Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z małopolski?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy z małopolski?

    Hej dziewczyny czy jest ktoraś z was z małopolski lub nawet z N.sacza i okolic??
    Wikunia 04.08.2008r
  •    
       

    #2
    ja z krakowa

    Skomentuj


      #3
      Aha to tez niedaleko
      Wikunia 04.08.2008r

      Skomentuj


        #4
        nie daleko, niedaleko

        Skomentuj


          #5
          ja też jestem z krakowa. piękne miasto.... ach... tu sie wszystko zaczęło
          NIKOLKA-30.08.2008

          Skomentuj


            #6
            jaka dzielnica???ja Podgórze

            Skomentuj


              #7
              os.kolorowe
              NIKOLKA-30.08.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja podgórze

                Skomentuj


                  #9
                  może któraś dziewczyna jest z Oświęcimia? Bo ja tak Pozdrawiam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja jestem z Tarnowa, a w Kraku studiowałam,


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja tez jestem z Tarnowa a synka urodziłam 28 marca, ale 2008 roku ;>
                      Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

                      45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez zuzik_k Pokaż wiadomość
                        Ja tez jestem z Tarnowa a synka urodziłam 28 marca, ale 2008 roku ;>
                        No popatrz zuzi_k jaki ten swiat maly i jaki fajny zbieg okolicznosci z ta data


                        Skomentuj


                          #13
                          O to teraz zadrecze Cie pytaniami
                          To moze doradzisz mi gdzie najlepiej kupowac artykuly dla niemowlakow?
                          Wczoraj bylismy z mezem na Slonecznej w tym Centrum Mieszko- super duzy wybor i niezle ceny
                          Last edited by Nichol; 18-02-2009, 14:31.


                          Skomentuj


                            #14
                            no i oczywiscie w ktorym szpitalu rodzilas, bo slyszalam tyle opinii na temat obu, ze zglupialam.
                            Chodze prywatnie do ginekologa, a on pracuje na starym


                            Skomentuj


                              #15
                              Rodziłam na nowym, jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z pewnej pięlegniarki (leżałam 5 dni po porodzie i miała w tym czasie 3 dyżury i gdyby nie ona, to bym płakała przez całe 5 dni... przekochana kobieta). Jeśli chodzisz do lekarza, który pracuje na starym, to dowiedz się czy mogą go wezwać jak będziesz na porodówce lub czy w ogóle może być przy Twoim porodzie. Ja miałam się zgłosić do lekarza 10dni po terminie i w noc poprzedzającą zgłoszenie się dostałam skurczy, więc moja lekarka była przy mnie przy 'najgorszej fazie'

                              Pierwsze zakupy też robiłam w Mieszku, ale niektóre artykuły mają droższe niż gdzieindziej. Jeśli masz możliwość przejedź się do Machowej do centrum Sezam (przy hotelu po prawej stronie - gigantyczny wybór wózków, łóżeczek, nosidełek i ubranek) - szukając krzesełka do jedzenia tam znaleźliśmy taniej o prawie 100zł niż w Mieszku. Warto pojechać na większe zakupy. Mniejsze zakupy - powiedzmy body, smoki, butelki, rajstopki, skarpetki robimy na Klikowskiej w hurtowni, nie pamiętam nazwy, ale jak jedziesz od ronda przy banku Śląskim to przed skrzyżowaniem z Elektryczną koło jakiejś agencji reklamowej. Kiedyś jeżdżąc po całym mieście szukałam smoczka do kaszki z canpol babies silikonowego i tylko tam znalazłam (pakowane w woreczek są tańsze niż w tym twardym plastikowym opakowaniu).

                              Bardzo fajny zbieg okoliczności :-)

                              Pozdrawiam
                              Last edited by zuzik_k; 23-02-2009, 12:37.
                              Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

                              45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X