Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przyszłe mamusie z Warszawy

    Witam wszystkie forumowiczki :-))) Chciałabym poznać przyszłe mamusie z Warszawy, ponieważ przeprowadzam się tam we wrześniu i jestem troszkę tym przerażona, bo praktycznie nic nie znam w waszym mieście :-/ Może będę mogła skorzystać waszych rad, jeśli chodzi o najlepsze miejsca w Warszawie ;-) Pozdrawiam!

    Skomentuj

    •    
         

      Witam.Mieszkam w Warszawie 5-rok,mam synka 7 miesięcy.
      Warszawa bardzo atrakcyjne miasto.Jest dużo fajnych miejsc,ale tak jak dla przyszłej mamy to polecam na powietrzu.Bardzo milo możesz spędzić czas w Parku Lazienkowskim,Zoo a takoż polecam Ogród Botaniczny.
      Daniel urod.1.10.2008r.o 22.00

      Skomentuj


        Ja polecam park na Potokiem na Bielanach, Białołękę na której mieszkam- spokojne miejsca na Wisełką
        Czekamy na naszą córcię
        Anastazja/Lena 27.09.2009

        Skomentuj


          ja tez jestem z podlasia ale cos nas nie duzo tutaj

          Skomentuj


            Ja też jestem z podlasia


            Skomentuj


              Ja jestem z podlasia,a dokładnie z Białegostoku,obecnie mieszkam w Belgii,pozdrawiam wszystkie mamy z podlasia

              Skomentuj


                Zapomniałam dodać, że ja jestem z Suwałk


                Skomentuj

                •    
                     

                  Czy są jakies mamusie z Czestochowy?

                  Kochane czy któras z Was jest z Częstochowy?Szukam koleżanek z dzieciaczkami na wspólne spędzanie czasu
                  ...Każda z karmiących piersi matki
                  jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                  Błogosławionym szczęściem...

                  Skomentuj


                    Witam, jestem Patrycja. Mama miesięcznej Ani i żona wspaniałego mężczyzny o imieniu Marcin. Lubię czytać i słucham Fińskiego rocka. Mam 21 lat. Pozdrawiam!!

                    Skomentuj


                      witamy

                      WITAM wszystkie MAMY jestem młoda mama cudownego siedmiomiesiecznego FILIPA mieszkamy na bemowie od niedawna i nie mamy zadnych znajomych do ploteczek i dzielenia sie nowymi wrazeniami,moze tu ktos znami sie zaprzyjazni.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        grabusia zaprzyjaźni, zaprzyjaźni Zapraszam Cię do wątku "Crazy mums" gdzie mamy codziennie plotkują. Albo "Rocznik 2009" są tam rówieśnicy Twojego Filipka.
                        Witamy i czuj się jak w domu
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Cześć grabusia, witaj! Miło poznać nową mamę i zapraszamy do wspólnych pogawędek


                          Skomentuj


                            bardzo dziekujemy za ciepłe powitanieoczywiście że się chetnie przyłączymy do wspólnych pogawędek

                            Skomentuj


                              Witam,
                              jestem mamą 1,5 miesięcznej Zosi i powoli zaczynam przyzwyczajać się do nieprzespanych nocy, piersi wielkości arbuza i 10 kg nadwagi (chociaż to przychodzi mi z największym trudem)...
                              Pozdrawiam wszystkie młode mamy

                              Skomentuj


                                WITAM, jestem mamą siedmiomiesiecznego Filipa , żoną wspaniałego Roberta i intensywnie próbuje pozbyć sie nadprogramowych kilogramów ale mi nie wychodzi też bym chciała śpiewać ale mąż prosił żebym tego nie robiła zbyt często, ciekawe dlaczego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X