Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    no czacza to wielki spontan z tym fryzjerem koniecznie pokaz nam jak wygladasz ja dopiero sie wybieram jak sie zrobi cieplo bo chce zapuscic jak najdluzsze sie da zeby sie jakos fajnie sciac do tego farbuje wlosy na rudo




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      a u mnie dzisiaj dość miły dzionek, zaczął sie od przywitania nas przez kierowcę autobusu Chyba juz nas kojarzy Niby nic, ale miło sie zrobiło. A potem to juz praca, niania i dom. Teraz głodomorek juz śpi.
      Aha,no i najważniejsze. Poprzednia nocka minęłą bez ani jednej pobudki !!!!! Bylam rano tak zdziwiona, ze az nie wiedzialam co jest grane i która to godzina
      Ciekawe jak będzie dzisiaj

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Irenka, to samych takich nocy Ci życzę

        A Ty Agatka dobrze że masz dwie ręce, będzie jedna na jedno dziecko a druga na drugie a tak poważnie to jeszcze dużo czasu i Twoja Karolinka też jeszcze podrośnie.

        Dobrej nocki

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Cześć Dziewczyny (choc juz pewnie wszystkie śpicie), zwłaszcza witam nowa mamusię, Grabusie.

          Nam weekend minął szybko i aktywnie. I "kinowo". W sobotę bylismy na obiadku u teściów, a wieczorem babcia została z Młodym, a my wyszlismy do kina.
          W niedzielę ponownie bylismy w kinie, tym razem zabralismy po raz pierwszy Łukasza na poranek z mini mini. Był pod wrażeniem wielkiego ekranu. I nawet dziś postał trochę dłużej. Do 7:40.

          No dobrze, pora spać, wiec dobranoc.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Moni! A na czym byliscie w kinie?

            A ja sie dowiedziałam własnie, że w jednym żłobku jestesmy na 41 miejscu, a w drugim na 44. Więc jakies tam szanse sa. A i jeszcze wylukałam prywatny żłobek w okolicy 861 zł miesiecznie + 850 wpisowe. Ale liczę, że uda sie w państwowym

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hejka mamuśki, u nas nocka w miarę chociaż mały wstawał milion razy chyba, a wczoraj komp nam siadł, boje się że padnie na amen akurat jak kasy brak, teściowa jeszcze u nas gości więc z obiadkami mam luzik ale w czwartek skończy się laba.
              A tak z ciekawości to ile kosztuje państwowy żłobek?

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Aniu cieszę się, że kropelki pomogły Mówiłam, że po paru użyciach będzie ok.
                Czacza wrzuć jakieś fotki swojej nowej fryzurki.

                A ja się jakoś fatalnie czuje. Nie chce mi się malować, uczesać porządnie i wyglądam jak taki lump. Brzuchol mnie pobolewa i w ogóle jestem na NIE!
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  To fajnie masz z tymi obiadami Zawsze to duża pomoc. Do nas jutro przyjedzie teściu z młodszym bratem męża, więc będę mieć rozrywkę

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Oj tak najgorzej nie lubie jak pytam m. co zrobic na obiad? A on mi na to nie wiem wymyśl cos , a potem wraca z pracy i mówi to zrobiłaś myślałem że zrobisz cos innego normalnie szlag mnie wtedy trafia.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
                      Hejka mamuśki, u nas nocka w miarę chociaż mały wstawał milion razy chyba, a wczoraj komp nam siadł, boje się że padnie na amen akurat jak kasy brak, teściowa jeszcze u nas gości więc z obiadkami mam luzik ale w czwartek skończy się laba.
                      A tak z ciekawości to ile kosztuje państwowy żłobek?
                      tak dokladnie to nie wiem, ale ok 200 zł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
                        Moni! A na czym byliscie w kinie?

                        A ja sie dowiedziałam własnie, że w jednym żłobku jestesmy na 41 miejscu, a w drugim na 44. Więc jakies tam szanse sa. A i jeszcze wylukałam prywatny żłobek w okolicy 861 zł miesiecznie + 850 wpisowe. Ale liczę, że uda sie w państwowym
                        Ira, za co tyle wpisowego?
                        U mnie w kilku żłobkach mimo wysokich cen miesięcznych od 800 do 1200, wpisowe kształtuje się na poziomie 400-600pln.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          no właśnie nie wiem do tego chyba 11 zł dziennie na jedzenie. Zadrogo, odpada

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hej!
                            my nadal walczymy z kolkami. jak mala zaczyna lapac to podaje jej 2 kropelki, pobulgocze jej w brzuszku i potem zasypia. oprocz tego dostaje kolo 15 dawke 7 kropelek... nie wiem jak jej to dobrze podawac. jutro idziemy na kontrole do lekarza to sie zapytam o to dawkowanie.
                            dobrej nocy Wam życzę!
                            Antoś 24.01.2008r


                            Julianka 06.01.2010r


                            Moje dwa łobuzy

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              No mój z jedzeniem nie marudzi. A jak mu coś nie podchodzi to udaje że smakuje ale już ja wiem kiedy naprawdę smakuje a kiedy nie bardzo

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                atusia i jak tam samopoczucie?? ja tez sie kijowo czuje bo okres mi idzie bleee
                                czacza co tam u was??
                                mroovca to podobno mozna podawac 15 kropelek przed kazdym karmieniem




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X