Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Dzień dobry
    Czekam na słońce i ciekawe czy się doczekam;p
    Podczytałam Was troszkę.

    Asiu i Justyno-mam podobnie. Me dziecię tez zazdrosne o inne dzieci, a jak weźmę jakieś inne dzieci to zamiera bez ruchu, pochyla głowę i obserwuje marszcząc czoło takim bazyliszkowym wzrokiem,aż ciarki człowieka przechodzą

    Lara-to co pokazywałaś piękne jest, jesteś mega zdolna. Taki prezent najpiękniejszy, bo oryginalny, niepowtarzalny i z serca robiony. A Kubuś ma cudownego obrońcę

    Dlatego chciałabym by między mym kochanym bazyliszątkiem a drugim potencjalnym maluchem nie było zbyt dużej różnicy, wtedy razem sie będą bawić. Jak różnica powyżej 5 lat to już jest z tym różnie zauważyłam

    Rzeczywiście przetrzebiło na zalando nieźle- może warto poczekać jak dadzą coś nowego, chyba jest jeszcze miesiąc na wykorzystanie kuponu. życzę tym razem udanych łowów

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witam Was - u nas słonko na szczescie i tez szykuje pranie, Patrycja wiec dzieciatko u Was w nie takk dalekich planach , nio zalando jest do 12.07 ale mam obawy iz nic nie dodadzą do momentu zakoncznia akcji choc moze jestem w bedzie u mnie bedzie jutro kurier dopiero z tego co slyszalam duzo osob robi zwroty a Ty Patrycja masz cos na oku z zakupow?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Joanna to na dni z brzydką pogodą może przynieś małej jakieś stare zabawki ,nawet grzechotki to się chociaż chwilę zabawi Jak przyniosłam ze strychu takie bajery dla malutkiej córki kuzynki jak przyszła to potem moje dzieci się tym bawiły
        Patrycja Dzięki za miłe słowa a co do dzieci tak też powtarzałam że ja się cieszę z takiej różnicy wieku między moimi pociechami
        Justyna I będziesz czekać na nową dostawę ?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Larajesli uwzglednia zwrot i kwota bonu wroci na konto to cos zamowie tylko nie wiem co - sukienka rozmiar 38 jes ciasna troszku zalamana jestem mocno tym faktem, a podkoszulek 38 za duzo i teraz nie wiem jaki rozmiar wziasc i bądź człowieku mądry

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Larajesli uwzglednia zwrot i kwota bonu wroci na konto to cos zamowie tylko nie wiem co - sukienka rozmiar 38 jes ciasna troszku zalamana jestem mocno tym faktem, a podkoszulek 38 za duzo i teraz nie wiem jaki rozmiar wziasc i bądź człowieku mądry
            A w takich sklepach nie ma takiej tabelki z rozmiarami że wszystko w cm jest napisane ? Tak jakby się z katalogu zamawiało Pamiętam jak Z BONPRIX przychodziły katalogi to taka tabelka była to i tam powinna też być

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              przez tą akcję wykupili cały asortyment Oby ci się udało znaleźć coś fajnego
              Dziś ładna pogoda się zapowiada Będzie pranie
              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              Lara tak tak juz zamowilam kuriera bedziew piatek po zamowienie, al tej sukienki juz nie ma i zaluje bo jest fajna ;/ bede musiala cos znowu szukac a tam jakies pustki ostatnio
              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
              27otsifem to faktycznie pech, że nic nie pasuje. Oby Ci się udało wymienić wszystko
              Lara u nas od rana pada już smutno mi, bo ja w deszczu nie mam jak wyjść z małą, a jak ona siedzi w domu cały dzień to jest nie do wytrzymania
              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              Asiu i Justyno-mam podobnie. Me dziecię tez zazdrosne o inne dzieci, a jak weźmę jakieś inne dzieci to zamiera bez ruchu, pochyla głowę i obserwuje marszcząc czoło takim bazyliszkowym wzrokiem,aż ciarki człowieka przechodzą
              ale się uśmiałam z tego Bazyliszka

              Kochane niedawno któraś z Was dawała przepis na ciacho czekoladowo bananowe i nie mogę go znaleźć kojarzycie?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                ale się uśmiałam z tego Bazyliszka

                Kochane niedawno któraś z Was dawała przepis na ciacho czekoladowo bananowe i nie mogę go znaleźć kojarzycie?
                A to chyba Patrycja pisała o pysznej tarcie ??? Jeśli się nie mylę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Pradip- prosze http://przepyszne.blogspot.com/2010/...-bananami.html. budyń samemu najlepiej zrobić-lepiej smakuje, smacznego:P

                  Justynko- ja już wykorzystałam 100 zł bon, męza obkupiłam, ale mam ochote wykorzystać jeszcze bon 20% zniżki i obserwuję zalando i była taka kiecka, co zniknęła mi już nim się namyśliłam. Ale cały czas czuwam:P

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Lara jest niby opis ale hmm jak robisz zwrot to na koniec całego meila masz np taki tekst INFORMACJA O ROZMIARZE: W przypadku niektórych produktów rozmiar na metce i na rachunku może różnić się od rozmiaru podanego w zamówieniu.
                    Nie martw się! Przyczyną jest najczęściej różnica w rozmiarówce różnych marek, np. rozmiar 40 francuskich marek jest równy rozmiarowi 38 w Polsce. Najlepiej przymierz produkty spokojnie w domu, aby przekonać się czy pasują - to był cytat fajnie cio nie

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      Lara jest niby opis ale hmm jak robisz zwrot to na koniec całego meila masz np taki tekst INFORMACJA O ROZMIARZE: W przypadku niektórych produktów rozmiar na metce i na rachunku może różnić się od rozmiaru podanego w zamówieniu.
                      Nie martw się! Przyczyną jest najczęściej różnica w rozmiarówce różnych marek, np. rozmiar 40 francuskich marek jest równy rozmiarowi 38 w Polsce. Najlepiej przymierz produkty spokojnie w domu, aby przekonać się czy pasują - to był cytat fajnie cio nie
                      Tak jak w tej reklamie- kobieta zamawia tysiące kiecek i potem przymierza na spokojnie i przymierza:P

                      mam nadzieję, że tym razem już ostatni raz będziesz zamawiać i już nic nie będziesz musiała wymieniać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        no a zalando to też miało fajne reklamy ale teraz chyba je rzadko pokazują bo dawno nie widziałam
                        Coś mi głowa pęka :/

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Widzę teraz reklamę 50 twarzy greya razem z filmem z Vivą , trzeba zakupić i zobaczymy o co takie wielkie halo było Tylko 2 książki jeszcze w kolejce czekają a do biblioteki poszłabym przed wakacjami ale się nie wyrobię ze wszystkim :/

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Laraja w prawdzie nie oglądałam ale z tego co mowili znajomi film niestety nie powala na łopatki ale warto oglądnąć i miec swoje zdanie u nas dzis deszczyk leje mocno ehh dzien w domku Zosia oszaleje z nadmiaru energii ;/, oby dało sie wyjsc na choc krotki spacer, musimy dzis posprzatac wiec w czasie pomocy moze cos sie zmeczy ten moj Urwisek, u mnie wczoraj była siostra z Gabii - potem padłam przy usypianiu z Zosią, moja panna niedługo bedzie 2 latką ehh nie moge uwierzyc trzeba bedzie jakos małe przyjęcie ogarnąć

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witajcie
                              U nas też szarówka.

                              Lara 50 twarzy greya obejrzałam wczoraj. Dialogi totalne dno. Porażka filmowa roku jak dla mnie. Jedynie co mi w ucho wpadło do muzyka-muszę ściągnąć kilka utworów.

                              Justyna- 2 lata to już wiek poważany Ja sama czasem patrze na to me dziecię i się zastanawiam; "haloo, kiedy to zleciało?"

                              Miłego dnia!

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                nio ja nie wierze ze ona bedzie mieć 2 latka - dopiero co była w brzuszku - ehh za szybko ten czas leci, jest juz duża pannicą z która się idzie powoli zgadać zaczyna więcej i więcej mówić w końcu i zadziwia mnie każdego dnia , Patrycja mi zawsze maa mowila ze po dzieciach widzi jak sie starzeje moje mama i teraz widze sens tych słów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X