Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Oczywiście rano kawa a od niedawna z nowego ekspresu do kawy który niedawno kupiłam, wybrałam go dzięki poradzie znalezionej w internecie,
    http://www.*********************/wiadomosc/jak...s-do-kawy/362/
    kawa smakuje cudownie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      Póki co będę myśleć na razie o poszewkach a później czymś się wypcha
      Lara dokładnie - możesz tam napisac wycietymi literkami z filcu z okazji rocznicy slubu czy jakos tak i bedzie cudnie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        ja sie spieszyc musiałam bo sukienka ktora mi sie podobała była w jednym jedynym egzemplarzu - oto moje wybrane rzeczy: https://www.zalando.pl/anna-field-ja...1z02m-q11.html, https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1.html?size=38, https://www.zalando.pl/vero-moda-vmd...1.html?size=38
        oglądałam tą sukienkę ale wszystkie ładne i w przysępnej cenie są czarne a ja mam wszystkie ubrania smutne i obiecałam sobie że kupię coś nie czarnego :/
        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        to by było najlepsze Na jednej wyciełbym wieżę Eifla (jak się da a na drugiej jakoś dwie postacie Oni razem kobieta i mężczyzna A czym wypchać te poduszki jakiś specjalny wkład do tego ?
        Bardzo mi się podoba pomysł a w środek wsadziłabym inną poduchę jak radzi Justyna

        Wiecie ile powinno pić mleka roczne dziecko?
        W ogóle to znów potencjalnie jestem na liście Enfamilu tylko teraz powinnam dawać młodemu mleko junior a nie 2... co się stanie jak będę mu je do kaszy dodawać?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          pradip pewnie nic się nie stanie, mleko z wyższą cyferką zawiera w składzie więcej białka mlekowego czyli w drugą stronę nie bardzo można, ale starszakowi dwójkę jak najbardziej
          a i roczne dziecko powinno pić z tego co pamiętam dwie porcje mleka dziennie
          Ja też jestem na liście i to bez wątpliwości bo jak już mówiłam dwie osoby z mojej wsi o moim imieniu i pierwszej literze nazwiska nie istnieją
          Lara a moje koleżanka robi też fajne poduszki w bardzo prosty sposób: szyje poszewki z lnu lub bawełny białej na drukarce laserowej drukuje obie wzór ale w lustrzanym odbiciu i ten wydrukowany wzór przykłada na poszewki i przenosi gąbką namoczoną acetonem i gotowe i ona np w ten sposób zrobiła sobie poduszki ze zdjęciem swojego synka i wyglądają super, więc polecam też tę technikę
          A do wypełnienia, możesz kupić gotowe jaśki w sklepie lub kulki silikonowe na allegro, ale to chyba drożej wyjdzie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej dziewczyny, mam jeszcze pytanie, bo wiem, że niektóre z Was brały udział w konkursie na kartkę narodzinową u macdzi, dostałyście już nagrody, pytam bo u mnie listonosz czasami i z tydzień nie zagląda na wieś i muszę dzwonić na pocztę, a nie chcę do macdzi pisać, żeby nie było, że się domagam :P

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Cześć dziewczyny trochę mnie tu nie było bo ostatni tydzień miałam zalatany i widzę że ciężko będzie mi nadrobić tydzień na forum, więc już się nie cofam

              u nas w pracy mieliśmy takie święto polowe więc wielkie przygotowania były potem delegacja, teściowa musiała do Majki przyjechać bo mnie cały dzień nie było, mąż też w pracy. Stresowałam się jak to będzie bo musiała ją wykąpać i połozyć spać. Okazalo się że Majka była bardzo grzeczna, słuchała się, ani razu nie zapłakała ani nic nie wymuszała, normalnie jak nie nasze dziecko i wyszło na to prze przesadzamy mówiąc że jest niegrzeczna
              a potem weekend, wyjazd do teściów, była piękna pogoda więc Majka się wyszałała na dworze z pasami... i znowu poniedziałek dziś miałam szkolenie w pracy, jutro zresztą też jest, w czwartek znowu wyjazd do Warszawy, te dni tak mi uciekają ostatnio ale może i dobrze bo od 1 lipca planuję urlop

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                pradip pewnie nic się nie stanie, mleko z wyższą cyferką zawiera w składzie więcej białka mlekowego czyli w drugą stronę nie bardzo można, ale starszakowi dwójkę jak najbardziej
                a i roczne dziecko powinno pić z tego co pamiętam dwie porcje mleka dziennie
                Ja też jestem na liście i to bez wątpliwości bo jak już mówiłam dwie osoby z mojej wsi o moim imieniu i pierwszej literze nazwiska nie istnieją
                dzięki za odpowiedz i gratuluję mleczka
                A jeszcze Cię pomęczę o to zalando korzystałaś może z tego rabatu 40zł? doczytałam że dają go przy zakupach powyżej 200zł i zastanawiam się jak liczą z rabatem 20% bo jeśli zrobiłam zakupy za przypuśćmy 201zł i od tego odliczę 20% i odejmę nasze 100zł plus 40 zł od nich to wychodzi że muszę dopłacić 20zł z groszem a jak od 201zł odejmę 140zł i dopiero 20% to wychodzi prawie 50zł
                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                u nas w pracy mieliśmy takie święto polowe więc wielkie przygotowania były potem delegacja, teściowa musiała do Majki przyjechać bo mnie cały dzień nie było, mąż też w pracy. Stresowałam się jak to będzie bo musiała ją wykąpać i połozyć spać. Okazalo się że Majka była bardzo grzeczna, słuchała się, ani razu nie zapłakała ani nic nie wymuszała, normalnie jak nie nasze dziecko i wyszło na to prze przesadzamy mówiąc że jest niegrzeczna
                a potem weekend, wyjazd do teściów, była piękna pogoda więc Majka się wyszałała na dworze z pasami... i znowu poniedziałek dziś miałam szkolenie w pracy, jutro zresztą też jest, w czwartek znowu wyjazd do Warszawy, te dni tak mi uciekają ostatnio ale może i dobrze bo od 1 lipca planuję urlop
                Majka wie jak się pokazać z dobrej strony

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Joanna Ciekawy ten sposób z laserem ale to nie dla mnie ale ciekawe i fajne ,każde zdjęcie można zrobić A co do konkursu to też pytałam Zostały wczoraj wysłane także możemy oczekiwać listonosza czy kuriera
                  pradip jak do kaszki dodasz to przecież nic się nie stanie a szkoda by było mleka
                  jjmka do urlopu już niedaleko zleci szybko
                  Ale niedługo będziemy pisać jak te wakacje zleciały

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    dzięki za odpowiedz i gratuluję mleczka
                    A jeszcze Cię pomęczę o to zalando korzystałaś może z tego rabatu 40zł? doczytałam że dają go przy zakupach powyżej 200zł i zastanawiam się jak liczą z rabatem 20% bo jeśli zrobiłam zakupy za przypuśćmy 201zł i od tego odliczę 20% i odejmę nasze 100zł plus 40 zł od nich to wychodzi że muszę dopłacić 20zł z groszem a jak od 201zł odejmę 140zł i dopiero 20% to wychodzi prawie 50zł
                    No właśnie powiem CI, że też tak kombinowałam, żeby nabić 20% plus te 40 zł z newslettera, ale nie wiem czy da się dwa dwa kupony rabatowe wbić, będziemy z mamą próbowały w nast tygodniu

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Larana blogu haart jest wpis jak malować na tkaninach http://www.haart.com.pl/2015/06/torb...rby-do-tkanin/ ale Tobie jak mi chyba szycie bliższe , Asiu czyli planujesz kolejne zakupy na zalando? ja sie obawiam tego cio przyjdzie do mnie i czy bedzie dobre -oby , pradipwiem wiem ze czarna tez myslałam o jakims inny kolorze ale szczerze tam według mego gustu jak cos ładnie wyglada to jest w czarnym kolorze, tzn są piekne sukienki w kolorach ale troche drogie, a jakos duzo dopłąc mi sie nie widziało, jjmkaurlop blizej niz dalej i w koncu odpoczniesz ,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        pradip jak do kaszki dodasz to przecież nic się nie stanie a szkoda by było mleka
                        a zauważyłyście że im mleko z wyższą cyferką tym jest słodsze? mój łakomczuch jak zaczął dostawać 2 to 1 już nie chciał pić
                        Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                        No właśnie powiem CI, że też tak kombinowałam, żeby nabić 20% plus te 40 zł z newslettera, ale nie wiem czy da się dwa dwa kupony rabatowe wbić, będziemy z mamą próbowały w nast tygodniu
                        o to widzę, że zakupy na Zalando się spodobały
                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        pradipwiem wiem ze czarna tez myslałam o jakims inny kolorze ale szczerze tam według mego gustu jak cos ładnie wyglada to jest w czarnym kolorze, tzn są piekne sukienki w kolorach ale troche drogie, a jakos duzo dopłąc mi sie nie widziało
                        Dokładnie też tak uważam i prawdę mówiąc nie podzielam tego powszechnego zachwytu tym sklepem...

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          ja ocenie jak dostane rzeczy i je pomacam - wybor niby jest ogromny ale jak cos jest takie wow to sumke trzeba dac niezłą, z tego co czytałam to tez jak ktos nosi te wieksze rozmiary 42, 44 to dziewczyny maja problem z wyborem czegokolwiek i wybieraja rzeczy dla meza, siostry, dzieci

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            No cóż dziewczyny, ja jestem zachwycona, ciuchy gatunkowo super, nie muszę jeździć do centr handlowych i cisnąć się w tłumie z wózkiem i do tego z przeceny można kupić fajne ( według mnie ) ciuchy za grosze a planuję kolejne zakupy ponieważ strasznie mi się dobrze chodzi w spodniach które kupiłam na stronce i chcę więcej

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              ja ocenie jak dostane rzeczy i je pomacam - wybor niby jest ogromny ale jak cos jest takie wow to sumke trzeba dac niezłą, z tego co czytałam to tez jak ktos nosi te wieksze rozmiary 42, 44 to dziewczyny maja problem z wyborem czegokolwiek i wybieraja rzeczy dla meza, siostry, dzieci
                              wybór wielki ale nie trafiłam na ani jedno "wow" ale faktycznie nie patrzyłam nawet na te drogie rzeczy. Swoją drogą spodnie za ponad 7 tysięcy to ze złota chyba są )
                              Zazwyczaj te malutkie rozmiary też wyprzedane :/
                              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                              No cóż dziewczyny, ja jestem zachwycona, ciuchy gatunkowo super, nie muszę jeździć do centr handlowych i cisnąć się w tłumie z wózkiem i do tego z przeceny można kupić fajne ( według mnie ) ciuchy za grosze a planuję kolejne zakupy ponieważ strasznie mi się dobrze chodzi w spodniach które kupiłam na stronce i chcę więcej
                              No to teraz zrobiłaś im reklamę j nie lubię kupować nic w ciemno więc dlatego jestem raczej negatywnie nastawiona

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                No ja właśnie sporo kupowałam do tej pory na allegro, a teraz nie muszę płacić za przesyłkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X