Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Dziekuję kochane ciocie za życzenia dla Majeczki

    pradip nad morze mamy z domu jakieś 240 km, ale nie wiem czy nie zrobimy sobie przerywanej podróży bo po drodze możemy wstapić do teściów np. na noc i z rana jechać dalej, ja bym tak wolała ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu i zdecydowanie będziemy jechać w dzień, ja nie lubię jeździć nocą tym bardziej jak jadę gdzieś pierwszy raz i znam tresy.
    JJmka dobrze by było tak jak piszesz i odwiedzicie teściów ,przerwa wskazana szczególnie że z dzieckiem jedziecie
    dziś tak słonecznie od rana zapowiada się upalnie ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Nie wyobrażam sobie poranka bez łyku pysznej kawy Dla mnie to niemal tak oczywiste, jak to ze oddycham. W domu można przygotować kawę taką jak w restauracji. Trzeba tylko mieć dobre urządzenie, jak kawiarka na indukcje. Coś takiego jak w tym sklepie: http://www.cookstore.pl/indukcja,c233.html Jak przygotowuje sobie kawę w ten sposób to wydobywa się z niej pełnia aromatu

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        A co tu taka cisza?

        Justyna kurier po zwrot dotarł do Ciebie tak jak go umówiłaś? sukienka pasuje?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam ja mam tyle na głowie ostatnio ze chyba przestaje ogarniac, dziś byłam z Młodą w wieliczce oczywście urzędowe sprawy i dukupic pare rzeczy, potem Zosia bawiła sie pod parasolem a ja kosiłam trawe bo moj B. w tym tygodniu nie ma czasu na to i chce mu pomoc, Pradip u mnie kurier bbył dokładnie w tym czasie i o tej godzne co go zamowiłam, a sukienka jest za duża - ale tesciowa cos z nią zrobi i powinno byc okiej, japonki są dobre takie jakie powinny byc - ja wywieszam pranie, ide po ziemnaczki do polka i ide przygotwac obiad miłego zycze Wam

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Cisza ,każdy chyba korzysta ze słońca U nas też ładnie pięknie ale już uciekliśmy ze słonka bo juz się wybiegały Zaraz wrócimy Może mnie opalenizna złapie

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              witam ja mam tyle na głowie ostatnio ze chyba przestaje ogarniac, dziś byłam z Młodą w wieliczce oczywście urzędowe sprawy i dukupic pare rzeczy, potem Zosia bawiła sie pod parasolem a ja kosiłam trawe bo moj B. w tym tygodniu nie ma czasu na to i chce mu pomoc, Pradip u mnie kurier bbył dokładnie w tym czasie i o tej godzne co go zamowiłam, a sukienka jest za duża - ale tesciowa cos z nią zrobi i powinno byc okiej, japonki są dobre takie jakie powinny byc - ja wywieszam pranie, ide po ziemnaczki do polka i ide przygotwac obiad miłego zycze Wam
              Oj szkoda ze za duża ale dobrze że teściowa coś poradzi a japonki wymieniłaś czy reklamowałaś?
              U mnie kurier był ponad 2 godziny później niż powinien :/
              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Cisza ,każdy chyba korzysta ze słońca U nas też ładnie pięknie ale już uciekliśmy ze słonka bo juz się wybiegały Zaraz wrócimy Może mnie opalenizna złapie
              u nas tak pali że nie da se wytrzymać

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                pradip na poceszenie Ci powiem ze zanim ten zwrot dotarl do zalando to triche czasu upłynelo ;/, a u nas tez słonko swieci mocno -pono w weekend tez ma byc slonecznie bardzo, ja jestem biala a nie opalona ale jakos nie mam jak sie opalic - nie lubie lezec plackiem moze jak bede kosic to mnie cos zlaie lekko choc bo Zosai moj B. opaleni szczegolnie B. ale on ma taka karnacje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam Was - mialam wczoraj kosic sobie na dzialce, Zosia miala sie bawic piaskiem przy moim B. bo on mial cos robic na budowie i ciooo - ehh powkurzalismy sie z moim B. ino jak Zosia spala - ja ogarnialam, prasowalam - a moja tesciowa nie wytrzymala i poszla nam kosic - mimo moich prosb by tego nie robiła bo ja chce to zrobic - chcialam sie troche fizycznie zmeczyc - prosilam kilka razy tesciowa, tescia bo potem przyczlapal sie tesc - aby nie kosili bo goraco i co w efekcie mamy zepsuta kosiarke i zniszczony trawnik ;/ moj B. zły bo nie wie czy naprawa bedzie sie oplacala, a trawnik wyglada gorzej niz zle - nie umieli sobie ustawic wysokosci koszenia i trawa jest wygollona do ziemi - dzis jak bedzie ostre slonce to bedzie cudnie to wygladalo ;/ i po co sie spali i nasze dosiewanie trawy na wiosne pojdzie sie ..., moj B. mial w trawie zostawione tez małe dęby - samle sie zasiały i chcial je zostawic na probe i tez je skosili - teraz wyjdzie ze jestem zla bo nie jestem wdzeczna im za pomoc - ale prosisz blagasz by nie robili bo goraco, tesciowa caly dzien na nogach potem bedzie w nocy chodzic po domku bo noga boli, albo rano powie ze nie spala bo noga - jest bo bardzo skoplikowanym zlamaniu nogi - lubie ich ale wczoraj sie wkurzylam jak nigdy na nich - ja wiem to tylko trawnik - prosilam tesciwa o zrobienie z ta moja sukienka, bo jest za duza - ja sama tego nie zrobie, material na poszewki na podusie i koldre dla Zosi czeka trzeci tydzien w pracowni i o to moge sobie prosic - ehh wyzalilam sie i mi ulżyło

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witajcie, rzeczywiście chyba każdy na dworku siedzi i korzysta Justynka niestety czasem tak to jest z teściami, ja o swoich mogę pisać całe historię Już dawno doszłam do wniosku, że teściów nie ma co próbować zrozumieć. A tych dębów szkoda bardzo. i wydatek z kosiarką nie lada. Przynajmniej może więcej się nie złapią za koszenie... mój teść ma np. ostatnio hobby- rzuca w ptaki, które wydziobują czereśnie (drzewo niedaleko naszego tarasu) petardami i przez pół dnia słyszę bum! bum! Bierzemy sobie meża to w gratisie nam teściów dorzucają

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Oj tak o niektórych teściach powieści można pisać, ja akurat mam teściów ok,myślę że jak bym powiedziała NIE to by zrozumieli.
                      Justyna tu nie chodzi o to że to tylko trawa, miałaś prawo się tak zdenerwować, bo chodzi o samą zasadę, jak mówisz nie to znaczy nie, teraz to tylko trawa która kiedyś odrośnie a jeśli będą się tak zachowywać przy wychowaniu Zosi to już nie będzie tak dobrze.

                      U mnie dziś upał 30 stopni a ja w kuchni wojuję bo w niedzielę imprezka urodzinowa Majki.
                      Trochę się martwię bo podobno na nasz wyjazd nad morze ma się pogoda zepsuć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        ehh moi sa tak uparci - a dzis tesciowa mi mowi ze boli ja noga i ręka - nie tak dawno wybila sobie palce - oczywiscie nigdzie z tym nie poszła i dzis reka mocno opuchnieta ;/ i mam nadzieje ze za koszenie dlugo sie nie wezmą, mąż posprawdzał i byc mmoze da sie to naprawic - bo jakos nie usmiecha mi sie kupno nowej kosiarki ;/, Patrycja to masz tez ciekawie z tesciem, Asiu bedzie pogoda bedzie a u Ciebie imprezowo cio pichcisz w kuchni pochwal sie nam ja to nie moge uwierzyc ze te nasze dziewczynki już takie duże

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Justyna dużej imprezki nie robię bo tylko dziadkowie i chrzestni ale to i tak 10 osób sie nazbierało.
                          Na obiad bedą de volaille, pieczone udka i nadziewane mięsem mielonym papryki, miały byc jeszcze te muszle makronowe od Lary ale stwierdizłam że za dużo będzie. Do tego ugotowałam młodą kapustę i marchewkę z groszkiem, zrobię jeszcze sałatkę grecką i tyle.
                          Do kawy bedzie oczywiście tort, który sama tworzę aż jestem ciekawa czy m sie uda, dawno nie piekłam. Ciasto z truskawkami i chyba tyle, bo więcej mi się w lodówce nie pomieści a teraz tak cieło to nie ma gdzie trzymać.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Justyna - ale ważne że kosiarkę da się naprawić i aby teściowa doszła do siebie
                            Jjmka - zapowiadają takie upały że strach co kolwiek robić my się na grilla szykujemy
                            Dziś mam dość cały dzień przetwory robiłam z jagód i jeszcze z wiśni
                            padam ...

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam u nas upał - duży, my dziś mamy to wesele - Zosia twierdzi iż będzie tańczyć zobaczymy jak to będzie w jej wykonaniu - w prawdzie to jej drugie wesele w jej życiu ale na pierwszym na którym była miała 2 tygodnie ja powoli ogarniam domek -została mi łazienka do wysprzątania, potem musze coś zrobić z swoimi paznokciami -potem kąpiel Zosi, jej spanko o ile uśnie bo ja to wiem jak to bywa ja chce sie by dziecie spało ;/ mam obawy ze bedzie dzis pod górke z tym a przydałoby sie by odpoczęła przed weselem, my raczej nie idziemy na slub bo Młoda spi przewaznie w tym czasie zawitamy dopiero na wesele,jjmka udanej imprezki zycze i Ty to sama wszytsko przygotowujesz? Lara podeslij jaki słoiczek do mnie mniam mniam mniam co robisz z jagód? milego dnia zycze WAm ja odezwe sie jutro

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna teraz pewnie się już bawicie A tak słoiczki robiłam z jagód jedną partię a drugą jagody z jabłkami Pyszne połączenie ! A robiłam jeszcze z wiśni bo poszłam do babci narwać na ciasto a nazbieraliśmy całe wiaderko Więc miałam trochę roboty Dziś z kolei ciasto z jagodami a drugie z wiśniami bo jutro imprezka pożegnalna w środę ciotka z wujkiem wyjeżdzają i jeszcze moją młodszą siostrę zabierają na wakacje...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X