Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    kasia super ze u was lepiej
    Atusia no wozek fajna rzecz oliwia ma 2 i jeszcze taki wozek sklepowy ale szal juz jej minal i teraz rzadko sie tym bawi
    a ja juz zaczynam 6 ksiazke w tym miesiacu szok




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      ola ciesze sie ze u lekarza wszystko ok
      ja walsnie wciagnelam sniadanie i zaraz sie za pakowanie zabieram

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Pakuj się, pakuj... dla mnie to najgorsza rzecz... jakoś nie lubię się pakować... a teraz jak będziemy gdzieś jechać to oprócz siebie jeszcze trzeba będzie dziecko spakować...

        A i ktoś mnie wczoraj pytał ile przytyłam w ciąży (chyba Ty Dorotka) - 20 kg niestety.... ale poszło wszystko w brzuszek właściwie... bo brzuch mam ogromny, ale na boki i w nóżki jakoś raczej nie poszło, więc mam nadzieję, że dam sobie z tym później jakoś radę

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          cześć dziewczyny!

          witam się i zarazem żegnam, już mi się nudzi tu zerkanie i pisanie więc to jest mój ostatni post..

          pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na święta..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            no i mamy 1 kwietnia Czy Justynka juz gotowa do wyjscia?
            Co do mieszkania w centrum, to ja powiem szczerze też jestem troche zmęczona tym hałasem. ale z drugiej strony wszędzie mam rzut beretem.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Justynka olewa sobie wychodzenie

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                w sumie to ma troche racji czeka na cieplejsze dni

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  PRIMA APRILIS

                  nie zrezygnuje z forum i Was tak szybko
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ola to ja myślałam ze Ciebie dziś na forum nie bedzie, Justynka się nie spieszy na świat
                    A ja dziś rano byłam u fryzjera i mam bardzo dobry humor. Dzisiaj jeszcze jestem wpracy a od jutra wolne.
                    Jutro wreszcie usg ale mam takie przeczucie że wszystko bedzie ok.


                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      No
                      Czacza aż się zlękłam...
                      Dzisiaj kumpela wstawiła zdjęcie z brzuchem na NK i część jej gratuluje, a część pisze PRIMA APRILIS

                      My dziś pobudka o 7,40 do 8 poleżałyśmy w łóżku i zaczęłyśmy sprzątać. Została mi tylko łazienka do ogarnięcia, ale to zostawie na jutro mężowi.

                      Miałam iść dziś na spacer do Martki, żeby Wika i Miśka posiedziały trochę razem, bo na święta miały się razem bawić. A Martka dziś do mnie dzwoni, że Wika ma zapalenie oskrzeli i zastrzyki znów dostaje. Wczoraj była u alergologa i wszystko było ok. W nocy coś się zaczęło dziać i rano już na oskrzelach było. No i Marta zadzwoniła do swojej mamy (teściówki mojej ukochanej) i powiedziała, że na święta jej nie będzie, bo Wika chora. Moja teściowa zamiast ją wesprzeć, powiedzieć, że będzie dobrze czy coś takiego, to ona dobiła podłamaną Martę. Powiedziała jej, że nie dba o Wike, że jest gamoń, bo nie chodzi z Wiką po specjalistach tak jak Agnieszka (średnia siostra, jej mąż pracuje w browarach i ma jakieś dobre ubezpieczenie wykupione i super specjalistów ma za darmo i nie musi czekać w kolejkach za długo); Agnieszka dba o MAteusza, a Marta nie i w ogóle na koniec rozmowy rzuciła Marcie słuchawką. A biedna Marta mi do telefonu ryczała.
                      I gadam z Martą i nikt na święta tam nie chce jechać. Marta nie jedzie, Aga nie jedzie. Przyjedzie najmłodsza bezdzietna Ewa z mężem... I wszyscy będą mi molestować dziecko... Spać nie będę, bo chyba na głowa bym upadła.
                      Wiecie co dziewczyny... Głupota mojej teściowej mnie przeraża... Mi powiedziała, że moje dziecko umarło przeze mnie, Marcie powiedziała, że ma zagrożoną ciąże, bo jest za stara na drugie dziecko, teraz oskarża Martę, że źle opiekuje się córką... Dobrze, że to nie moja matka i ja nie muszę do niej dzwonić i że ona do mnie nie dzwoni...

                      A na zakoczenie coś optymistycznego... Mężulo dziś wraca
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Będzie dobrze Zobaczysz.

                        A ja zrobiłam zakupki - trochę wędlinek na święta, schabik i takie tam... a teraz zmykam się na chwilkę położyć...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Atusia ja nei wiem skad sie ta twoja tesciowa urwala brak slow na nia a myslalam ze moja rodzinka to downy to sie pewnie juz doczekac meza nie mozesz a na ile zostaje??
                          czacza no ja mysle ze prima aprilis

                          ja wlasnie wrocilam ze spaceru z mala bo nei chiciala mi usnac przynajmniej zaliczylam biedronke i rossmana teraz mala smacznei spi. oliwia dostala juz pierwszego zajaczka od moich rodzicow czyli standardowo ciuchy hehe(bluzeczka kurteczka i sandalki) a my jutro jedziemy do tesciow wiec pewnie nie bede zagladac do poniedzialku bede napewno wieczorem ale juz teraz zycze wam
                          WESOLEGO ZAJACZKA




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a i jeszcze dwie fotki na pierwszej co moje dziecko ostatnio wyczynia a drugie to jaka z niej dama bo teraz chodzi wszedzie z torebka

                            aa i Atusia czekamy na twoje foty bo jakies obiecalas
                            aa i podobno w pepco sa fajne tuniki+leginsy za 19 i 29zl dla naszych panien
                            Attached Files




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Słoneczko Oliwka ma pomysłyAle słodka jest jak nie wiem.
                              Moja teściowa zadzwoniła później do Marty i ją przeprosiła (oczywiście najpierw siostra mojej teściowej - Miłeczka, musiała ją przywołać do porządku).
                              A mężuś za godzine startuje i jedzie jakieś 8h. Będzie do poniedziałku.

                              I specjalnie dla Ciebie Słoneczko:
                              Miś z wózkiem









                              I to jedno jest na NK, ale tak z rozpędu dodałam
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                slicznie najladniejsze to z mamusia mi sie ma kto pstrykac fotek z mala




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X