Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ja na to rady nie mam bo jak sama widziałas mój syn umie zajac sie soba praktycznie od maleńkiego , nigdy nie musiałam z nim siedziec , wystarczyło ze miał swoja ulubioną grzechotke z misiem i lezał w lezaczku przypiety szelkami a reszta go nie interesowała , wiec ja nie wiem co to takie dziecko , choc mój chrzesniak jest Bogu nie meldowany przy nim nie mozna posiedzieć, ale szwagierka też sposobu na niego niema.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Kasiu mam nadzieję że to nic poważnego trzymaj się jestem z tobą

      Morelka ciesze sie że juz lepiej w twoich stosunkach z mężem czasem poważna rozmowa pomaga

      no i znowu zrobiło sie białojak ja nie cierpię zimy

      teraz czekam na kuriera ciekawe czy dotrze

      a jutro do pracy

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        my dziś wybraliśmy się z Marudą na spacer już po 11 wózkiem z zamiarem jej uśpienia i udało się, w domu spala ponad 2 godziny co dla niej jest mega rekordem i to o tej porze

        Kasiu
        mów jakie wyniki badań..

        ja będę w poniedziałek
        miłego weekendu dziewczyny!!!
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Olu, ja dam Ci radę: PRZYZWYCZAJ SIĘ!
          Poza tym mozesz rozejrzeć się za jakimiś zabezpieczeniami na szafki.
          U nas sprawdziły sie takie:
          http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80108935
          Może nie są najpiękniejsze, ale w najbardziej niebezpiecznych miejscach zdały (i zdają) egzamin doskonale.
          Poza tym niestety pozostają oczy dookoła głowy, ciągłe powtarzanie "nie wolno" i różne sposoby zajmowania dziecka czymś, co masz pod ręką. Co oczywiscie poskutkuje na 2-3 minuty.
          No i jeszcze możesz pozwolić Justynce przyciąć sobie paluszki, to albo przestanie trzaskać szufladami, albo nauczy się to robić bezpieczniej.

          Ja osobiście nie wiem, co to znaczy mieć spokojne dziecko. Moje jest bardzo aktywne od zawsze. I w zasadzie przez niemal 3 lata, a na pewno 2,5 to było ciągłe pilnowanie. My "na szczęscie" mamy małe i otwarte mieszkanie, więc Łukasz jest stale na oku.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            To wyszło na to że Justynka jest łobuziara ale skoro próbowała Filipowi spodnie ściągać to może i jest

            No właśnie chyba się rozejrzę za czymś takim, nie wiedziałam że jest aż taki wybór, popatrzyłam sobie na allegro.

            A co do przytrzaśnięcia paluszków już raz to zrobiła, ale nadal trzaska Ciekawska jest jak nie wiem, ale nie jest też strasznym łobuzem - tak porównuję ją z córeczką koleżanki to tamta bardziej szalona i ruchliwa.

            No i nie chcę ciągle mówić że nie wolno, bo na dziś dzień to w kółko nic by nie było wolno, bo wszystko ciekawe. No bo jak wszędzie dookoła ciekawe szafki w kuchni np... No i chcę żeby pod moim okiem jakoś bezpiecznie się nauczyła poruszać... A "nie" i "nu nu nu" zostawię dla kabelków i gałek od gazu, bo do nich też już sięga

            A skubana już wstaje - wystarczy że się jedną ręką chwyci czegoś, to drugą już nie musi za bardzo - podeprze się tylko np ściany i myk do góry. A najśmieszniej wygląda jak wstaje pod stołem - taki krasnal w domku Tylko muszę uważać, żeby się w główkę nie walnęła, bo wysoka jest. We wtorek idziemy na kontrolę do dzieci zdrowych, to wam napiszę ile ma cm

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Oj tak mój syn jeszcze takiego rwania jak u twojej córci to nie miał, ale cóż przeciez niezły z niego przystojniak

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza- wyniki w przyszły czw lub pt.

                Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy

                zaraz zmykam do rodziców. Już się nie mogę doczekać, gdy uściskam moje Kochane Aniołki miłego weekendu dla Was!!!!!!!!!!!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hehe... no przystojniaczek jak się patrzy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    hej ale tu cisza ostatnio...

                    ja ju dziadków odpoczywam

                    słuchajcie kiedy Wam pasuje te wyjście do palmiarnii? co?
                    bo właściwie to dobrze by było się konkretnie umówić, jeśli mamy iść
                    bo ja będę często wyjeżdżała, więc trzeba by coś ustalić
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski


                      może któraś z Was byłaby zainteresowana biletami do kina 5D?

                      Mam do odsprzedania 2 szt. za 20zł ! bilety ważne na dowolny seans do wykorzystania do 12 kwietnia.

                      jeśli będziecie zainteresowane, to na pw napiszcie
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Grabusia, pilnuj Filipa, bo mu dziewczyna w głowie zawróci!

                        Ola, ja też starałam się ograniczać stanowcze "nie" do naprawdę niebezpiecznych sytuacji, a i tak miałam wrażenie, że to "nie" wypowiadałam bez przerwy. Ale za to za rok sytuacja sie odwróci i to Justynka bedzie na "nie" w stosunku do wszystkiego.

                        A mu dziś mieliśmy pracowitą niedzielę. Łukasz juz trochę wyrósł ze swojego łóżeczka, a w zasadzie głównie z kołderki i wczoraj kupiliśmy mu większe łóżko. Materac wielkości 160 na 70 cm. Plus oczywiscie nowa pościel i kołdra. Plus dywanik pod nogi. I zrobiło się bardzo kolorowo, bo moje dziecko wybrało sobie pościel czerwoną! Ale fajnie to nam wyszło, bo jeszcze małe przemeblowanie przy tym zrobiliśmy i teraz ma wiecej miejsca do zabawy. A przypominam, że mieszkamy w kawalerce, a dziecko ma "pokoik" we wnęce wielkości 160 na 200 cm.
                        Wieczorem był mały protest i łzy za starym pożądkiem, ale mimo wszystko podoba mu sie nowa organizacja, wiec dość szybko zasnął.
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Fajnie Pewnie szybko się przyzwyczai A nie masz wrażenia że dopiero co kupowałaś łóżeczko a tu już dziecko takie duże??

                          Skomentuj


                            Odp: Czy są jakies mamusie z Czestochowy?

                            Witaj ja jestem z Częstochowy a dokładnie z Błeszna. Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Witam Was bardzo serdecznie. Jestem szczęśliwą mężatką od ponad 13 lat. Mam dwóch wspaniałych synów. Starszy to Michał ma 12 lat , a młodszy Kacper jest 14 miesięcznym rozbójnikiem.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ale tu cisza...
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X