Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Hehe ale zakręciłam juz prostuje
    Chodziło mi o to czy Wy już tylko robicie na nocnik czy jeszcze używacie pampersy
    mamy fazy niestety juz było tylko majty ale zaczęła sikac po kątach i uciekać z nocnika że znów pieluchy no i dzis ta biegunka aż 4razy ją pogoniło więc jej nie męczyłam
    ale poza dzisiejsza wpadką z kupą mamy luzik jak ma pieluchę nawet to ja odpina i siada na nocnik albo tylko woła mamoooooo kupa i siadamy
    no ale ma dopiero 15 miechów to i tak nieźle sobie radzi


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      pa silek

      Majek Twoja Majka też zdolna babeczka
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

        A co do Julki widać z niej zdolniacha, że nie potzrebuje więcej niż 5 minut
        ciesz się majek, ciesz

        moje dziecie każdy owoc je i bez rewolucji jest. Za to od tygodnia podaję mu razowy chleb i takie wali smierdzące kupy, że muszę się wysilać by nie rzygnąć
        Tree a najlepsze jest to że dziś pani Julki mi mówi że \jula tak ladnie odrobila zadane szlaczki a mi nawet nie powiedziała że było coś zadane tylko z angielskiego razem odrabiałyśmy

        co do zygania to mój mąż dziś też mało nieżygnął jak spłukiwał pieluchę


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          pa silek

          Majek Twoja Majka też zdolna babeczka
          Ja to jestem z niej dumna też w kwesti zasypiania bo mielismy problem bo tylko przy cycku zasypiała a jak cyca zabrałam to myslałam że będzie wycie a ona tylko tydzień marudziła a teraz ładnie sama zasypia tylko musi mieć MIMO


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            No widzisz ... Jula mądra babka...

            A co do słowa "żygnąć" napisałam początkowo przez "ż" będąc pewna ze piszę poprawnie, ale Mozilla podkreśliła mi ten wyraz jako błąd. Więc napisałam przez "rz" i co ... wyszłam na nieuka

            p.s i w tym poście też mi podkreśla, że jest byk
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              a co to MIMO ??
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Majek 15 i sika na nocnik to wieeeelki sukces moim zdaniem.
                No i co to jest MIMO


                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja Tree po tobie przez "ż" napisałam ale ja mam problemy z ortografią czego mój mąż nie może znieść i zawsze na mnie krzyczy


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    a co to MIMO ??
                    to jest misio taki ochydny żółty po Julce ja go nieznoszę no ale Majka uwielbia
                    czasami jak jestesmy gdzieś to mi aż wstyd ze dziecko ma taką zabawkę ale innych nie chce misiów


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      to jak się piszę w końcu "żygać" ?? bo już głupia jestem

                      Majek
                      to dobrze, że Maja ma takie misia - przytulańca, obojętnie jak wygląda
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sprawdziłam w słowniku przez RZ

                        ja też się cieszę że ma takego kumpla bo jak coś sobie zrobi to zawsze najpierw leci po niego (choć i tak przeważnie ma go zawsze przy sobie) a potem do mnie


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Ja się zgadzam z Tree, że dobrze, że takiego ma. Moja Julka dopiero od
                          niedawna w sumie ma swoją kukę (krówkę) z którą zasypia. Ja jej już
                          od jakiegoś czasu podsuwałam jednego misia, ale zawsze lądował poza
                          łóżeczkiem
                          Z krówką łatwiej jest mi ją położyć w ciągu dnia. Bo mówię, że krówka już
                          na nia czeka i Jula grzecznie pędzie do łóżeczka.


                          Skomentuj


                            u nas też jest od niedawna takim towarzyszem, odkad jej cyca zabrałam bo tak to róznie raz go miała raz nie raz innego
                            a teraz tylko MI MO i juz mimo jak się zgubił to ccała rodzina szukała a Majka zagladała pod szafiki i wołała MIMO OĆ


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Julek ma misia Roztropka, śpi z nim w łóżeczku, ale i tak najchętniej
                              przytula się do pieluchy. Więc podejrzewam, że już na zawsze będzie pielucha
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Chyba wszystkie dzieci wołają OĆ. Ja to uwielbiam słyszeć, chociaż czasami
                                nie chce mi się tyłka ruszać :P


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X