Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    To się będziesz później martwić Ja mojej daję, ale głównie do zasypiania, jak się ocknie w łóżeczku, bo w ciągu dnia nie chce... Ale jak Ci płacze... i to pomaga i nic innego, to ja bym dała... może ma potrzebę ssania...

    Dziewczyny miałyście krzesełka do karmienia?? Jakie i jak sie Wam sprawdzily??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Hejka

      Olu, my mamy taki, tylko model wcześniejszy.

      http://www.90n.pl/sklep/product/p/33...ppa,diner.html

      I jest rewelacyjny. Przy pierwszym miałam drewniany i myślałam, że to cudo, ale ten jest niezastąpiony. Wygodny, łatwy w obsłudze, zajmuje mało miejsca i dziecko długo w nim posiedzi. My nasz kupiliśmy w jakimś komisie, tylko obicie i podkładkę na stolik kupiliśmy nowe przez serwis PegPeregro.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Niektóre dzieci maja potrzebe ssania i nic na to nie poradzisz , mój syn gdy nie dawałam mu smoczka to ciagle płakał jakby był głodny , w rezultacie czego raz go przekarmiłam , dopiero pielegniarka mi powiedziała ze trzeba podać smoczek.

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          O!! Agusia Co słychać??

          A w ogóle to jak długo dzieci siedzą/chcą siedzieć w takich krzesełkach?? Bo mi się podoba ten rozkładany na stolik i krzesełko, bo by był i na później... ale nie wiem czy o takim pisałaś że miałaś przy pierwszym synku czy o innym drewnianym...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dziewczynki - mamy dziś pół roczku

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              hej dziewczyny dzięki za informację troche mnie to uspokoiło dzisiaj wybraliśmy się z Julką na pierwszy dłuższy spacer(40 min)
              mam pytanie dotyczące jedzenia
              kiedy wprowadziłyście potrawy smażone? czy mogę już zaserwować sobie spagetti? jak narazie jem tylko gotowane piersi albo pierogi, kopytka, pyzy. chciałabym urozmaicić menu ale tez nie przesadzać z białą mąką, żeby nie przytyć

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Sama musisz obserwować dziecko, ja dość długo nie jadłam smażonego... nie pamiętam dokładnie, ale ze 2 miesiące... ale mojej ewidentnie szkodziło... nie mogła się załatwić... Musisz po mału wprowadzać, po jednej nowej potrawie, wtedy będziesz wiedziała w razie czego, co dziecku nie służy... A najbardziej trzeba uważać na truskawki, czekoladę, kakao, cytrusy i rzeczy wzdymające.... choć nie wszystkim dzieciom szkodzą... ale lepiej uważać...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Czacza dzięki za info podejde jakos do biedronki)ale chora jestem więc nie wiem co z tego wyjdzie
                  co u Was dziewczynki wogóle cisza tu jakos przez weekend
                  Sunny mam nadzieję ze z Oliwką wszystko ok i jesteście w domu)
                  Pozdrawiamy wszystkich







                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hej laseczki , u nas ostatnio strasznie ciezko , mały raz goraczkuje a raz marudzi do potegi entej , prawie nie je dopiero dzis zjadł ale wcześniej dałam paracetamol , jutro lece do lekarza bo nie wiem co sie dzieje, niby dziasełko z tyłu ma spuchniete ale zeby juz wyłaziły piatki to nie wiem.

                    Oleńko , ja sobie kupiłam krzesełko plastikowe ale takie ze mozesz je rozłożyc i wychodzi ci słół i krzesełko dla trzy-czterolatka jak znajde to wpisze link zebys zobaczyła.
                    http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...260231246.html
                    ja mam takie tylko zielone i jestem zadowolona , kupiłam je w smykolandii tu na bemowie chyba tam byłas ostatnio.
                    Last edited by grabusia4; 11-10-2010, 11:00.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Wszystkiego najlepszego dla Justynki
                      Grabusia zdrówka dla Filipka
                      A ja dziś zostałam sama z Hanią, męzuś w pracy a Karolinka w przedszkolu.
                      Hania teraz sobie śpi jak się obudzi idziemy na spacerek.
                      Olu ja mam krzesełko do karmienia plastikowe firmy fisher price i byłam zadowolona i teraz trzymam je dla Hani.Miłego dnia pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej dziewczynki
                        ola dzięki za radę dzisiaj z Julką wybrałyśmy się na spacerek. zaszalałyśmy i byłysmy aż 40 min od kilku dni uczymy małą spać na brzuszku, już są pozytywne efekty.
                        dziewczynki czy mogę Julce przemywać oczko rumiankem, bo zauważyłam, że ma ropkę w prawym oczku jak się budzi rano

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          witam sie dziewczynki
                          ja miałam tydzien problemy techniczne z netem wrrrrrrr
                          teraz na weekend byłam w opolu na uczelni i wracajac wczoraj z opola za częstochową na gierkówce zarobiłam mandat i 10 punktów karnych hehehehe oczywiście za przekroczenie prędkości ale co tam raz się zyje

                          monia moja emilka tez ma juz 3 tydz kaszel ,al ona cos miala ostatnio z oskrzelami i tylko troche jej przeszło wiec jutro do lekarza i pewnie bedzie nieszczesny antybiotyk

                          agatko witamy w domu dziewczynki

                          ola ja mam takie krzesełko tylko pomarańczowe


                          http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...250646864.html
                          nawet goniłam roberta ostatnio żeby zawiozł gdzies do komisu bo emilka od wakacji nie chce za bardzo już w nim siedzieć

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia, a właśnie mówiłam wczoraj do męża że muszę Ciebie zapytać czy nie masz krzesła do karmienia...

                            Myślę że delikatny rumianek nie zaszkodzi, ale to ropka czy taki "śpioch"? Generalnie noworodkom przemywa się oczka gotowaną wodą lub solą fizjologiczną... jak jej nie przejdzie to ja bym zapytała położnej...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Rumiankiem , możesz ale u mnie na przykład rumianek jeszcze wzmagał ropnienie nalepiej pomagała przegotowana woda, u mojego Filip długo ropniało lewe oczko.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                cześć dziewczyny - ja po weekendzie u rodziców, minął mi bardzo pracowicie, pierwsze przedświąteczne sprzątanie, byłam też w factory w Luboniu w poszukiwaniu kozaków zimowych mustang, miałam je już parę lat i czas na nowe, ale niestety nic ciekawego nie znalazłam a na nie się uparłam.. wiary było tyle, że nie było nawet miejsc na parkingu.. jadę jeszcze w środę bo maja mieć jakieś dostawy.

                                Kupiłyście rajstopki w Biedronce? bo ja tak, mam 3 pary więc mam nadzieję, że na całą zimę wystarczą.
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X