Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z wyborem lodówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problem z wyborem lodówki

    Witam.
    Wraz z mężem idziemy w końcu na swoje i jesteśmy aktualnie na etapie urządzania mieszkania. Przymierzamy się obecnie kupienia lodówki. Normalnie wybór byłby jednogłośny i padłby na lodówkę Boscha, gdyby nie kilka opinii na temat tej marki na różnych forach i w sklepach. Ponoć Bosch leci teraz w kulki i jedzie na marce montując stalowe skraplacze zamiast miedzianych. Od razu zaznaczę, że nie znam się na budowie sprzętu AGD/ RTV więc dokładnie nie wiem o co chodzi, ale podobno jest to zabójstwo dla lodówki. Podeszłam do pobliskiego sklepu i facet wciskał mi, że Bosch jest be, a prym w sprzęcie AGD wiedzie teraz Samsung i LG. Podobno warto też kupić lodówki Liebherr. Proszę o radę, jakie lodówki są obecnie najlepsze? Którą warto kupić?
    Wymagania:
    - do +/- 2000zł
    - wysokość minimum 180cm
    - szerokość min. 60cm (niby standard, ale większa też może być)
    Czy zatem możecie polecić mi któryś tych modeli:
    http://www.saturn.pl/lodowki-i-zamra...lnikiem-u-dolu

    Ponadto bajery typu jakieś programatory, specjalne półki na butelki itp. są mi zbędne, więc jeśli ma to zawyżać cenę, to podziękuję. Nie bardzo wiem co to ten No frost, powłoki antybakteryjne itp. Da się bez tego żyć, prawda?
    Kolor może być każdy, chociaż te białe i tak są najtańsze.
    Nie musi być super cicha, więc można to brać pod uwagę na końcu- mamy jakąś ruską lodówę, więc nic jej nie przebije z głośnością
  •    
       

    #2
    Odp: Problem z wyborem lodówki

    Jeśli chodzi o dobre i tanie lodówki to mogę polecić firmę LG sama nie miałam zbyt dużego budżetu dlatego padło właśnie na tego producenta, bo mimo nie zbyt wysokiej ceny moja lodówka ma całkiem sporo funkcji takich jak total no frost, równomierne rozprowadzenie powietrza i wiele innych.
    Najlepsze pojemniki plastikowe na żywność do wykorzystania w branży spożywczej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Problem z wyborem lodówki

      LG mają faktycznie dobre lodówki, chociaż ja wolę Indesit - służy mi już parę lat

      Skomentuj


        #4
        Odp: Problem z wyborem lodówki

        Też muszę kupić lodówkę i nie wiem jaką

        Skomentuj


          #5
          Odp: Problem z wyborem lodówki

          Z pewnością w sieci znajdziesz jakieś porównania lodówek. Spójrz, poczytaj i wybierz to co Ci odpowiada.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Problem z wyborem lodówki

            Dobry pomysł

            Skomentuj


              #7
              Odp: Problem z wyborem lodówki

              Nie wiem czy u Ciebie jest to jeszcze aktualne, ale ja jak szukam sprzętów do domu, to gdy się już zdecyduję na konkretny model, szukam promocji w sklepach intenetowych. Robię to nie tylko przez stronki Rtv Euro Agd, Ole Ole czy Media Markt, ale szukam do tych sklepów kuponów promocyjnych w działach komputerów i elektroniki lub w na innych portalach. Często są tam promocje, których nie da się znaleźć na stronie firmy.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 14:45.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Problem z wyborem lodówki

                dokładnie, w necie jest pełno poradników
                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 14:45.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Problem z wyborem lodówki

                  To ogólnie teraz jest promocja w Saturnie na lodówki. Naprawdę szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Zobaczcie sobie w tej gazetce promocyjnej: okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-saturn-12-06-2014,6919/1/ Dodatkowo otrzymuje się tam rabat na zakupy spożywcze w innym sklepie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Problem z wyborem lodówki

                    ja miałem problem ze znalezieniem ale w końcu znalazłem dobrą lodówkę z której jestem zadowolony , jest bardzo duża, firma to LG, zamieściłem na niej magnesy na lodówkę i teraz wygląda fajnie ;p polecam każdemu magnesy do zmiany wyglądu lodówki.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Problem z wyborem lodówki

                      Jak szukałam odpowiedniej lodówki to przeglądałam zestawienie gdzie są najlepsze lodówki http://www.szukamrecenzji.pl/artykul...lodowek-2.html

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Problem z wyborem lodówki

                        ja także polecam poczytać trochę w necie, mi podpasował ten poradnik: http://www.*********************/wiadomosc/jak...c-lodowke/296/ - nawet nie wiedziałam o tym, że są lodówki ze strefą fresh

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Problem z wyborem lodówki

                          A co to właściwie jest ta strefa fresh?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Problem z wyborem lodówki

                            ja takiego problemu nie miałam zawsze wiedziałam ze Samsung ma dobre lodówki i pralki wiec marka była wybrana gorzej z modelem

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Problem z wyborem lodówki

                              ja nie miałam problemu z wyborem lodówki po prostu teściowe za nas wybrali zrobili niespodziankę i kupili Samsunga i w sumie jesteśmy zadowoleni

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X