Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Dzięki

    My byliśmy na zakupach. Kupiłam koszule nocne do szpitala i szlafrok taki cieniutki. Tylko nie upatrzyłam niestety staników do karmienia. Mam już jeden, ale chciałam jeszcze jeden. Jak będę miała siłę to pojadę gdzieś w tygodniu.

    Zmykam spać - kolorowych snów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      ja wogóle nie kupowałam staników do karmienia, wystarczyły i wystarczaja mi te normalne
      udało mi sie zrobic fotke zębom
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Irenka- twój synuś super a jakie ma oczka śliczne
        Ola fajny wózeczek, co do brzucha to ja tez nie zauważyłam żeby mi się obniżał.

        A my dzisiaj w domku ale ładne słoneczko wychodzi więc spacerek murowany


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Irka świetne ząbki i cudowny chłopczyk.

          Olu ja wypatrzyłam już pod koniec ciąży dwa staniki w H&M w Arkadii na dziale dla mamuś i kobiet ciężarnych (z tyłu na dole). Jeden biały, i szary z czarną lamówką...na drucikach. Świetnie podtrzymują biust i szybciutko rozpina się do karmienia.
          Ja mam dość duży biust i bardzo sobie chwalę, choć mój maż już mnie namawia do kupienia nowego bardziej podtrzymującego, bo mi się zwiski robią




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Kraków i inne wioski

            Co tu tak cicho się zrobiło? pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamy z Krakowa i okolic. Zazdroszcze przyszłym mamą, że mają wszystko przed sobą.


            Skomentuj


              Odp: Kraków i inne wioski

              witaj justysiaz co slychać w Krk??wnioskuję że też mieszkasz w tym pięknym mieście?
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Kraków i inne wioski

                Witam, no może troche ucichło rzeczywiście
                Justysiaz Czemu zazdrościsz przyszłym mamom ? tzn mi też ?

                A może masz rację, powiem , że trochę się obawiam co to będzie po porodzie

                Ja jestem z Krakowa z Krowodrzy, ul ks Meiera a Wy ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kraków i inne wioski

                  prajska ja prócz zygania w ciaży to ja milo wspominam okres błogosławiony
                  planowałaś dzidzię czy tzw: wpadka pana Tadka ja jestem z Podgórza
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    no własnie, to zależy od wielkości biustu. bo ja to mam pryszcze raczej nawet karmienie niewiele zmieniło w tym temacie

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ira, cudowny chłopczyk. I zębole też fajne.

                      No mi ostatnimi czasy trochę urósł biust, zwłaszcza teraz w ciąży. Mówią, że po porodzie jeszcze może trochę urosnąć, więc nie chcę od razu robić zapasu bielizny, tylko żeby coś mieć na początek, a jak mi się już unormuje, to wtedy coś się kupi porządnego. Jeden już mam, w sumie trochę przez pomyłkę, bo kupowałam zwykłe staniki, bo w stare się nie mieściłam ze dwa miesiące temu i mi się spodobał. Dopiero jak go przymierzyłam, to się kapnęłam że to do karmienia.. ale wzięłam i tak, no i mam Ładny, taki czarny i zgrabny bardzo. Na allegro jest dużo takich staników, ale szczerze mówiąc ciężko mi jakoś dobrać teraz rozmiar. Wolę zobaczyć i przymierzyć...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kraków i inne wioski

                        Ja można powiedzieć, że planowałam, chociaz nie wierzyliśmy , że tak szybko się uda. Ledwo zaczeliśmy się starać i już

                        Ja teraz jestem w 4 mcu i wymiotowałam tylko 1 raz
                        3 pierwsze miesiące było mi słabo i kręciło się w głowie a już jest dużo lepiej

                        Gdzie rodziłaś ?

                        Skomentuj


                          Odp: Kraków i inne wioski

                          rodziłam na ul.Królowej Jadwigi w "Spes" ale w tym roku nie ma podpisanej umowy z NFZ więc porodówki tam już nie ma
                          ale wiele moich znajomych rodzilo na Ujastku i bardzo sobie chwalą..
                          tzn. za pierwszym razem Wam się udalo?? wyliczyłaś sobie dni płodne
                          Toś szczęściara
                          Ja wymiotowała i miałam mdłości do 6miesiąca,no ale dziecko wszystko wynagradza
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: Kraków i inne wioski

                            ja w sumie teraz jestem z ton, ale wiekszosc swojego zycia spedzilam w srodmiesciu i na krowodrzy
                            a co do ciazy to przy slawusiu nawet nie wymiotowalam, no chyba ze nie zjadlam na czas, a teraz to ciagle spac mi sie chce! nie mam tyle sil co kiedys, chociaz jak porownuje obie ciaze to w sumie przy pierwszej nie czulam tak zmeczenia bo i obowiakow bylo mniej i moglam skupic sie tylko na rosnacm w brzuszku dzidzi, a teraz to nie dosc ze latam po 100 razy po schodach tam i z powrotem, to jeszcze musze biegac i bawic sie w gonianego ze slawusiem! ale nie narzekam, w sumie juz nie dlugo i w maju juz bedziemy sie cieszyc nowym czlonkiem rodziny!!
                            ja rodzilam na ujastku i teraz tez tam zamierzam - ogolnie polecam ten szpital
                            pozdrawiam


                            [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              a tu co takie pustki?? jak tam weekend??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia, chrzciny mamy 28 marca. Dostaliśmy sukienke w spadku od kolezanki, raczej powinna byc na mala dobra. Ale dziekuję, że o mnie pomyslalas Duza buzka za to :*

                                Dziewczyny, ja jak zwykle z pytanio-wątpliwościami odnosnie Julki. Chodzi o to, że mała w ciągu dnia ładnie mi zasypia. Jak się robi senna (lub zaczyna przysypiac na rekach) odkladam ja do wozka i po chwili spi. W nocy budzi sie na jedzenie, potem trzymam do odbicia, a po odbiciu odkladam i mała natychmiast zasypia. Problem mam natomiast wieczorem. Wszystko robimy jak w ciagu dnia, ale Julka nie spi. I to nie dlatego ze nie chce jej sie spac tylko tak jakby nie mogla zasnac. Potrafi zasnac na rekach, ale nie ma szansy na odlozenie jej. Teraz np od godziny lezy w wozku, ssie smoczek (bardzo nerwowo wg mnie), troszke przysnie i po dwoch minutach sie budzi, i dalej ssie smoczek i przysypia, ale nie zasypia. Wiecie moze dlaczego tak sie dzieje? Bo mi sie juz marzy jakis wolny wieczor, albo chocby godzinka z tego wieczoru. A tak za chwilke zacznie plakac jak jej sie juz znudzi, potem zasnie na rekach, i jak juz zasnie bedzie pora na nastepne karmienie. Przez te prawie 2 miesiace ktore ma Julka mialam 3, no moze 4 wolne wieczory!!!! Nie wiem jak dlugo to zniose..
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X