Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Może nie tyle co maj , a czerwiec/lipiec kiedy człowiek nie martwił się że niedługo koniec lata
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Może nie tyle co maj , a czerwiec/lipiec kiedy człowiek nie martwił się że niedługo koniec lata
      jesien tez jest piekna i colorowa...awatar family mi sie z nia kojarzy,tak jakos cieplej na serduchu jest,hehe za rok znow bedzie latko..Pozdrawiam Gdynie,uwielbiam to miasto.

      Skomentuj


        no tak .. ja mam avatarek bardziej jesienny Ja w sumie jesien też lubię, tylko nie lubię jak pada (włosy mam wtedy w totalnym nieładzie )
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          A bylas kiedys w Gdyni?

          Ja uciekam zmywac a potem zakupy...do sklikania
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            A bylas kiedys w Gdyni?
            hehe noo u Was temp. odczuwalna jest dużo niższa niż np u nas na śląsku
            I u Was głowy chce urwać
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              no tak .. ja mam avatarek bardziej jesienny Ja w sumie jesien też lubię, tylko nie lubię jak pada (włosy mam wtedy w totalnym nieładzie )
              familka ,zawsze mozna wlozyc beret hehe

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                hehe noo u Was temp. odczuwalna jest dużo niższa niż np u nas na śląsku
                I u Was głowy chce urwać
                Pozdrawiam moj rodzinny Slask,ech ...i wieszok przy hasioku.I sonsiada co na mopliku na szychta...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  A bylas kiedys w Gdyni?

                  Ja uciekam zmywac a potem zakupy...do sklikania
                  Ach ,niejeden raz..

                  Skomentuj


                    Pawimi A dlaczego Ty dziewczyno siedziałaś wczoraj na CM zamiast się przygotowywać, co ?? Tylko przełożyć przez kolano i zlać tyłek
                    Jednakże jestem pewna, że sobie świetnie poradzisz Zyczę powodzenia
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      wiecie co.... z ciekawości pozyczyłam maszynkę do strzyżenia włosów od koleżanki.
                      Mieliśmy isć z Julkiem do fryzjera, ale spróbowałam sama go opitolić. Pozwolił sobie, teraz ma króciutkie włoski, nie za bardzo fajnie wygląda, ale za to tych kłaków nie ma tyle.
                      Jednak na następny raz wizyta u fryzjera obowiązkowa

                      Pokażę Wam zdjęcia

                      dla porównania jak miał dłuższe


                      no i teraz jak ma króciutki




                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć Juleczku
                        fajny z Ciebie chłopak
                        i fryzurka ekstra, co ta Mamuśka gada....
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          Czesć Izuś

                          Dziękuję w imieniu Julka wiesz co ten przód mógłby być dłuższy, ale co tam.. teraz czapeczki nosi.

                          Co tam u Twojego bąbelka słychać ?
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Tree pasuje mu taka fryzurka.Prawdziwy kawaler!
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Mój Juliano był dzisiaj na kontroli u lekarza, bo od niedzieli ma/miał anginę,
                              już jest zdrowy, może iść do przedszkola w poniedziałek,
                              zaczyna na poważnie z nami dyskutowac, do tej pory to tylko takie tam gadanie, no ale zaczyna się rozgadywać
                              teraz jeszcze szaleje, Tatuś ma dziś dyżur a ja się właśnie szykuję na babską nasiadówkę, mamy fajnie, bo w bloku u koleżanki spotkają się 4-6 mamusiek
                              mieszkamy w nowym bloku, więc jest nas młodych mamusiek trochę, co jakiś czas się spotykamy gdzieś poza domem, ale dzisiaj jedna ma "wolną chatę"
                              i lecimy, winko będzie, mam nadzieję, że będzie fajnie
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                                Mój Juliano był dzisiaj na kontroli u lekarza, bo od niedzieli ma/miał anginę,
                                już jest zdrowy, może iść do przedszkola w poniedziałek,
                                zaczyna na poważnie z nami dyskutowac, do tej pory to tylko takie tam gadanie, no ale zaczyna się rozgadywać
                                teraz jeszcze szaleje, Tatuś ma dziś dyżur a ja się właśnie szykuję na babską nasiadówkę, mamy fajnie, bo w bloku u koleżanki spotkają się 4-6 mamusiek
                                mieszkamy w nowym bloku, więc jest nas młodych mamusiek trochę, co jakiś czas się spotykamy gdzieś poza domem, ale dzisiaj jedna ma "wolną chatę"
                                i lecimy, winko będzie, mam nadzieję, że będzie fajnie
                                Ale CI zazdroszcze
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X