Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Witam w ten deszczowy poniedziałek.
    Jak wam sie udaje dzis funkcjonować? Bo ja żyje dzieki kawie i czekoladowym drażetkom. Jakoś myślę, choć powoli. A tu jeszcze trzeba popracować...
    Dzis pewnie nici ze spacerów i myslałam, że wiekszy ruch na forum będzie.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć,

      Ja jestem tylko że po weekendzie zabrałam się za sprzątanie i gotowanie
      Karola w przedszkolu a Hania śpi więc wzięłam się za porządki.
      Pogoda rano paskudna ale teraz widzę ładne słoneczko


      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Hej ja tez się dolączam. Mam na imię Dorota i jestem mamą Oliwli i Lenki.

        Szatynka ja też z Lublina


        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Witajcie.Jestem juz troche zarezjestowana na tej stronie ale jakoś nie było okazji zeby wczesniej cos o sobie npisac, wiec robie to teraz.
          Nazywam sie Anna,pochodze z okolic Rzeszowa,jestem szczeliwą żoną i mamą dwójki dzieciaczków:3,5 letniej Asi oraz 23 mies. Łukaszka.
          Bardzo mi miło do Was dołączyć.




          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Atusia- rzeczywiście mnóstwo zmian. Oby początek nieco odmiennego życia był początkiem "lepszego" życia.

            morelka- jednak nie dogadaliście się???różnie w zwiazkach się układa.

            itka- zdrowia i sił

            czacza- co u Ciebie???

            Ja w niedzielę wróciłam z tygodniowego pobytu w Turcji. Tym razem wyjechałam tylko z mężem- tego było nam trzeba po 3 latach ciągłego życia na odległość i praktycznie z doskoku. Jestem wypoczęta, ale nieco przerażona zmianą dzieci- tydzień z teściami sprawił, ze bardzo się rozbrykali- trzeba znowu wiele pracy włożyć, żeby wrócili do "siebie"

            poza tym w nas też wiele się dzieje, ale to jak w każdym życiu- każdy dzień, to nowe sprawy!

            w sb wesele mojej siostry potrzebuję koszule białe z długim rękawem na 104 cm. Orientujecie się, gdzie mogę dostać jakieś tanie? ostatnio kupiłam za 25 zł 1 szt. tym razem były tylko na krótki rękaw za wszelkie namiary do piątku włącznie będę wdzięczna.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              bylam dzis u lekarza pani doktor mnie przepadala gardlo tylko troche zawalone i zawyrokowala ze na moim miejscu to by do ginekologa poszla!!no zgupialam bo ona takiej odmiany grypy jeszcze nie widziala i to moze byc ciaza.zamurowalo mnie troche

              Kasia w h&m widzialam fajne koszule chlopiece w przystepnej cenie







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                itka- to rzczywiście dziwna diagnoza

                A pamiętasz, w jakiej cenie były te koszule i czy miały od razu w zestawie muszki albo krawat?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  A tu taka cisza... Ola znikneła na tydzień i proszę, nikt nie pisze.
                  Ja juz myślami jestem na urlopie. Jeszcze tylko dzis i w piatek i juz mam fajrant na 3 tygodnie. A jak się domyslacie, mając taka perspektywę, trudno zająć sie pracą...
                  A co u Was?
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Bry
                    u nas róznie, poprzecznie i podłuznie
                    My jutro jedziemy na długi weekend do teściów, potem w lipcu wybieramy sie na dwa tygodnie do mojej mamy, już o tym mysle bo nie widziałysmy sie ponad rok wiec doczekać sie nie mogę.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Grabusia, a daleko masz do mamy? Bo rok to faktycznie bardzo długo, a jeszcze jak sie wnuczka nie widziało przez tyle czasu, to przeciez teraz zupełnie inne dziecko.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        zrobilam test ciazy brak ale do lekarza mimo to sie umówilamlepiej dmuchac na zimne
                        Kasia nie pamietam niestety ale w necie otworz sobie ich oferte handlowa-powinno sie pokazac to czego szukasz







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          hej,
                          u mnie chorobowo, już mam dosyć, leczę się na tzn zespół jelita wrażliwego, mają mi pomóc lekarstwa i dieta, zobaczymy, mam po prostu nerwice - co tu ukrywać, wprowadziłam się do teściów i mi się teraz to odbija
                          jak nie urok to sraczka i tak w kółko, jutro mam wyjechać do Lądka Zdrój na parę dni a tu ********a ból przerażający gardła i z czego tu się cieszyć, obym tylko Amelii nie zaraziła

                          Kasia ale Ci zazdroszczę, boszzzz dużo bym oddała, by wyjechać gdzieś w siną dal i odstresować się po tych moich awariach

                          u Amelki w pokoju duże zmiany, kupiliśmy stolik i krzesełka z Ikei i wywaliliśmy wyro, które tylko szpeciło w pokoiku, jest teraz naprawdę dziecięcy

                          no nic, trza się wziąć i pakować, choć nie mam mocy
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            czacza- to fatalnie z Twoim zdrowiem. Stres potrafi bardzo "rozłożyć" człowieka oby wyjazd Cie odstresował i naprawdę służyl relaksowaniu się!

                            ja na wakacjach nieziemsko wypoczęłam, ale dziś po 2 dniach rzeczywistości rodzinnej szlak mnie co chwilę trafiał. Dobija mnie nawał pracy, która się nie kończy. Wczoraj zabrałam sie za porządkowanie dokumentów- do dziś wszystko leży, bo nie mam kiedy tego skończyć.

                            itka- udało mi się kupić koszule w 5.10.15- i nawet trafiłam na przecwny, więc za 2 dałam 50 zł

                            dziewczyny, może nasze forum odżyje??? słoneczko- a co u Ciebie???????

                            ja zaniedbywałam pisanie, ale może uda mi się częściej tu zaglądać

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Kasia-fajnie że sie udałono i przyjemnosci na weselu super zabawy
                              my na wakacje9lipca ruszamy od jutra zaczynam sie pakowac zeby o niczym nie zapomniec







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                itka- z całą pewnością niczego nie zapomnisz ja pakowałam się 2 godz przed wyjazdem. Zapomniałam opaski i gumki do włosów pozostałe rzeczy na szczęście zabrałam- nawet z nadmiarem Ale dziś muszę zacząć się pakować przed weselem siostry- rzeczy, prezent itd-żeby niczego nie zapomnieć!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X