Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    Pusto pusto,w tamtym tygodniu mały mi chorował,miał przewlekłe zapalenie płuc,ja za to trafiłam do szpitala w tamten poniedziałek a wyszłam w czwartek po3dobach-tydzien temu.Dostałam leki do domu,musiałam wydać98zł,mam za nisko kosmówke i plamie co raz,wtedy wyciekła mi jak by woda z krwią.Nic nie mogę robić,lenie się.Dzidzia zdrowa,rośnie,musi ta kosmówka sie podciągnąć bo inaczej łozysko przodujące będzie i lipa.
    Jak bym nie zajrzała to
    Wesołych Świąt

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Agatka, dzisiaj to usg, prawda? Trzymam kciuki. Fajne to usg w 14 tyg... już prawdziwy dzidziuś A ja zmykam na ktg do przychodni. Miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Cześć Dziewczynki Ja właściwie wpadłam, żeby tylko się przywitać i życzyć wszystkim wesołych i pogodnych Świąt. Wyjeżdżam dzisiaj do teściów jak mąż wróci z pracy, ale mam jeszcze kilka rzeczy do załatwienia, więc mogę już nie zdążyć tutaj wpaść. Oj, strasznie mi się nie chce tam jechać... A Ty Ola jak tam? Koniecznie daj znać po ktg. I pospiesz trochę Justynkę, nie za dobrze jej u Ciebie?
        Agatko, a Ty daj znać jak po USG. Na pewno wszystko jest ok, ale napisz czy już znasz płeć, jak duży jest maluszek itp. itd.


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Olu, jak tam????

          Dziewczynki, ja na sekundkę, zmykam sprzątać i na ostatnie zakupy, chciałam tylko złożyć Wam życzenia:
          Zdrowych, pogodnych
          Świat Wielkanocnych
          pełnych wiary, nadziei i miłości.
          Radosnego, wiosennego nastroju,
          serdecznych spotkań w gronie rodziny i
          wśród przyjaciół
          życzy moja skromna rodzinka




          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Dziewczyny! Wszystkiego dobrego na Świeta!
            Ja jeszcze w pracy Ola, daj znac co i jak.
            Agatka! Zamieść fotkę z USG
            Ja nigdzie nie wyjeżdżam, wiec będę tu wpadala

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Dziewczynki byłam na usg wszystko ok
              Maleństwo podobno duże waży 100gram, miałam bardzo szczegółowe te usg, mierzyła głowe, kręgosłup,brzuszek. Dostałam fajne zdjecia, widać jak wyciąga rączke i pokazuje paluszki, twarz też było widać.Fotki wstawię później, pewnie wieczorem bo mężuś zabrał mi zdjęcia i opis z usg. Płci nie znam bo jesze za wcześnie ale może już na następnym usg się dowiem.


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Dziewczyny- śliczne te Wasze dzieci i fotki

                My od 2 dni jesteśmy u rodziców. Całe moje rodzeństwo się zjechało.
                rano byliśmy na kontrolnej wizycie- niestety z Miłoszkiem nie najlepiej-miał za małą dawkę przypisaną i wolno zdrowieje Na dodatek ja na antybiotykach, więc w trójkę bierzemy leki

                U rodziców bardzo wolno chodzi net, wiec przez śwoięta tu nie będę raczej zaglądać.

                Dla Was Wszystkich i Waszych Rodzin i dzieci:

                Wszystkiego co najpiękniejsze
                na Święta Wielkiej Nocy
                Radości, Szczęśliwości, piękna
                Niech czas upływa Wam w gronie najbliższych!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  czesc dziewczyny!
                  melduje sie z nysy,droga wczoraj super była,pogoda fantastyczna wiec milo zlecialo te 5godz

                  ola spakowalam się,ale kurcze jak beduini zapakowani bo ja z emilka na miesiac w nysie zostajemy.... ehhhhh ......

                  Dzisiaj rano jak wstałam to sie załamalam bo napadało ŚNIEGU.... masakra..... a my zabralismy wszytskie wiosenne rzeczy juz...zero kozaków,kurtek ciepłych itd.... oszalec mozna

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Też słyszałam że u teściów w górach 10 cm śniegu w nocy spadło... a u nas 18 stopni jest

                    U mnie wszystko dobrze. Na ktg to co zwykle Łapią mnie trochę jakieś skurcze... ale to jeszcze nic nie znaczy... bo przechodzą co jakiś czas...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Z okazji zbliżających się świąt życzymy Wam dużo zdrowia, radości, szczęścia, wiele spokoju i samych miłych chwil w życiu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja też życzę Wam dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt, niech upłyną w rodzinnej atmosferze przy świątecznym stole..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          udało mi się upolować taką sukienkę dla Amelki na lato ale się cieszę..

                          http://www.allegro.pl/item980741655_...cy_roz_80.html

                          ale nadal nie wiem jak ją ubrać na roczek, nie ma nic ciekawego na Allegro..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.



                            Wesołych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze dla Was i Waszych Rodzin

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Wielkanocnych pisanek
                              uśmiechu cały ranek
                              jajek na twardo
                              królika z kokardą
                              mokrego Dyngusa
                              fajnego psikusa
                              rzeżuchy po pachy
                              i smacznej kiełbachy!

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Nie było mnie tu kilka dni, a tu czytania, czytania, czytania...

                                Przede wszystkim serdeczne życzenia spokojnych, wesołych i rodzinnych świąt Wielkanocnych i uśmiechu, uśmiechu i uśmiechu.

                                Ola, widzę, ze jestes jeszcze zapakowana. Może Justynka chce, żebyś jeszcze święta w domu spędziła.

                                Agatko, koniecznie wrzuć tu zdjecie z usg, jak je już maż zwróci.

                                Widzę, że duzo z nas wyjeżdża na święta. Ja też zbieram się do pakowania, bo jedziemy dopiero jutro, ale jakoś zabrać się nie mogę. Choć już mam wprawę, bo średnio raz w miesiącu rodziców odwiedzamy. Teraz tez zostaniemy przez tydzień, więc liczę, że prognozy pogody sie nie sprawdzą i jednak bedzie ciepło i słonecznie. Nie chcę słyszeć o rzdnym śniegu czy sniegu z deszczem, bo nie zamierzam zabrać kozaków itp.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X