Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    Witaj.Byłam prywatnie u gina wszystko okij,dzidzia zdrowa,a u swojej z wynikami mam bakterie w moczu dostałam antybiotyki.Zmieniłam lekarza na tego co byłam prywatnie,bo moja nie bardzo sie nadaje

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ja też trochę uwieziona jestem w domu... może po małe zakupy wyskoczę tylko. No i pochwalę się Wam że spakowałam torbę do szpitala Jeszcze tylko torbę z ciuszkami na wyjście muszę przejrzeć i uzupełnić, żeby mąż miał mniej stresu jak będzie mnie odbierał

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        a ja mam drugie zmartwienie - Amelia ma teraz za niska temp według elektrycznego ma 36.1 wydaje się, że jest chłodniejsza, w nocy też taka była, ale wiedziałam, że to osłabienie itd, ale teraz wydaje się wesoła i "normalna" ale martwi mnie ta temperatura..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          to moze zmierz normalnym termometrem




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Amelka nie da sobie zmierzyć rtęciowym, bo to trwa, nie usiedzi.. lekarka powiedziała, że to normalny stan, pewnie organizm walczy z chorobą i stąd te wahania.. zobaczymy co będzie wieczorem, jeśli będzie źle to jutro na kontrolę..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              [QUOTE=olcia79;183692]witam sie z Wami w ten słoneczny poranek

              Moj dziec mial z rana 39c gorączki,ale bez kataru i kaszlu,nie wiem co to.....
              zagladałam w paszcze i widze jednego zeba nie do konca przebitego wiec moze to to... no nic zobaczymy czy cos sie z tego rozwinie

              Olcia! Mój tak samo dzisiaj i też podejrzewam zęby. Musiałam znowu wziąć urlop w pracy :0 moze mnie nie wywalą

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                my mamy taki specjalny rteciowy dla dzieci co wynik jest juz po minucie niby (ja zawsze i tak dluzej trzymalam) a jaki masz ty w sensie elektornicznego??sprawdza sie?? bo tez myslalam o zakupie takiego

                Atusia a ty gdzie sie podziewasz?? smutno tu bez ciebie kobieto




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  mam taki zwykły, podobny do tego:
                  http://www.allegro.pl/item912147944_..._1c_x1048.html
                  rozmawiałam z lekarką i później też z farmaceutką o rodzajach i obie stwierdziły, że te do ucha nie są dokładne, bo to trzeba odpowiednio naciągnąć ucho.. ale te "szpitalne", bezdotykowe to są niby najlepsze, no ale odpowiednio kosztują..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    To i ja Was witam

                    Ola bedziesz rodzić na Solcu tak? Ja mimo że jeszcze mam troche czasu to zastanawiam się znowu nad Solcem lub szpital na ul.Czernikowskiej( Orłowski) w sumie z domu tam mam najbliżej.To czekam na relacje od Ciebie po
                    Ciekawa jestem kiedy urodzisz, może troszeczke wczesniej to na świeta z malutką byłabyś w domu.

                    Co do spotkania to jestem za


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      moja emilka spi.... bo wstala dzis o 7
                      po gorączce ani sladu,miejmy nadzieje ze było to jednorazowe... i ze w nocy sie nic nie "urodzi"
                      kurcze ale fajna pogoda za oknem.... buuuu
                      moj mąż na silowni,ja na 18 pedze na aerobik
                      z nudow siedze na allegro i szukam sama nie wiem czego hahahah

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Olka, to z tych nudów za dużo kasy nie wydaj!!

                        Agatka, to jak Ty mieszkasz blisko tego szpitala Orłowskiego, to Ty mieszkasz bardzo blisko mnie, tyle że ja "na górze". A rodzić będę na Inflanckiej. Zmieniliśmy zdanie po szkole rodzenia. Na Solcu nie było szkoły rodzenia, więc poszliśmy na Inflancką i nam się spodobało. No i znieczulenie za free Nie wiem czy będę chciała, ale jak będzie bardzo bolało, to się nie będę szczypać Także z Solcem nie pomogę. No i na Inflancką mamy lepszy dojazd - mamy dwa tramwaje z pod domu, więc mężuś jak będzie nas odwiedzał, to będzie mu wygodnie. A szpital wygląda fajnie, wyremontowany, ładny... i wszyscy wydają się być w porządku... no zobaczymy jak to będzie...

                        Dziewczyny, to jest normalne że pod koniec ciąży robi się słabo? Brzuszek niby i się opuścił, ale jakoś tak mi się słabo robi... Do lekarza dopiero gdzieś za 2 tyg... tak sobie myślę że to może dlatego że dzidziuś już duży (prawie 3kg). No już sama nie wiem. Nie chce mi się tak bez sensu jeździć i zawracać im w przychodni głowę...

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          heheheh juz troszke wydalam kaski ale to na kawke do mojego expresu bo ciezko dostac ta kawe w sklepie

                          a teraz szukam jakiegos dresu,butów i spodni

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            czacza dostalam od jednej mamy z watku majowego ksiazke na temat spania dzieci podobno jest bardzo przydatna ja zaczynam wlasnie ja czytac i mam zmiar wykorzystac to co tam jest zeby Oliwia juz zaczela przesypiac nocki moze tez bys chciala?? sprobowac zawsze mozna , a moze sie uda. jak co to napisz mi swoj mail na priva to ci przesle
                            jak tam Amelka?? a czy ona juz kiedys byla chora??




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Mąż wróci to Ci neta odłączy


                              A ja właśnie wstawiłam kurczaczka do piekarnika. Będzie pyszny obiadek jak mężuś wróci... A jutro rano jedzie na dolny śląsk... niestety beze mnie... ja już się nie nadaję na takie podróże Miesiąc temu jeszcze byłam, ale teraz to już trochę przesad by była. No i niekoniecznie chciałabym urodzić np w wałbrzychu lub w częstochowie

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                OLA mam nadzieje ze nie bedzie tak zle heheheheh

                                nie no w twopim stanie juz to nie bardzo z dalekimi wyjazdami
                                hehehehhe
                                dobra spadam na aerobik,wroce to sie zamelduje

                                p/s moj dziec spi juz 2 godzine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X