Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam
    Zimno z ranka trochę ale słońce wychodzi na szczęście
    Pradip - tak młodsze rodzeństwo dużo wiedzy czerpie od starszego ale i dużo naśladuje Mała wszystko robi to co Kuba a ostatnio jak go pokrzyczałam to aż zdenerwowała się tak staneła w jego obronie Nie krzycz Kubusia !!! taka mała ale cwaniara

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Larato Twoja panna duzo umie na te swoje 2,5 roku fajnie ze tak duze czerpie od brta i widac ze są za sobą i z łączy ich super więź, u na tez zimniej dzis i jakos słonko leniwe - oby wyszło bo Zosia w domku nie usiedzi, ja chwilke temu wstałam z nią i chyba musze zrezygnowac z tego dosypiania z nią ran bo potem ciezko sie zebrac mi

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Tak bardzo są zwiazani ze sobą i cieszę się że mam taką parkę bo jak by Kuba był sam to inaczej by się zachowywał a w parze są razem i są tacy dla siebie To jest takie słodkie

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          dziecaczki Wam sie udały , ja z mim B. zatanawiamy sie jak nasza Zosia zaakceptowala by rodzenstwo bo to okropny zazdrosnik jest jesli chodzi o mnie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            27otsifem moja Majuta też zazdrośnik, byliśmy ostatnio u znajomych, którzy mają 5 miesięcznego synka i wzięłam go na ręce jak to Majsia zobaczyła to podeszła mi do nóg, położyła się na podłodze i zaczęła ryczeć , tak bez łez oczywiście, do póki jej na ręce nie wzięłam. Mała terrorystka!

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
              27otsifem moja Majuta też zazdrośnik, byliśmy ostatnio u znajomych, którzy mają 5 miesięcznego synka i wzięłam go na ręce jak to Majsia zobaczyła to podeszła mi do nóg, położyła się na podłodze i zaczęła ryczeć , tak bez łez oczywiście, do póki jej na ręce nie wzięłam. Mała terrorystka!
              Kochana terrorystka Zosienka tez ciezko znosi widok innego dziecka ma moich rekach ale nie płacze tylko pokazuje by ktos inny wizał dziecie najczesciej chodzi Gabii mojej siostry - takie mamowe te nasze dzieciaki choc u mojej Zosi stan na mama mama w kazej sytuacji cos sie ostatnio zaostrzył i nic tylko mama

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Witam
                Zimno z ranka trochę ale słońce wychodzi na szczęście
                Pradip - tak młodsze rodzeństwo dużo wiedzy czerpie od starszego ale i dużo naśladuje Mała wszystko robi to co Kuba a ostatnio jak go pokrzyczałam to aż zdenerwowała się tak staneła w jego obronie Nie krzycz Kubusia !!! taka mała ale cwaniara
                kochana
                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                dziecaczki Wam sie udały , ja z mim B. zatanawiamy sie jak nasza Zosia zaakceptowala by rodzenstwo bo to okropny zazdrosnik jest jesli chodzi o mnie
                Niedługo dobrze będzie sprawdzić :P no i tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Justyna Joanna A to wasze zazdrośnice małe Ale jakby już wiedziały że w brzuszku czeka na nie dzidziuś to by się im odmieniło szczególnie że dziewczynki to wiecie już od małego taki instynkt macierzyński mają

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Lara to chyba raczej nie moja córcia, poza tym ona by chyba nie ogarnęła, że będzie dzidzia. Na szczęście ciąża trwa 9 m-cy to miałaby czas aby dorosnąć, zmądrzeć i zrozumieć Czasami się zastanawiam jakby to u nas było

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Joanna - gdybyście się teraz starali to różnica wieku była by tak prawie dwa lata Więc już takie dziecko dużo rozumie
                      Kuba dopiero co wrócił bo po przedszkolu pomagał tatusiowi Aż się za nim stęskniłam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam Was - my z Modziakie byłysmy dzis w Wieliczce pozałatwiac sprawy i dziecię padło i spi do tej pory, przyjechało moje zalando i d........a ze sie tak wyraze - sukienka ładna ale za mała - załamie sie , japonki mają skazę ;/ a podkoszulek za duży - także ten humor mam jaki mam - a sukienka ładna tylko tak to jest z moim szczesciem

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          Witam Was - my z Modziakie byłysmy dzis w Wieliczce pozałatwiac sprawy i dziecię padło i spi do tej pory, przyjechało moje zalando i d........a ze sie tak wyraze - sukienka ładna ale za mała - załamie sie , japonki mają skazę ;/ a podkoszulek za duży - także ten humor mam jaki mam - a sukienka ładna tylko tak to jest z moim szczesciem
                          Ale przecież możesz wymienić chyba nie będzie z tym problemu ,szczególnie że japonki mają skazę

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Lara tak tak juz zamowilam kuriera bedziew piatek po zamowienie, al tej sukienki juz nie ma i zaluje bo jest fajna ;/ bede musiala cos znowu szukac a tam jakies pustki ostatnio

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Lara tak tak juz zamowilam kuriera bedziew piatek po zamowienie, al tej sukienki juz nie ma i zaluje bo jest fajna ;/ bede musiala cos znowu szukac a tam jakies pustki ostatnio
                              przez tą akcję wykupili cały asortyment Oby ci się udało znaleźć coś fajnego
                              Dziś ładna pogoda się zapowiada Będzie pranie

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                27otsifem to faktycznie pech, że nic nie pasuje. Oby Ci się udało wymienić wszystko
                                Lara u nas od rana pada już smutno mi, bo ja w deszczu nie mam jak wyjść z małą, a jak ona siedzi w domu cały dzień to jest nie do wytrzymania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X