Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    U nas bardzo wieje :/
    Kuba w końcu poszedł do szkoły
    Justyna - Obłędnie wyglądają te ziemniaki A akurat bakłażana mam Tylko na dziś mam kopytka i kotlety przygotowane bo miałam zamrożone ale muszę przepis zapisać
    Patrycja na swoim to zawsze się lepiej śpi
    Asia dla dziecka to żadna przyjemność te badania ale jak trzeba to jednak trzeba się poświęcić a Wujostwo będzie 2 tygodnie a teraz przylatują samolotem więc tylko z plecakami więc dużo nie nawiozą Mam nadzieję że dzieci jakoś do tego na spokojnie podejdą bo zawsze dużo przywożą szczególnie dla dzieci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Lara obłędnie wyglądają i tak też smakują - troche czasochłonne ale warto , ja dziś mam rosołek i robimy z Zosią paprykę konserwową a i jeszcze dziecie o muffinki się upomina i trzeba będzie upiec

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Lara 2 tygodnie to długo, bedzie się działo

        Z Majką nic się nie dzieje, po prostu ja od dawna sie zbieram żeby te badania jej zrobić, ale jakoś tak zawsze to odkładałam. Teraz zmieniam pracę i nie wiem czy w nowej też będę mieć ubezpieczenie medyczne takie jak mam teraz więc chcę to wykorzystać i zrobic jej te badania bo mam za darmo. Kupkę dlatego że raz zobaczyłam w niej trochę krwi, raczej to wyglądało jakby ją coś podrażniło czy żyłka jakaś pękła ale jak mam możliwość to chcę to sprawdzić.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          Ciągle pada ... jak nie śnieg to teraz deszcz
          Kuba ma taki kaszel ale się wczoraj doprawił Do szkoły mamy niedaleko a jak wracaliśmy wczoraj z lekcji logopedi to zaczeło padać a my biegiem do domu :/
          dziś już i Laura kaszle
          Asia jak za darmo to tym bardziej trzeba korzystać
          Justyna to widzę że dużo czasu spędzasz w kuchni Czasem ma akie wrażenie że tylko z kuchni do pokoju latam bo dzieci wołają albo kanapki albo budyń albo coś

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Widzę że zajęte jesteście w weekend albo i was nie ma w domku My też dziś w planie zakupy i na budowę jedziemy więc nas nie będzie
            Dziewczyny mam do was pytanie czy za wybieranie od Księdza dokumentów Akt Chrztu czy cokolwiek innego to się płaci kasę ?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej!
              Przez te ciemności z Ola pospalysmy za dlugo. Myslalam ze dopiero 7 a tu juz 9... dzis jedziemy na parapetowe do znajomych u zostajemy u nich do niedzieli.

              Lara- pewnie od parafii zalezy ale u nas zawsze wolaja co laska. W rodzinnej parafii jest to u mnie 20 zl. Przez 2 tyg to sie pogoszcza goscie:-) Jak się ma Kuba?

              Justyna- takie ziemniaczki bardzo przypadlyby do gustu mojemu mezowi:-) robisz papryke w occie? Życzę tez by Zosia byla dzielna na pobieraniu:-) Pewnie Zosia w kuchni też chętnie pomaga?:-)

              Jjmka-i bardzo dobrze, jak jest mozliwosc to trzeba skorzystac. Mam nadzieje, ze rowniez dzielnie Maja zniesienia pobieranie:-) Od listopada zmieniasz prace?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam ja dopiero dziś zeszło mnie z sprzątaniem i w ogóle, Lara co do księdza to w tutejszej parafii nasz proboszcz nie przyjmuje nic za dokumenciki,nawet jak prosisz by przyjął ale takie jakieś ma on a u mnie w parafii rodzinnej co łaska tzn. 20 zł , Patrycja to pospałyście u nas jako, że mąż dziś dłużej śpi niż w tygodniu to Zosia obudziła się 7:30, a norma jej to 8:30 - 9 w tygodniu ale tak jakoś ma moja panna, Zosia pomaga oczywiście tak robiłysmy paprykę w occie na zimę zapasy trzeba zrobić, miłej weekendu Dziewczyny i dobrej nocki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Dzień dobry niedzielnie
                  Zrobiłam rozeznanie i nasz ksiądz bierze 50 zł
                  Patrycja dobrze Myślę że jutro pójdzie do szkoły Ach kiedy my parapetówe bedziemy urządzać Żeby tak chociaż 5 udało się w totka trafić bo o 6 to już nie marzę To pewnie impreza udana jak z nocowaniem
                  Justyna a ja tego roku papryki nie robiłam jeszcze ale może jeszcze uda mi się zrobić

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam wczoraj wieczorem pisałam post tutaj ale coś się nie wyświetlił , Lara ksiądz sobie u Was liczy za wypisanie papierka oj liczy, a nawet w urzędach jak np. chcesz odpis akt urodzenia do własnych celów to masz opłatę skarbowa w wysokości 20 zł, my wczoraj spędziliśmy dzień u moich rodziców , u nas niby dziś słońce, ale chyba zimno coś ;/, miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam również
                      Justyna niestety ludzie bardzo narzekają na te kwoty :/ i się nie dziwię Nawet ja jak wybierałam dokument do Chrztu to nic nie dałam bo od nas tego nie woła Tata mój dużo rzeczy dla księdza robi jak coś trzeba i czasem nas ulgowo traktuje Tyle dobrego ...
                      Zimno dzisiaj zimno

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Patrycja też mam nadzieje że jakoś to będzie, idziemy w tą sobotę na pobranie, ja jutro też się wybieram do lekarza i dostanę też skierowanie to razem będziemy kłute, może nie będzie tak źle, ale męża zabiorę do trzymania w razie czego a co do pracy, to tak zaczynam w nowej od listopada.

                        Jaki bałagan się robi na tym forum przez te testowania Czy nie można tego w jednym wątku pisać??

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          jjmka wsparcie męża jak najbardziej się przyda i powodzenia wam życzę
                          tak te testowania trochę zaśmieciły forum ale cóż poradzić
                          na monte się załapałam ale teraz nawet nie mam czasu na żadne inne konkursy

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ja ostatnio sie załapałam na Pampers Pants, Perlux i Vizir i też nad tym trochę czasu spędziłam żeby ogarnąć te ankiety, a też z czasem u mnie nie zaciekawie jest. Na Monte się nie załapałam, no ale cóż nie można mieć wszystkiego

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witajcie

                              byłam u rodziców z Olą znów, nocowałysmy i dziś wróciłyśmy- jutro czeka nas odgruzowanie mieszkania po samotnych rządach mego małżonka

                              Jjmka- gratuluję tylu kampanii tez probowałam dostać się do pampers ale się nie udało. Fakt, że trochę na te raporty i opinie poświęcić czasu trzeba- dostałam się do vizira i monte.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam
                                Wczoraj nie mogłam się zalogować
                                jjmka gratulacje zawsze to coś przecież ,i to nie mało ale ja to w wogóle jakoś nie mam czasu sprawdzać konkursów
                                Patrycja to cóż małżonek wyprawiał sam w domu
                                Dziewczyny potrzebuję szczerej opinii o kartce Cała jest fajna tylko ta czarownica nie wyszła Trzeba się domyślić że to czarownica ale taką znalazłam na necie taki przykład
                                Dziś przychodza koledzy Kuby będą nietoperze robić takie jak ten na kartce tylko w większym rozmiarze
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X