Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaką lubicie muzykę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • juninka184
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Ja w zasadzie lubię każdy gatunek Dużo śpiewam i nagrywam covery hitów. Ostatnio myślałam też o tym, żeby nauczyć się grać na gitarze. Chciałabym zacząć od najprostszej, akustycznej, znalazłam tanie na https://muzyczny.pl, ale kompletnie nie wiem, na jaki model się zdecydować. Dacie mi jakieś wskazówki?

    Leave a comment:

  •    
       

  • kalinkas
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Ja lubię muzykę elektroniczną, raczej w stylu minimal techno i future house

    Leave a comment:


  • faworytka
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Ja ostatnio bardzo lubię disco polo. Czasem nawet chodzę z przyjaciółką na koncerty różnych zespołów disco polo i całkiem mi się podoba Niedawno trafiłam na stronę http://www.disco-polo.info/, można tam wynaleźć mnóstwo ciekawych informacji - nowinek ze świata tej muzyki, ale także wiadomości, kiedy odbędą się koncerty. Polecam wszystkim fanom tego rodzaju muzyki.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Nie mam ulubionego ani gatunku ani wykonawcy. Co mi się podoba to słucham. Akurat jestem z tych co przy smutkach słuchają smutów. Lubię też muzykę klasyczną od czasu do czasu.

    Leave a comment:


  • tata_pawel
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Lubię słuchać polskiego rocka z lat 80", chociaż kompletnie tamtych czasów nie pamiętam, ale jakoś ta muzyka najbardziej przypada mi do gustu.

    Leave a comment:


  • kyasarin
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Może nie konkretni wykonawcy, bo za dużo by się tego nazbierało, ale u mnie króluje klasyczny rock oraz muzyka klasyczna w wersji filmowej i tzw epickiej (np. Future World Music czy Audiomachine), a kiedy chcę się totalnie odprężyć to i jakiś chillout się znajdzie na płycie

    Leave a comment:


  • pyskata
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Ja najbardziej lubię muzykę irlandzką. Kiedyś na okrągło wałkowałam The Corrs.

    Leave a comment:

  •    
       

  • vicky0019
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    A może lubicie grę na instrumentach? W http://sklep-muzyczny.com.pl/p/878/2...strumenty.html można znaleźć bogatą ofertę instrumentów muzycznych w atrakcyjnych cenach, która również i was może zainteresować.

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Ja najbardziej lubię Stare Dobre Małżeństwo. To ciekawe, że poznałam ten zespół mając lat kilkanaście i do tej pory ich piosenki mi się nie znudziły. Najczęściej słuchamy w samochodzie.

    Leave a comment:


  • janwieczorek
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Ja lubię chyba każdy rodzaj muzyki. Mogę słuchać wszystkiego, byle wpadało w ucho

    Leave a comment:

  •    
       

  • zofialipska
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    W zasadzie to słucha tylko muzyki podczas jazdy samochodem. Najczęściej Zetka albo RMF FM.

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Mój Mąż miał kiedyś zespół rockowy i tworzył naprawdę dobra muzykę Uwielbiam posłuchać rocka, czasem punkrocka, rocka alternatywnego, nie raz zdarzy mi się włączyć jakiś popowy utwór a czasem nawet dobre disco

    Leave a comment:


  • harmidon
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    Savant robi dobrą muzykę ;p mam magnesy na lodówkę z ich albumów!

    Leave a comment:


  • vicky0019
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    A dla tych, którzy lubią grę na instrumentach, mogę polecić ten sklep muzyczny - http://sklep-muzyczny.com.pl/p/880/6...strumenty.html . Według mnie jest to jedna z lepszych ofert sprzętu i instrumentów muzycznych jaką udało mi się znaleźć w internecie. Myślę, że znajdziecie tutaj fajny sprzęt muzyczny również dla siebie.

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: jaką lubicie muzykę

    metallica, linkin park, muse, takie tam, off spring, bardzo lubię te zespoły, szczególnie do samochodu na długie wyprawy.

    Leave a comment:

       
Working...
X