Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Majajula śliczne zdjęcia, Olga prześlicznie wyglądała

    Teraz ja muszę pomyśleć o jakimś ubranku. Chrzciny mamy 12 czerwca.

    Moja Hania skończyła 7 miesięcy i wyszedł jej pierwszy ząbek
    Attached Files
    Last edited by agatakul; 05-05-2011, 12:45.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej laseczki
      matma średnio mi poszla ale co ma byc bedzie-jutro anglik jakos tam podolam chociaz rewelacji sie po sobie nie spodziewam heeh
      ja wlasnie na odstresowanie drineczka sacze-moze akurat pomoze
      dobrej nocy







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        itka- też mi przyszła ochota na lampkę wina. Ale jak jestem sama z dziećmi, to nigdy nie piję-nie można przewidzieć wszystkich sytuacji.

        Dziś cały dzień jem, jem i jem teraz sięgnęłam po słonecznik, ale wcześniej 1,5 czekolady

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          to na zdrowko Kasiu
          no ja tez bym nie ryzykowala bedac sama z malym-masz racje.
          zdam relacje jutro z anglika
          dobrej nocy dla wszystkich







          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hej
            pogoda sliczna dziś , słoneczko daje , oby tak zostało.
            Aga , foteczki cudne, a Hancia to do Karolci podobna co?
            Olenko , no pewnie ze pojedziemy na kawke bez dzieci, tylko kiedy?

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Grabusia dzięki..tak Hanusia to odbicie Karoli jak była mała.
              I znowu każdy mówi że Hania podobna do mojego m... ech trzeba to jakoś przełknąć

              Pogoda fajna mam nadzieje że będzie coraz cieplej.


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Dzięki dziewczyny no Olgiert to taka nasza mała lalaeczka

                Agata ale masz blondyneczki cudne i bardzo podobne do siebie

                oj dziewczyny jak ja bym się wyrwała gdzieś bez dzieci ech można pomarzyć
                ten weekend sama calutki bo Krzyś w szkole od 6 do 21 a od pon do pracy w następny weekend jedziemy do siorki na 18 -tkę ale raczej sobie nie odpocznę no chyba że zostawimy dzieci i gdzieś w niedzielę sami wybyjemy choć na 2 h choćby na lody za 3 tyg mój znowu w szkole za 4 Komunia Julki za 5 tyg 3 urodziny Majki chyba tylko tort zrobię i wsio no i zleci potem czerwiec i wakacje ech tak to życie ucieka że szok


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hej Dziewczyny! co tam u Was?

                  miałam spaloną ładowarkę od laptopa, dzisiaj dopiero zakupiłam nową, więc melduję się

                  Itka jak tam egzaminy? ok?

                  Dziewczyny co z tym naszym spotkaniem, hm?
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    hej Morelkaa
                    egzaminy w miare ale pewnie bez rewelacji poszlo
                    a spotkanie nie wiem ten tydzien mam strasznie zawalony ale moze cos sie uda wymyslic.
                    pozdrawiam







                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Jeśli chodzi o szczepienia to uważam że popadanie w żadną ze skrajności nie jest za dobre. Jakbyśmy się przestali szczepić na wszystko to chyba też by nie było za ciekawie...

                      Laski - co u Was? Jakaś cisza tu ostatnio....

                      Grabusia - te klapki co kupiłam za 3 złote są REWELACYJNE!! Zarąbiście wyglądają na nodze i są bardzo wygodne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Itka właśnie jak matura? kiedy wyniki i kiedy ustne będziesz miała?
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Cześć Dziewczyny.

                          Czyżby jeden post został usunięty? Bo na poczcie miałam cos o wpisie o szczepieniach...

                          Dziewczyny, fajne zdjecia powrzucałyscie tu na forum. Może ja też się zdecyduje na cos świeżego?

                          Faktycznie ostatnio cos tu spokojniej. Ale najpierw długi weekend, a teraz piekna pogoda i pewnie wszyscy na powietrzu przesiadują.
                          Ja ostatnio w pracy miałam czas na co najwyżej sprawdzenie poczty i pobieżne przeczytanie najnowszych wpisów. O pisaniu juz mowy nie było. Przynajmniej uczciwie zapracowałam na te moje grosiki, co mi płacą.
                          A w domu już zazwyczaj nie mam siły na internet.
                          Dzis usiadłam porobić przelewy. Rany boskie, lekką ręką (choć z ciężkim sercem) "wydałam" tysiaka (bez 50 zł) na same opłaty!!! Jak płaciłam rachunki oddzielnie, w kasach w różnych miejscach, to nie miałam pojęcia, że to aż tyle. Bo tu 300, tam 150 itd. A jak zrobiłam wszystko na raz, to troche mina mi zrzedła.

                          A poza tym to Łukasz od wczoraj znowu w domu. Kolejna infekcja - standardowo katar i kaszel. Zaczeło się tydzien temu, ale bardzo delikatnie. Kaszlał tylko przez chwilę rano po przebudzeniu i nie miał kataru. Ale sytuacja była rozwojowa i jak w niedzielę zaczął kaszleć, tak nie skończył całe dwa następne dni. Dziś jest lepiej niż wczoraj, ale właśnie przed chwilą dał kolejny koncert. Choć to chyba dopiero drugi raz dzisiaj, wiec jest poprawa. No a ja na kolejnym L4. W sumie to już 25 dni w tym roku, a ZUS przewiduje tylko 60 rocznie. Ciekawe co później?

                          No ale pogoda piekna się zrobiła, wiec nie narzekam, tylko cieszę się, że choć na spacer możemy wyjśc i Łukasz wygrzeje te swoje zatoki i inne zainfekowane części na słońcu. Dziś przypomniałam sobie nawet o kremie przeciwsłonecznym! Chyba najwyższa pora, co? I jak pięknie mi dziecko teraz pachnie...
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            No rzeczywiście był post, może go usunęli...

                            A jakich kremów przeciwsłonecznych używacie? Bo ja mam niveę, ale jakoś tak się mazi i źle rozsmarowuje...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              tak średnio ta mature widze w sumie-zwlaszcza matmeno ale co ma byc to bedzie a ustne za2tygodnie tzn23i24majjest troche czasu jeszcze na nauke jakby co







                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ja miałam tez nivea ale tłusty jest niemozebnie , chyba kupie ziajke ..
                                Widzisz Oleńko , warto czasem do mnie przyjechac..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X