Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witajcie
    Wstaje a tu za oknem jesien

    Lara- wspaniała, radosna wiadomość, wszyscy bardzo uradowani, że Malutka wreszcie zawita w domu NARESZCIE daj jej buziaka proszę od cioci Patrycji

    Jjmka-A dajesz Majeczce jakieś probiotyki? cały czas trzymam kciuki za majkowy brzuszek- jelitówki sa okropne dla maluszków i cały czas mam nadzieje, że jednak idzie ku lepszemu tylko.

    Justyna-też podobnie mam z tymi raportami, wciąż zalega mi cała góra kuponów bo nikt ich bardzo nie chce, od razu jest skojarzenie-zalando drogo. dziś chyba w planach zakupy?

    Pradip-nie mam pojęcia jak to zrobić z fb, a wchodząc w utawienia nie możesz ich po prostu zablokować? gratuluję szamponu, z tego co się naczytałam, na wizazu trudno cokolwiek zdobyć

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja na pewno przekażę buziaczki
      Aż chyba się powinnam cieszyć że ja do zalando się nie dostałam

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja daję Majce probiotyk w kropelkach, lekarz mi nie powiedział ile mam go podawać, ale myślę że jeszcze przez jakieś 2 tyg chyba trzeba, zanim się jej wszystko odbuduje?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          jjmka a jak pisze na ulotce probiotyku ?
          [B]Justyna[B] -widziałam artykuł o małym Ksawery 390 g Normalnie taka kruszyna i potrafili uratować A mi kiedyś kuzynka która na położną się szkoli że dzieci które ważą mniej niż 500 g to nie ratują a te powyżej 500 g już tak :/

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Patrycja z zakupów nici wyszło-odłożone na czwartek jak dobrze pójdzie bo moj B. wozi sie naszym samochodem, a siostry auto musiał wziąxć mąż, jjmka probiotyk nie powinien Małej zaszkodzić tylko pomóc, ja Zosia bo wirusowym zatruciu miałam przez 3 tyg., Larapo takich kruszynach widać, że warto dać im szanse na ratunek, w tym szpitalu gdzie rodził sie ten mały chłopczyk zawsze podejmują próbę ratunku - i w każdym szpitalu takie oddziały, tak wyposażone i z takimi lekarzami powinny być

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Lara faktycznie muszę doczytać jak to jest w tej ulotce zapisane, ale to jak wrócę do domu. Zresztą ulotka ulotką a lekarz swoje, na pudełeczku jest że max. 5 kropli dziennie i nie przekraczać dziennej dawki a lekarz przepisał 2 x 5 kropli. Dziś znowu idziemy do lekarza bo zaczyna kaszleć więc dopytam go o to.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Asiu zdrówka dla Was, trzymajcie sie Dziewczyny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  jjmka zdrówka dla was oby nic nowego się nie rozwinęło :/ Te choroby mogły by się skończyć
                  Jest końcówka czerwca a taka pogoda że nie wiadomo co i jak Myślałam rano że się rozpogodzi a pada cały dzień

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    pradipniestety ja nie wiem ja to rozłączyć ja znow nie mge polaczyc bo wyskakuje bład, trzymam kciuki by kurier dzis dojechal, daj znac czy jestes zadowolona z zakupów
                    Sprawa sie wyjaśniła na tyle że w Zalando nie podałam nr telefonu i kurier rzekomo był pod domem ale skoro byłam to wiem ze nawet nie zatrąbił nie mówiąc już o tum że furtka była uchylona no i że żadnego maila nie dostałam skoro telefonu nie miał ehh a gdybym nie zadzwoniła do Zalando to nawet tego bym nie wiedziała...
                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Pradip-nie mam pojęcia jak to zrobić z fb, a wchodząc w utawienia nie możesz ich po prostu zablokować? gratuluję szamponu, z tego co się naczytałam, na wizazu trudno cokolwiek zdobyć
                    ale w ustawieniach fb czy street? i właściwie co zablokować?
                    Dzieki :*
                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Patrycja na pewno przekażę buziaczki
                    Aż chyba się powinnam cieszyć że ja do zalando się nie dostałam
                    jeszcze ciuchów nie miałam w ręku ale jak na razie nie masz czego żałować
                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    Lara faktycznie muszę doczytać jak to jest w tej ulotce zapisane, ale to jak wrócę do domu. Zresztą ulotka ulotką a lekarz swoje, na pudełeczku jest że max. 5 kropli dziennie i nie przekraczać dziennej dawki a lekarz przepisał 2 x 5 kropli. Dziś znowu idziemy do lekarza bo zaczyna kaszleć więc dopytam go o to.
                    i jak Majeczka? co powiedział lekarz?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      pradip kiedyś czekałam na kuriera pytał kogoś o drogę (akurat tel nie odebrałam:/ ) a jakiś 'życzliwy" sąsiad powiedział że nikt tu nie mieszka a ja tu od urodzenia przecież jestem ale oddzwoniłam i a drugi dzień przyjechał
                      jjmka majowamamagratulacje -udało się wam w konkursie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        pradip kiedyś czekałam na kuriera pytał kogoś o drogę (akurat tel nie odebrałam:/ ) a jakiś 'życzliwy" sąsiad powiedział że nikt tu nie mieszka a ja tu od urodzenia przecież jestem ale oddzwoniłam i a drugi dzień przyjechał
                        jjmka majowamamagratulacje -udało się wam w konkursie
                        bardzo sympatyczny sąsiad...
                        Co dziewczyny wygrały?

                        Czy teraz ja mogę Wam powysyłać moją opinię z testmetoo?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dziewczyny gratuluje , pradipopinie prześlij wyśle Ci meila poprzez wiadomosc prywatną zaraz jak zadowolona jestes z zakupów?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Majka dostała syrop i mam ją obserwować, tak myślałam że tak będzie ale po tej jelitówce wolałam sama niczego nie wprowadzać tylko skonsultować się z lekarzem. Po tej chorobie jest organizm bardzo osłabiony więc łatwo może coś nowego złapać. Lara faktycznie pogoda jest do bani, u nas od 3 dni zimno i pada, tylko chce się pod kołdrą siedzieć i z domu nie wychodzić.

                            pradip mi też możesz wysłać opinię, maila wyślę Ci na priv.

                            No faktycznie udało mi się wygrać 100 zł do sklepu Wola Szkoda że tylko Asiom sie udało! Dużo osób co wygrały kojarzę ale tylko z konkursów a z forum już nie

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej dziewczyny. Jestem u tych moich rodziców i nie bardzo mam nawet czas żeby tu zaglądać, a jak mi się uda to muszę do Majuchy lecieć bo ryczy
                              Lara, dziękuję, cieszę się, że udało mi się na nagrodę załapać, ja się oczywiście nie skarżę, tylko szkoda, że to znowu kosmetyki, niedługo obok lumpexu z ubrankami dla dziewczęcych niemowląt będę mogła otworzyć drogerię
                              jjmka, mam nadzieję, że Maja ma się już lepiej
                              Lara bardzo się cieszę, że Wasze maleństwo już do domu idzie, bo dużo o niej myślalam
                              27otsifem i jak idzie nauka chodzenia w majtusiach, jak ja Ci zazdroszczę, zawsze to jeden wydatek mniej
                              pradip do oillatum się nie dostałam, ale koleżanka dostala w ubiegłym tygodniu, Enfamil dostałam w czwartek
                              Dominika, nad morzem to polecam kemping Chałupy 3, można tam wynając na prawdę komfortowy domek
                              Uff udało mi się wszystko przeczytać i odpisać u nas Majucha znowu zakatarzona i jak tak o tym pomyślę to młoda ma katar od pól roku i jutro idę z nią do mojej pediatry z dziecistwa i niech Pani doktor ją obejrzy bo jest świetnym lekarzem i może powie mi coś więcej niż, że to na zęby ten katar...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Joanna kosmetyków nigdy za wiele będziesz mieć niezły zapas
                                pradip zaraz też ci podeślę maila
                                Dziś też pogoda do bani :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X