Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Asiu u nas odpieluchowanie idzie powoli - ale do przodu, to potrwa zapewne bo potrafi Zosieńka zawołać ładnie ale jak sie wciągnie z zabawe a ja nie przypomne to mówi jak już siku robi ale to początki nauki, ale pampersów stanowczo idzie mniej a zobaczysz zanim sie obejrzysz Twoją córa będzie chodzic bez pampersa, daj znac co z Mają po wizyce, jjmka jeszcze raz zdrowia dla Was, Lara u nas niby słonko jest ale cos czuje ze zimno na polku, ja mam kwiaty na balkonie zaczynały pieknie kwitną a tu brak słonca i cos staneły w miejscu ;/. w tamtym tyg. plewiłysmy z Młoda w warzywkach i przez te deszcze znow pelno trawy ;/, i cos a raczej ktos z zwierzat podjada nam ziemniaczki - a tak sie cieszyłam ze mi cos rosnie a tu d.....a ;/, do mnie dzis moja mam przyjezdza na kawe wiec Zosia bedzie szczesliwa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Justyna - to u nas słońce się przebiło i ciepło się zrobiło To będziesz mieć mamę Miłego czasu spędzonego rodzinnie
      To kończe przerwę i idę do sprzątania ...

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Justyna rzeczywiście pieluch idzie mniej już nawet jak Majka zdobi chociaż 2 razy siuśku w ciągu dnia na kibelek, da się to zauważyć. Ciekawa jestem jak to u nas będzie szło, w żłobku podobno też czasem woła, ale na mały nie chce robić tylko na duży

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witajcie
          Wyszło słonko nareszcie.

          Justyna- to udanej wizyty mamy Zosia pewnie przeszczęśliwa widząc babcię

          Asiu, Jjmka gratuluję Wszytsko się przyda, ewentulanie można komuś w prezencie dać A w wola mają fajne rajstopy i skarpetki z disneya to Maja też ładnie woła

          Pradip- o co chodzi z tą opinią, ja chyba nie w temacie, też jakby co chętnie służę pomocą też. A z tą blokadą do na fb w jest ustawieniach poszukaj filtra wiadomości i tam zaznacz, że bez twojej wiedzy nie chcesz treści umieszczanych na twojej tablicy, ewentualnie nie możesz go po prostu odlubić

          Asiu- odpoczynku i naładowania baterii u rodziców życzę

          Lara-i jak przygotowania do przyjęcia maleństwa zakończone?

          Powiedzcie mi prosze, bo jesteście bardziej obeznane w tych wszytkich konkursach niz ja, jeśli organizator konkursu chce nr PESEL i nr mojego urzedu skarbowego to może to być podejrzane?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Patrycja z koniecznością podania PESEL to spotkałam się na testmetoo, ale z US to jeszcze nie i trochę mi to podejrzanie wygląda. A jest coś bardzo wartościowego do wygrania? Może chodzi o podatek od nagrody, w regulaminie konkursu jest cos więcej może napisane?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Partycja, to na pewno o podatek chodzi, bardzo często jest zapis w regulaminie konkursu, że aby otrzymać nagrodę należy te dane podać. Zazwyczaj jest to wymagane w przypadku droższych nagród, bo powyżej jakiejś tam kwoty trzeba zapłacić podatek od wzbogacenia. A co fajnego wygrałaś?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Patrycja Ja kiedyś podawałam chyba ze 2 lata temu jak książkę z moim wierszykiem wygrałam PPodatek jakiś tam był doliczany ale nic więcej Ale to chyba jakaś gruba nagroda co ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Właśnie że to nic aż tak wartosciowego. Bon na 100 zl na zakupy do tesco z akcji z griliwaniem. Także wydaje mi się ze z tym peselem przesada jak dla takiej wartości wiec postanowiłam się Was poradzić:-)

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Właśnie że to nic aż tak wartosciowego. Bon na 100 zl na zakupy do tesco z akcji z griliwaniem. Także wydaje mi się ze z tym peselem przesada jak dla takiej wartości wiec postanowiłam się Was poradzić:-)
                    szczerze powiedziawszy do Tesco to bałabym się podawać takich danych Niby 1oo zł było by na grillowanie ale spokojniesza byłabym jakbym nie dała Nie chcę cię negatywnie nastawiać twój wybór czy podasz ale ja miałabym wielkie opory ,

                    chyba wszystko już z mamą ogarnęłam i czekamy

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Laradzis Wasza Kruszynka bedzie juz w domku? DD, moja mama przyjechala z sistra i Gabii dziopki sie wybawily, wybiegały i moje dziecie padło przed 13:30 spac, z tym peselem to jest obawa jak dla mnie i ja raczej z góry wowczas w takich konkursach ne biore udziału gdzie taki jest wymóg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        Laradzis Wasza Kruszynka bedzie juz w domku? DD, moja mama przyjechala z sistra i Gabii dziopki sie wybawily, wybiegały i moje dziecie padło przed 13:30 spac, z tym peselem to jest obawa jak dla mnie i ja raczej z góry wowczas w takich konkursach ne biore udziału gdzie taki jest wymóg
                        tak już po małą pojechali i chyba już niedługo wrócą
                        TO zOSI będzie się dobrze spało po takich maratonach Ileż dzieci mają siły w sobie ,upały czy nie to mogą biegać ,skakać i tak szybko się nie zmęczą jak dorosły

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          dziękuję dziewczyny widziałam kogo sie pytac o poradę właśnie w regulaminie nie ma słowa o tym peselu, tylko jest info, że 11 zł jest potrącane przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych należnego od nagród w konkursie, i podlega odprowadzeniu do właściwego urzędu skarbowego.

                          Lara- a jak ma na imię malutka, bo ja to mam pamięć jak ten słoń Trąbalski z wiersza

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            dziękuję dziewczyny widziałam kogo sie pytac o poradę właśnie w regulaminie nie ma słowa o tym peselu, tylko jest info, że 11 zł jest potrącane przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych należnego od nagród w konkursie, i podlega odprowadzeniu do właściwego urzędu skarbowego.

                            Lara- a jak ma na imię malutka, bo ja to mam pamięć jak ten słoń Trąbalski z wiersza
                            Nie dopisałam znów

                            Justyna- to Zosia teraz niech śpi jak najdłużej, by mama też teraz mogła troszkę odetchnąc, bo dwa żywioły to mogą wymęczyć też i dorosłego

                            I dziękuję Wam za pomoc

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Patrycja nasza kruszynka ma na imię Karolinka
                              A co do konkursów to już większą wagę przykładam aby regulamin przeczytać wcześniej bo kiedyś przyznam ze tego nie robiłam

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Patrycja oj dziś dziewczyny szalały chyba za wszystkie czasy, Lara imie sliczne i ja sie ciesze tak strasznie ze mimo trudnego początku tak pieknie sobie radzi i trzymam mocno kciuki za Karolinkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X