Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Patrycja korzystaj z odpoczynku - moja panna tak przywiązana do mnie ostatnio ze jak tylko na chwilke znikam jej to jest mama mama - ale mamy okres buntu i Zosia nie radzi sobie z niektorymi kwestiami a ja jakos ją rozumiem i staram sie ją zrozumiec a tesciowa jakos nie moze niekiedy ja zrozumiec o co jej chodzi i Młoda ma focha ze jej nie kuma :P, my jutro z siostra jestesmy umowione o ile bedzie ciepło na jakis shopping bo my przez najblizszy miesiac mamy same imprezy tydzien po tygodniu a ja nie mam w co sie ubrac a z Zalandowski wzrost pewno sobie poczekam i cos pasuje kupic

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      pradip Zosia woła ale zdarzaja sie dni ze cofamy się - ale to początki nauki - teraz znów na polku zimniej wiec bez pampersa chodzi po domku bo jednak na polku to sie boje by jej nie zaziębić - ale jak tylko błyska słonko to puszczam ją bez, a jak Twoi chłopcy sobie poradzili bez Ciebie - pewno poszło im bardzo dobrze
      Oj u nas na dworze zimnica że 2 bluzy młodemu wciągam. Wierzę w Zosieńkę że szybko pożegna pieluchy
      Obaj chłopcy przeżyli z tym że starszy trochę gorzej jak wróciłam w sobotę w nocy to maż uwalił mi się na kolanach i sapał wiec pytam sie go jak było a on "Mała ja nie wiem jak on to robię ale był wszędzie..." nie dopytywałam już co to znaczyło ale widzę że nie nudził się tatuś z synkiem
      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      u rodziców bajka, jak poszli z ola na spacer do 4 godziny ich nie było, a ja z siostrą sobie plotkowałam ahh

      Pradip- czyli weekend zarobkowy fajnie jak wpadnie kilka groszy do skarbonki
      super że weekend udany
      Szkoda że tylko "groszy" ale dobre i to :P
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Patrycja korzystaj z odpoczynku - moja panna tak przywiązana do mnie ostatnio ze jak tylko na chwilke znikam jej to jest mama mama - ale mamy okres buntu i Zosia nie radzi sobie z niektorymi kwestiami a ja jakos ją rozumiem i staram sie ją zrozumiec a tesciowa jakos nie moze niekiedy ja zrozumiec o co jej chodzi i Młoda ma focha ze jej nie kuma :P, my jutro z siostra jestesmy umowione o ile bedzie ciepło na jakis shopping bo my przez najblizszy miesiac mamy same imprezy tydzien po tygodniu a ja nie mam w co sie ubrac a z Zalandowski wzrost pewno sobie poczekam i cos pasuje kupic
      Zosia też taki złośnik teraz? mój jak czegoś mu sie nie pozwala to zaczyna krzyczeć i wyginać sie a jak sam sobie z czymś nie radzi to wrzeszczy i tupie nóżkami :/

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        pradipbuntuje sie ten mój mały Łobuziak oj buntuje - ja nic jestesmy na etapie buntu dwu latka - choc było gorzej szczerze powiedziawszy - mam nadzieje ze te czasy nie wrócą bo mi jakos strasznie ciezko w tym zlym czasie było - bo jest mi jej zal a z druiej strony jestem zła na nia ze taki złosnik z niej - Zosia tez ma etap na "ja sama" i jak cos nie wychodzi to jest złosc - ehh te dzieciaki

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradipbuntuje sie ten mój mały Łobuziak oj buntuje - ja nic jestesmy na etapie buntu dwu latka - choc było gorzej szczerze powiedziawszy - mam nadzieje ze te czasy nie wrócą bo mi jakos strasznie ciezko w tym zlym czasie było - bo jest mi jej zal a z druiej strony jestem zła na nia ze taki złosnik z niej - Zosia tez ma etap na "ja sama" i jak cos nie wychodzi to jest złosc - ehh te dzieciaki
          Oby jej szybciutko przeszło :*

          Jaki przewoźnik dostarcza rzeczy z Zalando? 17.06 złożyłam zamówienie i w statusie mam że dzis znajduje się w samochodzie kuriera ale tego ani widu ani słychu i tak siedzę w tej chałupie a do mamy muszę podjechać :/
          A ja w ogóle idzie Wam raportowanie?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            FedEx z tego co kojarze - co w koncu zamowilas? ja złozyłam kilka raportow ale mam zaleglosci male sie przyznaje, niestety z kazdym co rozmawiam twierdzi ze zaland to drgo wiec trochu sie w tych raportach powtarzam

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie
              U nas akurat zmiana planów była dziśiaj do siostry na budowę a jutro nad zalew bo nasza malutka w środę lub czwarek wychodzi i chcieliśmy to mieć za sobą bo później nie będzie kiedy jeździć i już podekscytowani jesteśmy wszyscy i szczęśliwi

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara trzymam kciuki za Waszą Kruszynkę - tak dziś czytałam wiadomości z szpitala w którym rodziłam Zosie, że dziś wyszedł Ksawery z waga urodzeniową 390 g po 5 miesiącach w szpitalu i myślałam sobie o Waszej Maleńkiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Witajcie
                  U nas akurat zmiana planów była dziśiaj do siostry na budowę a jutro nad zalew bo nasza malutka w środę lub czwarek wychodzi i chcieliśmy to mieć za sobą bo później nie będzie kiedy jeździć i już podekscytowani jesteśmy wszyscy i szczęśliwi
                  ale cudowna wiadomość ))
                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  FedEx z tego co kojarze - co w koncu zamowilas? ja złozyłam kilka raportow ale mam zaleglosci male sie przyznaje, niestety z kazdym co rozmawiam twierdzi ze zaland to drgo wiec trochu sie w tych raportach powtarzam
                  No i nie przyjechał. Na infolinie się nie dopchałam, czat nie działał a ja dzień zmarnowałam
                  Humor poprawił mi szampon który wpadł niespodziewanie z Wizażu więc jestem w szoku
                  W Zalando zamówiłam dwie bluzki i top a z tymi raportami to porażka bo też właśnie mało kto tam cokolwiek chce zamawiać. Na razie mam 3 i nie bardzo mam co więcej pisać ehh jedynie kilka ankiet dziś wysłałam...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Sama nie wiem jak z ta Majką, raz lepiej raz gorzej, wczoraj od wieczora juz było wszystko dobrze, poszła dziś do żłobka bo ani ja ani mąż nie mogliśmy wziąć wolnego, miała trochę wyrzuty ale co zrobić?? i było wszystko dobrze do obiadku, potem zrobiła 3 wodniste kupy, a w domu jak wróciłyśmy znowu ok, nie wiem co jest, może jej żołądek jeszcze nie pracuje na pełnych obrotach, choć nic ciężkiego nie jadła, podobno rosołek i ryż bo sosu nie chciała.

                    Justyna fajnie że rozpoczeliście etap nauki sikania, my musimy poczekać do mojego urlopu, czyli jeszcze kilka dni bo to nic nie da że ja w domu będą ją uczyła a w żłobku będzie normalnie sikać w pieluchę.
                    Lara to dobre wieści nam tu piszesz odnośnie Waszego maluszka, pewnie siostra przeszczęśliwa że w końcu będzie mieć swoje dziecko w domku
                    Dominika z tym morzem to dobry pomysł, żeby mały się jodu nawdychał, ja jak dotąd byłam tylko w Łebie i Ustce i jak na wyjazd z dzieckiem to bardziej poleciła bym Ustkę, w tym roku odwiedzimy Rowy, podobno to typowa miejscowość na wypoczynek dla rodzin więc zobaczymy jak będzie, wydaje mi się że fajna miejscówkę znalazłam, szczególne chodzł=iło mi o to żeby właśnie wokół domu był fajny teren z placem zabaw, zresztą ja też późno sie za to szukanie zabrałam więc i tak miałam szczęście że udało mi sie cokolwiek znaleźć, wklejam link jakbyś chciała zobaczyć sobie, aaa i jeszcze ważna kwstia do morza jest tylko 250m.
                    http://wakacjerowy.pl/galeria.php
                    Pradip gratuluje wygranej na Wizażu, normalnie prawie jakbyś w totka wygrała, tam sie dostać do testów, no no no...

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Witam
                      Pradip gratuluje wygranej na Wizażu, normalnie prawie jakbyś w totka wygrała, tam sie dostać do testów, no no no...
                      taką szczęściarą to nie jestem ten szampon był w ramach pocieszenia że się do testów nie dostałam :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Wiecie może jak rozłączyć fb ze *********************************?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          Wiecie może jak rozłączyć fb ze *****************************************************************?
                          hmm ze stre.t.com

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam Och tak jest szczęśliwa Szykujemy dom i sprzątamy na przyjście nowego członka rodziny Dzieci się nie mogą doczekać aż będą "kiziać " maleństwo
                            Justyna jak ja czytałam o tych maleństwach o wcześniakach to aż serce się kraja co te dzieci przechodzą czasem i rodzice oczywiście też
                            Co do Zalando Siostra kiedyś na blogu widziała jak jedna dziewczyna pokazywała torebkę z Zalando za chyba to 7 tyś zł RETY KOTLETY Dać tyle za torebkę ile ja bym garderoby za to kupiła ...

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Lara radość ogromna u Was dzielna ta Wasza Kruszynka , ja ciesze ie też bo mocno trzymam kcuki za Wasza Dziewczynkę, u nas dzis deszczowo i pochmurnie - a gdzie lato ja sie pytam, pradipniestety ja nie wiem ja to rozłączyć ja znow nie mge polaczyc bo wyskakuje bład, trzymam kciuki by kurier dzis dojechal, daj znac czy jestes zadowolona z zakupów, jjmkazdrowka dla Majeczki moze te kupki byly spowodowane tym ze brzuszek sfatygowany i flora bakteryjna nie odbudowana - mam nadzieje, ze juz bedzie ino lepiej

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                U nas też pochmurnie ale w miarę ciepło może jeszcze słońce się przebije za to pewnie nici z zalewu :/
                                Wczoraj Laura utopiła mi mój spodek od filiżanki :/ Niby wyschoło ale się porozklejało
                                Teraz się puzlami zabawiła jakoś

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X