Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    nawet sie moge pochwalic takie dwie http://www.next.co.uk/shopping/girls...ra=sch&n=girls i trzecien nie moge znalesc na str

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      fajne te bluzeczki..

      orla bialego wiem wiem.. kiedys tam 17 jezdzila. nadal jezdzi? moze w sobote sie tam wybiore. bo M. z Adasiem chce troche pobyc.

      no a na temat tego oddalania to dzisiaj tak o tym myslalam, ale nie bylo jeszcze okazji zeby dzis pogadac o tym, jak jutro zadzwoni to moze pogadamy..a jak nie to w sobote sie z nim zobacze..
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        mogę się Wam pochwalić, że założyłam bloga...
        zobaczymy, jak mi będzie szło..

        http://cashmerelife.blogspot.com/
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          tak nadal jezdzi jak bys jechala od str hetmanskiej to obok mojego os jest fawor i taki biurowiec WSK to tam w tym biurowcu podobno to jest

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            uuu bedzie po ang tez?

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              a ja bym dala bring up albo rise zamiast foster i nawet nie jestem pewna czy to sie z up pisze

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                WAŻNE DLA SUNNY I MORELKI nie otwierać mail ode mnie! Mogą ale nie muszą w nich być jakieś wirusy. Miałam coś nie tak z Kaspersky'm i mam zainfekowany DYSK C. Co prawda książki miałam na D ale zawsze jest ryzyko. Poki nie wgram nowego antywira i nie przeskanuje wszystkiego to nie otwierajcie nic. Przepraszam Was bo chciałam coś dla Was zrobić i tylko sama kłopoty wyszły.

                Morelka tu jest krzesełko za 123 ale przesyłka droga. Ja płaciłam 165 za krzesełko i przesyłka 30 bo za pobraniem ale wyszło więcej bo brałam więcej zabawek na prezenty dla dzieciaków w rodzinie. Ale Jakbyś brała jedną rzecz to wyjdzie tyle samo co to tanie z przesyłką. A szczerze powiedziawszy to jeszcze tak fajnej pod względem pakowania i ogólnie paczki z allegro nie dostałam.


                Tanie krzesełko:
                http://allegro.pl/fisher-price-krzes...361370464.html

                Moje krzesełko:
                http://allegro.pl/krzeselko-uczydelk...355498752.html
                Zosia ur.07-07-2010
                wtorek 14:55




                http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  dziewczyny, Wy zamiast prezenty pakować to ciągle piszecie i piszecie.....

                  ja dzis kolej na porcje pakowalam. oczywiscie moja mama tez mi podrzuca i juz mam dosc.
                  wtrace moje 3 grosze
                  co do porodu. ja dwa razy rodzilam naturalnie. za drugim razem bylo lepiej. bardzo dlugo trwala u mnie 1 faza porodu - z antkiem 16h plus oksytocyna, z julka 13,5h z przebiciem pęcherza. za to 2 faza poszla piorunem - antek 13min, julka 7min (tak dlugo bo trzymaly mi nogi razem, bo za szybko szlo :/) - Iza jestem lepsza
                  porody bolaly to fakt, ale wspominam je ok. rodzilam na raszei i opieka byla ok, takze po porodzie.
                  chcialabym 3 dziecko, ale... nie mamy warunkow. nawet nie chodzi o kase, bo na drugie wydaje sie o wiele mniej - jak sa w podobnym wieku (wiem z doswiadczenia). duzo rzeczy wykorzystuje po Antku, bo przez taki krotki czas nadal sa na topie za to mieszkanie mamy za male jak dla mnie. z sypilni nie zrezygnuje, salon tez musi byc, no i mamy pokoik dzieciecy - niezadurzy. dla dwojki ok, ale w 3 bylo by juz ciasno. Poza tym Zbyszek nie za bardzo chce, bo twierdzi ze za dwojka juz nie nadaza no i do pracy bym musiala w koncu wrocic, uprawnienia zrobic. A juz najbardziej przeraz mnie ciaza. jak wiecie Julka byla planowana nieco pozniej. a jak sie dowiedzialm ze jestem w ciazy to nie przerazalo mnie dziecko, czy porod, ale wlasnie ciaza. niby nic takiego sie u mnie nie dzialo, troche mdlosci na poczatku, ale czulam sie taka ociezala, taka..niezdolna do niczego, jakbym nie kontrolowala wlasnego ciala. straszne to dla mnie bylo, ze nie moglam robic tego co chcialam i co normalnie nie bylo dla mnie problemem
                  Antoś 24.01.2008r


                  Julianka 06.01.2010r


                  Moje dwa łobuzy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    moja kuzynka raz rodzila naturalnie, a potem musiala miec cesarke, bo dziecko bylo zle ulozone. i po wszystkim powiedziala ze niegdy wiecej nie chce cesarki, ze suma sumarum bol przy naturalnym byl mniejszy niz ten po cesarce.

                    a szwagierka rodzila ze znieczuleniem i byla bardzo zadowolona. ponoc wszytsko czula tylko jej nie bolalo. minusem bylo jednak to ze przez dwa dni krecilo jej sie w glowie i nie za bardzo mogla sie malym zajmowac
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      kolejny temat
                      czacza pisalas na jak dlugo Twoja tesciowa wyjezdza?
                      ja mysle ze mozecie sprobowac. moze w tym czasie Wasza sytuacja mieszkaniowa sie rozwiaze. cos wymyslicie ciekawego. zawsze bedziecie sami. a jesli bedzie cos nie tak to zawsze bedziecie mogli sie wyprowadzic do Twoich rodzicow - tak sadze przynajmniej ale decyzja nalezy do Was..
                      Antoś 24.01.2008r


                      Julianka 06.01.2010r


                      Moje dwa łobuzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
                        a ja bym dala bring up albo rise zamiast foster i nawet nie jestem pewna czy to sie z up pisze
                        tez sie nad tym zastanawialam hehe
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelka ja z mezem juz od tak dawna mieszkamy osobno - przyjezdza tylko na weekendy, ze sie do tego przyzwyczailam. teraz z dwojka mam tyle roboty ze czasami przez kilka dni nie rozmawiamy bojest tyle roboty. o smsach to nawet mowy nie ma a najsmieszniejsze jest to ze jak jest za dlugo to czasami mnie juz tak denerwuje ze marze zeby zostac sama. mimo wszystko przyzwyczajamy sie do jakiegos zycia, ukladamy je sobie tak zeby sobie radzic. dopoki mieszkalismy razem byl jakis podzial obowiazkow. jak pierwszy raz pojechal w delegacje antos mial miesiac. na poczatku bylo ciezko, nie moglam sobie miejsca znalezc. ale sie przyzwyczailam, stalam sie samo wystarczalna. teraz przez 8 miesiecy mieszkalismy razem i na poczatku czesto sie klocilismy, bo kazdy chcial cos po swojemu.
                          Ale o oddaleniu raczej mowy nie ma. po prostu jest inaczej. nawet sie smiejemy ze jak jest w delegacji to sie mniej klocimy, bo przez dwa dni nieraz nie zdarzymy
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            juz nie wiem czy jakis temat ominelam na temat angielskiego sie nie wypowiadam, bo taka se jestem
                            bloga poczytam chetnie
                            do sklepu na orla bialego sie wybiore jak bede miala okazje, bo uwielbiam takie sklepy
                            Antoś 24.01.2008r


                            Julianka 06.01.2010r


                            Moje dwa łobuzy

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              mam nadzieje ze nadrobilam aktualne tematy
                              Antoś 24.01.2008r


                              Julianka 06.01.2010r


                              Moje dwa łobuzy

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Mroovcka no wlasnie M. pierwszy raz na tak dlugo "wyjechał"
                                ja nie potrafie sie jeszcze w tym wszystkim odnalezc..
                                hm... chyba nie potrafie, bo ciagle moi rodzice mi tego nie ulatwiaja..
                                zreszta moje siostry tez wtracaja swoje 3 grosze..
                                te wieczne dogryzanie i komentarze nt. M. mnie dobijaja
                                i przez to gorzej to wszystko znosze..
                                bo ogolnie mimo, ze bardzo rzadko sie widzimy, to codziennie duzo rozmawiamy
                                przez tel i smsujemy..
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X