Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy na huśtawke?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Od kiedy na huśtawke?

    Mam pytanie moj syn niedawno mial chrzciny i dostal od chrzestnego hustawke na baterie z firmy Fisher Price dosc fajna... Maly ma 4 miesiace, Cieszy sie jak go na niej posadzimy, zasypia na niej. No poprostu jest w siodmym niebie, a i ja mam wiecej luzu. Moge wkoncu cos porobic w domku. W czym rzecz...czy taka zabawke jest bezpieczna dla takiego malca? W zasadzie pisze ze jest lezaca od 0 - 9kg potem mozna ja zdemontowac i zrobic krzesełko ktore jest do 18 kg i tez sie buja.W sumie jest dosc praktyczna. Momentami tak sobie mysle, czy Bartus przez nia nie bedzie mial krzywego kręgosłupa? podaje lina do strony z ta zabawka:

    http://www.allegro.pl/item467773084_...w1_gw_vip.html
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Najwazniejsze by w niej dlugo nie spal no i wiadomo ze caly dzien w niej nie bedzie.Siedzonko kubelkow enei jest szczytem marzen ale nikt jeszcze nei zrobil hustawki z regulowanym oparciem od lezenia. Tylko uwazaj by sie nie nauczyl usypiac tylko przy bujaniu. Zabawka fajnista.

    Skomentuj


      #3
      Witam. My tez dostaliśmy tą huśtawkę z Fisher Price. Bardzo nam się podobała, mały oczywiście z niej już wyrósł ale już się w niej huśtał jak miał 3 miesiączki.Co prawda nie za długo ale zawsze mu to sprawiało radość a jest regulowana więc w niej sobie spokojnie leżał.
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        ja wsadzilam Kubusia jak mial 5 miesiecy ale do takiej na haki ale do y spokojnie malca mozesz wsadzas bo one sa dostosowane dla takich maluszkow
        http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

        Skomentuj


          #5
          Mi też się wydaje, że spokojnie możesz już huśtać malucha. Taka zabawa super rozwija, uspokaja. Byle z umiarem - zabawy w leżeniu na brzuszku w tym wieku - ponad wszystko

          Skomentuj


            #6
            Dla mnie to trochę dziwne pytanie. Wsadź, zobacz i stwierdzisz
            czy sadzać czy nie po reakcji syna.

            Skomentuj


              #7
              Kitty
              takie huśtawki mają zazwyczaj w instrukcji przedział wiekowy dla maluszków, poczytaj się dowiesz. Napisałaś że huśtawka jest od 0-9kg więc przedział wiekowy do 6 miesięcy, taka huśtawka spełnia funkcję fotelika bujanego, my mieliśmy fotelik bujany i nasz synek w nim spędzał dużą część czasu, bo mogłam go przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia i maluszek wszędzie był ze mną kiedy musiałam coś zrobić, to była u nas rewelacja.
              Last edited by Jasmin; 07-11-2008, 23:14.

              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

              Różności do postów
              GALERIA OLAFKA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Od kiedy na huśtawke?

                Jesli mały nie przesiaduje godzinami to nie powinien mieć późniejszych kłopotów z kręgosłupem. ja muszę kupić jakiś bujaczek dla synka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Od kiedy na huśtawke?

                  zazwyczaj na opakowaniu mozna znaleźć przedział wiekowy. My kupiliśmy huśtawke jak synek już sam stabilnie siedział. Ale też zbyt długo go nie huśtaliśmy. Bardzo mu sie podobało. Teraz ma huśtawke na dworze.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Od kiedy na huśtawke?

                    teraz huśtawki mają odpowiednie zabezpieczenia więc dziecko może się swobodnie huśtać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Od kiedy na huśtawke?

                      U nas pierwsza huśtawka była tak domowa na dwóch nóżkach, córka jednak szybko z niej wyrsoła. Na dworze hustamy dzieci a na huśtawce trzymając na kolanach

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Od kiedy na huśtawke?

                        My mamy dla synka taką pół leżącą huśtawkę i siedzi w niej tak od około 3 miesiąca. Pytałam naszego lekarza czy to źle nie wpłynie na jego kręgosłup, powiedział, że kilka razy dziennie jak w tym posiedzi nic się nie stanie mam pewność że mały jest bezpieczny.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Od kiedy na huśtawke?

                          Teraz przecież są już huśtawki z zabezpieczeniami, więc nawet małe dziecko można posadzić i lekko pohuśtać.
                          kiełbasa myśliwska

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Od kiedy na huśtawke?

                            moja córcia taką prawdziwą huśtawkę miała dopiero jak miała rok, ale to też dlatego, że ją dostała w prezencie, wcześniej nie podobał mi się za bardzo pomysł na wiercenie haków w futrynie, ale jak już była huśtawka to musiałam się zgodzić. Kupiliśmy porządne haki w Castoramie http://www.castorama.pl/produkty/nar...-metalowe.html i służą do dziś, nawet się jeszcze nie przetarły.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Od kiedy na huśtawke?

                              Ja takiej do futryny tez bym nie chciała, bo to jednak wiąże sie z jej przewierceniem, a później co z tą dziura zrobić jakoś wole takie które można złożyć, przenieść i schować do konta gdy jest taka potrzeba Bo w mieszkaniu zawsze za mało miejsca

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X