Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    no faktycznie Asiu dawno Cie nie było

    100 lat dla Synusia

    troszkę mnie uspokoiłaś że do 9 m-ca usypiałaś Małego przy piersi, więc nie jest jeszcze tak źle z nami już myślałam, że ja tak tylko Małą rozpieściłam haha zobaczymy jak będzie jak przestanę karmić definitywnie
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Jak nie bedziesz konsekwentna tak jak ja to bedzie zasypiala tak jak moj na rekach albo przytulony w maminym lozkuz tym ze moj maly spi juz w swoim pokoju do rana zastanawiam sie juz nad normalnym lozkiem dla niego ale on jeszcze taki malyboje sie ze spadnie chyba jestem troche nadopiekuncza ale kurcze nie umiem tego zmienic chyba to przez to ze mialam ciezka ciaze








      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Asia a jak Twój Maluch ma w na imię
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          dobrze, że moja Mała od początku była uczona tylko swojego łóżeczka, nigdy nie spała z nami nawet na początku (wtedy to bym się bała o nią jeszcze bardziej, że ja zdusimy czy coś podobnego)
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Dzieki Czacza
            Anik ja tez probowalam nauczyc go samodzielnego zasypiani i nawet nam to wychodzilo ale przeprowadzka jakby go cofnela znowu tylko z mama a wogole to z wielkim zale ze musi spac najgorsze ze nocnik poszedl w odstawke a juz bylo tak blisko no coz trza dalej probowac








            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Asia to mamy ten sam problem.Ksawciu siadeł na nocnik od 9 miesiąca.Ni z tąd ni z owąd pewnego dnia w wieku 19 miwsięcy niewiadomo dlaczego się zbuntował i nie chce siadac.Teraz próbujemy nakładki na toaletę jest ciężko.Najważniejsza jest rolka papieru i przerobienie jej na makukaturkę ;-)







              http://kraina.hipp.pl/?id=13333

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Asia to mamy ten sam problem.Ksawciu siadał na nocnik od 9 miesiąca.Ni z tond ni z owond pewnego dnia w wieku 19 miesięcy niewiadomo dlaczego się zbuntował i nie chce siadać.Teraz próbujemy nakładki na toaletę jest ciężko.Najważniejsza jest rolka papieru i przerobienie jej na makulaturkę ;-)







                http://kraina.hipp.pl/?id=13333

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Piotrus
                  moj tez od poczatku w swoim lozeczku spal chyba ze zeby mu szly czy byl przeziebiony ale jak zaczolchodzic to wyjelismy mu 2szczebelki bo balam sie ze wyskoczy z lozeczka no i zaczeby sie ranne wedrowki o 6 rano do nas teraz sie zlitowal i wjezdza do naszego pokoju o 7 i wskakuje jeszcze na chwile








                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    U mnie nakladka sie nie sprawdzila wogole nie chcial siadac ale moze jeszcze sprobuje.Mi sie wydaje ze on nie ma czasu jest bardzo ruchliwy wczesniej mieszkalismy w kawalerce wiec nie mial za duzo przestrzeni a teraz biega po pokojach i nawt na jedzenie szkoda mu czasu.Czasami sie smieje ze po mezu ma adehad on tez nie umie wysiedziec na miejscu,ale to chyba taki wiek dobzre ze juz miej sie rzuca na ziemie bo to jest zgroza ostatnio na bilansie odstawil szopke bo mu lekarka nie chciala dac centymetra,kurcze kiedy ten bunt 2 latka minie








                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Asia i Piotruś tak jak ja i mój brat tyle, że On jest ode mnie 10 lat starszy
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        zmykam spać bo jutro mega wcześnie wstajemy, Amelkę czeka wizyta kontrolna u pediatry..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Spokojnej nocy dziewczyny







                          http://kraina.hipp.pl/?id=13333

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                            Asia i Piotruś tak jak ja i mój brat tyle, że On jest ode mnie 10 lat starszy
                            Twoja mama ma dobry gust hahaha wybrala najladniejsze imiona
                            A teraz juz mowie dobranoc mamuski maly spi stary na sluzbie a matka w necie i w dodatku zostalam przylapana na goracym uczynku kolega meza mnie zlapal na nkjutro bedzie dlugi dzien przy skladaniu mebli








                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Coyotek! Mi kazali dzwonic do złobków na początku lutego. Ja głupia wciąż liczę, ze moze sieuda. Ale z Olcia juz mam obgadane jak by co

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ira - my narazie oddajemy Julka od kwietnia do prywatnego żłobka po drodze do mojej pracy (tzn. bliżej do pracy niż do domu).
                                Do państwowego to najwczesniej koło września. Ale coś mi się widzi, że największe szanse ma na Drewnianej i Klaudyny. Tam przyjmują dzieci od 1.3roku takie dobrze chodzące i nawet na liście ma niezłą pozycję. Tak więc może od grudnia-stycznia uda się. A narazie zaciśniemy pasa, ja wrócę od maja na cały etat, bo w kwietniu 4/5 i jakoś to będzie.

                                Zmykam, bo muszę się zebrać. Idę dziś do dentysty i na usg tarczycy, a jeszcze chce do rossmana podjechać, bo mm kupony promocyjne od hippa na jedzonko

                                Miłego dnia




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X