Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    hej dziewczyny może będziecie zainteresowane
    zapraszam tez na inne moje aukcje wystawiłam kilka rzeczy
    http://www.allegro.pl/item897726592_...olenizant.html

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej dziewczyny może będziecie zainteresowane
      zapraszam tez na inne moje aukcje wystawiłam kilka rzeczy
      http://www.allegro.pl/item897726592_...olenizant.html

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej!

        Po pierwsze: Antoś dziękuje za życzenia!!

        Po drugie: Atusia cieszę się, że kaczucha się podoba

        Po trzecie: Zaraz ja będę miała ciche dni, jak tylko Z. wróci. Poszedł do sąsiada coś oddać i nie ma go już ponad pół godziny. Niby nic, ale jestem wściekła, bo cały dzień go nie było, bo musiał pojechać do Łodzi, a ja siedziałam w domu z dwójką urwisów. Teraz jakbym mogła mieć chwilę odpoczynku, to sobie polazł, a ja znów na straży. No i oczywiście Julka się obudziła jak tylko wyszedł i przez pół godziny ją usypiałam. No się wścieknę normalnie. Awantura murowana, ale już mam dość tego, że ja ciągle muszę siedzieć w domu i nic tylko dzieciaki... i czasami mam wrażenie, ze zero pomocy.... ehhh...
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Mój Łukasz dziś po raz pierwszy obił sobie męskie klejnoty. Przynajmniej ja pierwszy raz widziałam. Ale minę miał tak zdziwioną, że chyba jeszcze nie wiedział, że ta strefa ciała jest wrażliwa. A jak komicznie wyglądał trzymając się za siusiaka! Jak piłkarz ustawiający mur na boisku, tylko taki wzrostu około 90 cm.
          A co do guzów, przedwczoraj nabił go mi. Malutki na szczęście i właściwie nie widać, ale boli. Ja miałam problem z powstrzymaniem łez, a Młody nic. Nawet sie nie skrzywił.

          Coyotek, masz rację reagując śmiechem na wszelkie niewielkie "usterki". Ja to z powodzeniem u nas stosuję i mój Łukasz musi naprawdę mocno się uderzyć, żeby rozpłakać się. Był czas, że nawet zastanawiałam się, czy on wogóle czuje ból.

          Wracając do żłobków/przedszkoli, to ja mieszkam na Bródnie i niby w dzielnicy jest 21 publicznych przedszkoli, ale zaraz obok jest Tarchomin, Białołęka, a tam jest znacznie gorzej i wiele dzieci przyjeżdża tutaj. Oczywiście nie chciałabym szukać miejsca np. na Bielanach i jednak liczę, że sie uda. W sumie dzieci znajomych jakos dostały się do swoich przedszkoli. Chyba podpytam ich mamy...

          Ostatnio tez wpadłam na to, że sprawiedliwie byłoby, gdyby jednym z podstawowych kryteriów przyjmowania do przedszkola było odprowadzanie podatków do dzielnicy. Przecież nawet nie trzeba mieć meldunku, a nawet jest obowiązek rozliczania się w urzędzie skarbowym przypisanym do miejsca zamieszkania, a nie zameldowania.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Wreszcie en dzien sie konczy. Misia caly czas wola mama i nie chce z nimim zostac. Nawet jak moja mama bierze ja na raczki to wola mama i placze. Dostajemy na glowe w domu. Szczescie jutro juz ma byc cieplej wiec ide na spacer i nie ma zmiluj. Misia tez chciala siedziec w oknie i machala papa caly czas.


            Chyba dzis jakis fatalny dzien...
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              atusia super fotki a ciacho wyglada pycha szkoda ze ja tak nie umiem zamiast tego dzisiaj albo jutro bede robic szyszki mniam a co do zachowania Michasi to normalne jak mama jest e domu ja tez to przerabialam jak chciala mala zostawic na 10min z babcia to placz nieziemski czas to dzisiaj placze mi pod drzwiami jak sie kapie one po prostu taaak bardzo nas kochaja

              ja juz jestem po porazce zwanej rozmowa specjalnie w cv mam napisane pomoc ksiegowej co znaczy ze wszystkiego nie potrafie... bo coz taka prawda ze ciotka tak zachwalala ze mnie tylu rzeczy nauczy a teraz wychodzi na to ze polowy nie potrafie chyba czas rozejrzec sie za jakims kursem no ale coz nie ma sie co zalamywac tylko trzeba szukac dallej a do tego wyszlo ze w zupelnie innej firmie niz wam mowilam mialam rozmowe az zgupialam jak zobaczylam dwie firmy pod tym samym adresem
              A my jak maz wroci z pracy to lecimy na snieg bo nawet przyjemnie na dworze dawno tak nie bylo az sie zdziwilam jak moj m sam to zaproponowal




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                No dzięki Słoneczko

                My już po spacerku i odżyłam w końcu. Misia też była szczęśliwa, że mogła zrobić w końcu PAPA. A pogoda jest rewelacyjna na spacer. Po tych strasznych mrozach 0 stopni to cieplutko Teraz pije kawę i się rozgrzewam, a Miś siedzi na podłodze i je chrupki. I co chwile piszczy, bo dzieli się chrupką z psem, pies zabiera jej całą chrupkę i się wścieka.

                Słoneczko ja po niedzieli znów będę robić tort Tym razem będzie to tort urodzinowy. A co do pracy, jak nie ta to następna.

                Koniec przyjemności, Michalina jest głodna Strach się bać...
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  widzę, że nie reagujecie ostatnio na to co piszę
                  ja się cieszę, dzielę się z Wami a tu nic.. zero odzewu
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza jak nie reagujemy?? bylam lekko zaaferowana ta badziewna rozmowa




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      ale się fatalnie czuję w taką syfną pogodę może stąd taki nastrój,
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        a wy mieszkanie wynajmujecie od znajomych?? oj ciezko by wam pewnie bylo do rodzicow sie wprowadzic ja juz sie nie moge oczekac jak sie wyprowadze :P a ty kiedy zamierzasz pracy szukac?
                        dla mnie pogoda lepsza niz przez ostatnie dni




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja już chciałabym wrócić do pracy bo dostaję powoli na głowę, ale nie mam z kim zostawić Małej do żłobka nie mam zamiaru, moja mama nie nadaje się już niestety a teściowa pracuje zarobkowo (na razie do września więc może później zajęłaby się Amelką, nie wiem jeszcze)
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            ciśnienie jest mega niskie i do tego znów śnieżyca, siedzę z Małą już 4 dzień w domu, masakra
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              a ty przed zajsciem w ciaze pracowalas?? bo nie wiem czy chcialas wrocic do pracy ktora masz czy szukac jakiejs nowej




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                tak, pracowałam, ale miałam umowę na czas określony no i jak się dowiedzieli o ciąży to dostałam umowę do czasu porodu.. więc czeka mnie szukanie nowej
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X