Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justynka to pewnie przez to że Fabianek z końca roku. Urodzinki się zbliżają i jest dylemat czy zrobić imprezkę 27 czy w sylwestra? nIe wiem mamy odmiennie zdania i ciężko nam się zdecydować.
    Zapomniałam sie pochwalić 27,10 zostałam kolejny raz ciocią to już 5 siostrzenica a ogólnie to mam już 8 dzieciaczków od moich sióstr i brata. Ale nas dużo jak zajeżdżamy do mamy to jeden pokój służy za bawialnie a bracia za nianie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Teresa fajnie, że jest Was tak dużo w rodzinie święta muszą być wyjątkowe przy takiej liczbie osób, a malutkiej Dziewczynki gratuluje i niech zdrowo rośnie , a co do imprezy ja bym zrobiła w sylwestra bo to zawsze mniej przygotowań ale ja to jestem z tych praktycznych osób , moja dwójka czyli Zosia i B. śpią już długi długi czas a ja coś skrobie na necie, bo mam zaległości - za chwilkę się kładę, dobrej nocy Wam życzę

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam się
        Teresa - co do imprezy również byłabym za sylwestrem ,ale i fajnie macie taka gromadka dzieci Później jak dorosną też będą mieć dobrze ,będą mogli sobie pomagać
        Justyna -Jak ja powynosiłam takie różne zabawki to z braku zabawek zaczęły malować ,dziś już wstały a Kuba już chce się uczyć i to dodawania
        Goście przyjechali i to mieli ciekawą podróż Zamiast w Krakowie wylądowali do Rzeszowa bo lotnisko w Krakowie zamknięte z powodu mgły a tam mieli samochód wypożyczony :/ Wylądowali w Rzeszowie tam podjechał autokar żeby ludzi zawieść do Krakowa ale co im z tego było jak ta wypożyczalnia zamknięta do północy a była już 1:00 Więc zamiast po nas zadzwonić to wzieli taksówkę i prawie 100 km i dojechali na miejsce i nieźle zapłacili na pewno chociaż nie przyznali ile Dzieci zadowolone mimo że prezentów nie było

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witajcie
          Mąż reanimował komputer i wracam do żywych:P

          Teresa- właśnie taka rodzina duża to super sprawa, dzieci razem wojują, bawią się a dorośli mogą sobie razem posiedzieć. Ja z dzieciństwa pamiętam, że nas 15 było kuzynostwa i razem biegaliśmy całe godziny Też wydaje mi się, że Sylwester lepszy na wyprawianie urodzin- zrobisz dwie rzeczy za jednym razem, to mniej kosztów i mniej pracy

          Lara- goście staraja się widze nie narzucać- sami zorganizowali sobie transport. Ale dobrze, że mimo perturbacji dotarli cało na miejsce. Zawsze to weselej będzie

          Justynka- super, że Zosia tak pozwala uprzątnąć część rzeczy i jeszcze pomaga we wszytskim Oby me dziecie tez tak chciało.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            DZięki dziewczyny za podpowiedź. JA też chcę w sylwestra tylko Łukasz taki nie mrawy trochę ale przejdzie mu.
            My wczoraj pojeździliśmy troszeczkę po cmentarzach odwiedziliśmy groby bliskich i znajomych. A stojąc nad grobem taty tak mi było smutno że go nie ma, a ja chciałbym Mu tyle opowiedzieć, podzielić się z nim moimi radościami i smutkami... tata dla mnie zawsze był jak przyjaciel wysłuchał, pomógł, przytulił...

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam u nas ciepełko na polku od niedzieli więc z Młodą korzystamy ile się da, ja wprawdzie z bólem gardła coś od wczoraj chodzę, ale z słonka trzeba korzystać, Lara to Twoi goście mieli przygody najważniejsze, że dotarli cali i zdrowi, Patrycja ja nie lubie jak jest ogrom zabawek bo jest chaos i Zosia w sumie sama nie wie wówczas w co się bawić ;/ moja panna nie robi problemy z wyniesieniem zabawek, natomiast książki muszą zostać wszystkie - nawet takie kontrastowe z których korzystała jak była malutka, Teresa dla mnie 1.11 to też bardzo smutny dzień, piękna relacja łączyła Cię z Tatą, miłego dnia życzę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Teresa niestety smutny i ciężki ten czas
                Dziewczyny gdzieś mi się zapodział dowód i prawo jazdy Dziś miałam jechać do gin i zaraz zadzwonię i przełożę wizytę już od wczoraj szukam i nic...
                a samochód wypożyczony wujkom podprowadzili do Rzeszowa i na szczęście mają się czym poruszać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam się z ranka
                  pranie zrobiłam ,Kuba w szkole a ja zrobiłam sobie przerwę na śniadanie i nadal będę dokumenty szukać ależ zła jestem na siebie że tak zrobiłam Ale z tego wszystkiego robię większe porządki Papierów kartonów już wczoraj cały wór wyniosłam ...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Jestem przeszczęśliwa Właśnie znalazłam swoje dokumenty I to miałam je w zasięgu ręki ... Były w torbie co chodzę po chleb w takiej kieszonce Mam nauczkę aby być ostrożniejszą
                    to teraz czekam na wieści od was bo teraz piszę sama z sobą

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam Was Lara ciesze się, że dokumenty się znalazły ja walczę z mega bólem gardła i trochę mniej mnie tutaj jakoś w tym tygodniu, a to, że pogoda ciepła to też staramy się z Zosią korzystać ile się da bo ponoć mają nadciągnąć deszcze ja ogarniam mieszkanko i idziemy na spacer

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Lara fajnie ze dokumenty się znalazły. My już po spacerze, zupa wstawiona ide powiesić pranie, później po Zuzię i trochę wolnego na moje wstążeczki.
                        Fabianowi zęby jeszcze nie wyszły, ale uspokoił się troszeczkę i nawet śpi w nocy.
                        Myślałyście już o prezentach na Mikołajki i święta. Bo ja mam już pomysły tylko musze zrealizować. Na mikołajki tylko mały upominek dla Zuzi i Fabianka a reszta prezentów na święta.
                        Chcę kupić chrześnicy szkatułkę z pozytywką, za bardzo nie wiem jaką macie może doświadczenie w tego typu rzeczach dla dziewczynek. Każa uwaga jest cenna

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Cześć dziewczny! No mam nadzieję, że wracam do Was Długo mnie tu nie było i już się stęskniłam ale po porstu nie mam ostatnio czasu na siedzenie przy kompie ;( Doba jest zdecydowanie zbyt krótka i po prostu na wszystko brakuje mi czasu odkąd wróciłam do pracy ;(

                          Pozdrawiam Was bardzo gorąco

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie

                            Lara- dobra wiadomość że dokumenty sie znalazły! Ale musiałaś się nadenerwować. A jak goście?

                            Justyna- jak gardło?

                            Teresa-Jakie masz pomysły na prezenty dla dzieci? Pomysł ze szkatułka i pozytywką jest bardzo oryginaly i mysle że przypadnie do gustu. Sama jako mała dziewczynka chciałam mieć taką z baletnica i przegródkami na rózne skarby

                            Dominka- witaj! Miło Cię widzeć (a raczej czytać) Oj tak dobra zdecydowanie powinna być dłuższa. Też trzymaj się cieplutko.

                            No i pochwalę się. Zrobiłam mężowi wczesny prezent Mikołajowy Wygrałam mężowi Playstacion 4

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam wywołałam was wszystkie Jak fajnie
                              Patrycja super ci się udało Gratulacje Nawet nie wiesz jak się nadenerwowałam już myślałam że gdzieś zgubiłam "na mieście " to musiałabym zgłosić A goście dobrze dziś im oponki będę smażyć

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                O wow Playstation 4? SUper! Wielkie gratulacje dla Ciebie? A na czym polegał konkurs?
                                Na pewno mąż baaardzo się ucieszy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X