Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łodzianki:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Pamka ja mam przyjaciół z Dąbrowy, którzy mają synka z 13 listopada 2008 r, to prawie ten sam wiek co Twój Dzidziuś, chętnie się dowiem jak się rozwija, może jakieś dobre rady będziesz miała, to się przyjaciołom pochwale.


    http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
    Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
    16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
    27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
    20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
    20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      moj synek urodzil sie 7 listopada chociaz mielismy termin na 3. Urodzil sie w CZMP mimo iż nie planowalam tam rodzic. jednak w 36 ( ta wynikalo z wyliczen lekarza jednak synek byl 2 tygodnie starszy) trafilam ze skurczami do szpitala. po podaniu fenoterolu synek sie rozmyslil i musielismy czekac dalej. no ale w koncu doczekalismy sie 7 o 20.30 przyszla na swiat moja "mala kruszynka" syn wazyl 4300 i mierzyl 57 cm. porod fizjologiczny byl dla mnie ciezkim przezyciem poniewaz przed ciaza bylam bardzo szczupla i to moje pierwsze dziecko..
      ale najwazniejsze ze juz to mamy za soba...
      antos jest bardzo silny. nie sprawialo mu klopotow trzymanie główki kiedy lezal/lezy na brzuszku.. chociaz na brzuszku lezy tylko na mamie lub tacie inaczej szybko mu sie nudzi..
      bardzo ładnie gaworzy i smieje sie głosno... probuje marudzeniem wymuszac trzymanie na raczkach. poniewaz maz dlugo pracuje nie mogl sie nacieszyc synkiem po powrocie do domu i tak przyzwyczail go bardzo do noszenia..
      jestesmy teraz na etapie odzwyczajania miedzy innymi dlatego ze antek wazy juz 7315 i ciezko go tak cały czas nosic...
      syn uwielbia kapiele i spacery..
      jak najdluzej w wodzie a po kapieli jest w siodmym niebie kiedy smaruje go kremem..
      jesli chodzi o spacery to im wiecej "zbyrów" tym lepiej.. jazda musi byc "ostra"
      z jedzeniem nie mamy problemow... poniewa nie moglam karmic piersia syn "jest na butelce". musze go dopajac miedzy posilkami i tu jest maly problem nie chce pic jesli nie jest słodkie a wiadomo ze kazdy cukier zatrzymuje troszke kupke.. z tym maly maly problem antos robi kupke co 2-3 dzien..

      od kilku ni synek spi sam w łóżeczku bez zawijania w becik..
      hmm ciasne zawijanie w becik to tzw metoda samouspokajania sie dziecka ktora stosowalismy kiedy synek mial ciezkie kolki. jednak przyzwyczailismy go tak bardzo ze bez 'zawijania" nie potrafil sam zasnac wybudzal sie za kazdym razem kiedy silniej machnal raczka na szczescie to tez raczej mamy za saoba.

      poniewaz synek jest duzy niedlugo juz pamalutku bedziemy wprowadzac soczki.
      niemoge sie doczekac kiedy bedzie juz siadac..
      ojć ale sie rozpisalam..
      no coz milosc matki do dziecka mmmm...
      pzdr..
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        #18
        Gratuluję Wam dziewczyny takich słodkich,fajnych bobasków.No moje skarby to są już duże(9 i 4 latka) a trzeci to jeszcze w brzuszku u mamusi Ale już niedługo też będę mogła się pochwalić jak rozwija się mój Kacperek. Dzieci do roku są chyba najfajniejsze,tak dużo muszą się nauczyć...Oczekiwanie na pierwszy uśmiech ,pierwszy ząbek,pierwsze słowo i wkońcu nie poradny kroczek To jest chyba najpiękniejszy czas dla każdej matki,móć patrzeć jak dziecko rośnie i robi takie postępy....Pozdrawiam serdecznie
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          #19
          Łódzkie Mamusie

          Witam

          Zapraszam na wątek wszystkie Mamusie z Łodzi i okolic

          Są tu jakieś ???

          Skomentuj


            #20
            Witajcie ja tez jestem z łodzi i mieszkam na dąbrowie Jestem mamą 6-scio miesięcznej Natalki

            Ps- cześć Pamcia

            Skomentuj


              #21
              Odp: Łodzianki

              Cześć, mam na imię Asia. Moja córcia urodziła się pod koniec czerwca. Właśnie wkraczamy w piaty miesiąc i jest cudownie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Łodzianki

                Witam Też mieszkam na Dąbrowie! Cieszę się, że jest nas więcej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Łodzianki

                  Witam. Ja też jestem z Łodzi, a dokładnie z Widzewa. Mam dwoje dzieci: Hanię (ur. 27.04.2005) i Krzysia (ur. 12.07.2009).

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Łodzianki

                    Witam Ja Jestem Z Lodzi Z Balut

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Łodzianki

                      Witajcie! Jestem mamą trzech Skarbów. Moja najmłodsza urodziła się 27 kwietnia 2007 roku i ma na imię Karolinka, starsze córcie to Małgosia 11 latek i Ewelinka 9 latek. Mieszkamy na Widzewie, dokładniej Zarzew. Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Łodzianki

                        Witam również Was dziewczyny. Mam na imię Elka i jestem z Retkini. Mam córcię Basię, która ma już 11 miesięcy (prawie) no i niespodziewanie czekamy na kolejnego dzidziusia, a termin mam na 20 lipca
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Łodzianki

                          Witam. Mam na inię Agnieszka i jestem mamą ślicznej dziewczynki. Mieszkamy na Teofilowie. Kinia urodziła się 14 marca i ważyła 2350, a mierzyła 51cm.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Łodzianki

                            Witam serdecznie wszystkie łódzkie mamunieJa jestem szczęśliwą mamą synusia Maciusia,który urodził się 23.05 2009r.Mieszkamy na Polesiu.Maluch mój skończył 8 m-cy,waży 9 kilo ma 68 cm. i właśnie wzbogaca się o pierwszego zębaI ogólnie jest straaaaasznie pocieszny.Pozdrawiam cieplutko

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Łodzianki

                              Witam wszystkie mamy łodzianki serdecznie

                              Studiowałam w Łodzi przez 5 lat, ale poszłam za mężem i teraz mieszkamy w Warszawie, póki co... Chciałam zapytać o radę, ponieważ moja siostra kupuje teraz dla swojej córeczki leżaczek bujaczek, i znalazłam dla niej taki, ale są też widzę leżaczki huśtaweczki, i nie wiem co jej doradzić. Co wy kupowałyście? Na co byście się zdecydowały??

                              http://dlamamyidziecka.pl/lezaczek-i...starts,127_353

                              czy http://dlamamyidziecka.pl/hustawka-l...starts,127_351

                              Proszę o pomoc, bo jednak nie chciałabym jej źle doradzić, sama za kilka miesięcy będę kupowała więc Wasza porada też mi się przyda!!

                              Pozdrawiam serdecznie,
                              przyszła mama

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Łodzianki

                                hej dziewczyny może będziecie zainteresowane
                                zapraszam tez na inne moje aukcje wystawiłam kilka rzeczy
                                http://www.allegro.pl/item897726592_...olenizant.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X