Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Proszę o pomoc .

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Proszę o pomoc .

    Witam jesteśmy biedna rodzina zadłużona z małym dzieckiem i szukamy pomocy,postaram się państwu opisać
    naszą sytuacje w kilku zdaniach.Ja wraz z mężem i 3 letnia córeczką mieszkam
    na wsi w woj. wielkopolskim ja mam miesięcznie 250 zł dochodu [ z opieki społecznej + rodzinne]
    mąż zarabia około 500 /700 zł na miesiąc ,mamy komornika i długi na ponad
    300 tysięcy złotych , powstały bo była firma i wspólnik który narobił długów
    a my je teraz musimy spłacać, wkopał nie tylko nas ale i naszych teściów [
    dług około 500 tyś zł ] my staramy się robić wszystko aby wybrnąć z tej
    sytuacji lecz nie bardzo mamy jak ,a na kredyt nie mamy szans bo jesteśmy w
    biku,dlatego sytuacja mnie zmusiła aby prosić ludzi dobrego serca o pomoc
    JAKĄKOLWIEK POMOC ,nie chodzi mi nawet o nas najbardziej zależy mi na tym
    aby dziecku zapewnić możliwie jak najlepsze warunki bytowe i start w życiu
    , a do tego męża brat jest niepełnosprawny , chciałabym by ktoś pomógł takim
    rodzinom jak my, które robią wszystko by sie z problemami uporać lecz nikt nam nie chce pomuc.
  •    
       

    #2
    Bardzo bym chciała pomóc, ale też nie mam za dużo pieniędzy. Starcza tylko na podstawowe potrzeby. Ale może znajdą się tu ludzie , którzy wam pomogą. Trzymam kciuki.
    Zagraj w dużego lotka , 4000000 mln do wygrania ja gram




    Skomentuj


      #3
      Dziękuję lecz mi nawet nie chodzi o pieniądze , tylko o rzeczy potrzebne dziecku tj, ciuszki na zimę ,zabawki itp.

      Skomentuj


        #4
        ja mam na zbyciu troche maskotek , chciałam oddać do przedszkola ale może chcesz


        Skomentuj


          #5
          Proszę o pomoc .

          jeśli mogłabyś przesłać to tak chcę podaje swojego e-maila napisz a podam ci adres sandrik7777@wp.pl

          Skomentuj


            #6
            moge ci zaoferowac cieply ciuszek na zime dla dziecka.napisz czy potrzebujesz kurteczke czy buciki czy cos innego cieplego.tyle tylko moge zrobic.
            shannon

            Skomentuj


              #7
              gdzie mieszkasz? ja tez w wielkopolsce moge pomóc?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja też mieszkam w Wielkopolsce...Chciałabym Ci pomóc tylko napisz na jaki wiek potrzebujesz ciuszków?a może i jakieś zabawki się znajdą...Pozatym popytam znajomych i rodzinę...Głowa do góry

                Skomentuj


                  #9
                  kazdemu jest ciezko,nam po placeniu rachunkow,kredytu i innych oplat na zycie zostaje 700zł i do tego moj narzeczyne stracil prace-przed swietami

                  Skomentuj


                    #10
                    sandrikna stronie www.za0.pl mozesz nabyc ciuszki i zabawki dla dzidzi za darmo

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      proszę o pomoc cd...

                      Jestem z okolic Poznań, Września ,moja córka Sandra ma 3 lata [wzrost 95 cm] nr buta 25 z zabawkami aż takiej tragedii nie ma ale będę wdzięczna za każdą pomoc Hania.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                        kazdemu jest ciezko,nam po placeniu rachunkow,kredytu i innych oplat na zycie zostaje 700zł i do tego moj narzeczyne stracil prace-przed swietami
                        nam po oplaceniu wszystkich rachunkow zostaje na zycie 400 zl na 4 osoby
                        Zdjecia Hani i Szymka

                        Hania ur.06.01.2003
                        Szymcio ur.07.05.2007

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Proszę o pomoc .

                          Niestety ja mogę pomóc tylko proponując ci poszukanie pracy może tutaj: http://www.zagranica.net/ często praca za granicą jest lepiej płatna niż w naszym kraju może się uda. trzymam kciuki.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Proszę o pomoc .

                            A zastanawiałaś się nad kredytem konsolidacyjnym? Dzięki niemu można wyjść ze spirali długów i trochę odetchnąć powietrzem. Jeśli interesują Cię takie informacje polecam zajrzeć na stronę: http://www.comperia.pl/kredyty - na której znajduje się wiele ciekawych faktów na ten temat - w tym porównanie kredytów dostępnych obecnie na rynku.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X