Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    A my dziś już 10 miesięcy... Rany, ten czas to już wariuje a nie leci!! Za 2 miesiące ROCZEK. I kiedy to zleciało?????

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Gratulacje dla Justynki , widze ząbki idą ekspresowo , to dobrze, nie bedzie sie długo meczyła.
      U nas jeszcze ten ostatni troszke dokucza ale mam nadzieje ze niedługo sie to skonczy i mój synek w końcu odżyje.

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Wwszystkiego najlepszego z okazji skończenia 10 miesięcy dla Justynki


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Witam Mamy. Widzę, że dziś trochę ruchu tu jest.
          Ja nie bardzo mam natchnienie, więc sie tylko melduję.
          Miłego dnia.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Hej. byłam u rodziców kilka dni, więc nie pisałam

            czacza- no to miałaś MEGA stres! oby z Amelką było lepiej i z tą przeprowadzką też jakoś się unormowało. Najlpeiej byłoby znaleźć jakieś tanie "stałe" lokum...

            wczorajsza podróż do poznania była cóż...wielką przygodą po drodze sobie myślałam, że jeszcze nigdy nie zatrzymała mnie policja. Przez jakiś czas jechał przede mną polonez 9nie żebym umniejszała tą markę), ale gdy nadarzyła sieokazja, to go wyprzedziłam. Pech chciał, że podczas zjazdu z wyprzedzania, przejechałam już na lini ciągłej (a zaczęłam wyptrzedzać w dozwolonym miejscu). Policjant zagroził, że to 700 zł i ileś pkt karnych. Pyta sie mnie, co robimy-ja na to, nic, bo w portfelu miałam tylko 4,20zł, to co miałam proponować patrzy na kolegę, na mnie, po czym mówi "i co ja mam zrobić z panią i tymi słodkimi maluchami"??? i powiedział, ze mam jechać. Żadnego upomnienia, mandatu- nawet nie sprawdził prawo jazdy ani dokumentów Z racji, ze nie miałam makijażu i wygladałam jak "szalona" z opaską z kokardą na głowie, to chyba tylko dzieci ich oczarowały

            Co więcej???... u rodziców była też moja siostra (w ciąży). Chłopcy bardzo to przeżywali- cały czas podchodzili do brzuszka i rozmawiali z kuzynem aż filmiki nakręciłam, żeby w przyszłości im pokazać! Idę budzić dzieci- nadal śpią jak szalone po 3 godz- za każdym razem ich udzę, bo spaliby chyba do wieczora

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Kasiu widzisz jak zadziałał Twój urok osobisty (pomimo braku makijażu ) no to miałaś szczęście..
              jak Twoje zdrowie? już lepiej się czujesz? wysłałam Ci wiadomość na priv

              z dnia na dzień z Amelką jest coraz lepiej, ale kurcze dziś mi psika, mam nadzieję, że to nic takiego.. a poza tym gada jak najęta, najpiękniej jak mówi - "mamusia", "tatuś" już bardzo wyraźnie i sama z siebie
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Czacza obie wiele przeszłyście. teraz jak już z Wami lepiej, to odpoczywajcie Biedne moje.. A to co Amelka miała to masakra, ale na szczęście wszystko już się dobrze skończyło, więc tylko zdrówka na przyszłość życzyć Wam pozostaje. z tym mieszkaniem to faktycznie macie nieciekawą sytuację, oby to też się jakoś pozytywnie ułożyło..

                Kasiu widzisz jaki masz urok na panów pilicjantów


                a my dzisiaj w domu. Adaś gorączkuje kurczę chyba na ząbki..
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  morelkaa a jak wysoką ma gorączkę, teraz to już wiem, że Amelka za wysoko gorączkowała na zęby no i okazało się co się okazało, więc zmierz dokładnie i skonsultuj z pediatrą czy taka może być od ząbków..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    aha nareszcie kupiliśmy termometr, kosztował fortunę ale kurcze jest naprawdę bezbłędny, gdyby nie on to nie wiem jak przeszłabym te chorobę..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      jakiej firmy i za ile kupiłaś ten termometr? bo ja też właśnie zastanawiam się nad zakupem takiego lepszego.

                      no Adaś miał w nocy 38,6 a o 8 jak mu mierzyłam, to miał 37,1
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        38,6 to już nie na zęby tak mi mówiono, więc skonsultuj z lekarzem.. dzis po zbiciu miał taka czy bez zbicia?

                        kupiłam w mediamarkt firma beurer 199 zł..

                        http://www.ceneo.pl/2522468
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Czacza bez zbicia.. podałam mu eferalgan w czopku i chwila i już temp spadła
                          mnie się wydaje, że to zęby, bo ogólnie Adaś rozrabia i wgl jest bardzo żywy, a on jak choruje to nie chce jeść i na rękach by tylko chciał byc, a dzisiaj to tylko wariacje mu w głowie.. no i oglądałam jego dziąsełka ma strasznie rozpulchnione właśnie.. więc podejrzewam, że na piątki mu się tak dzieje, ale jak do soboty nic się nie stanie to w sobotę na krysiewicza pojadę
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            no to trzymam kciuki żeby to było tylko to..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              no oby.. jeszcze tak dziś ładnie na dworku.. kurcze..
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no ja właśnie się wybieram W KOŃCU na spacer po 1,5 tygodniowej przerwie, Amelia chyba zdziczeje
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X