Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    witam ja wczoraj padlam z Zosia przy usypianiu , my wczoraj u siostry i dziadków dzien spedzilysmy, był tez fryzjer - mocno wycieniowane wlosy i lzej mi na głowie i w koncu moge chodzic w rozpuszczonych i nie ciaza mi , moja panna spi a ja wyorawiłam meza do warsztatu, ja mam dzis zamiar cos bardziej posprzatac w domku i mam jakies prasowanie znow - ehh czy tylko ja mam tyle prasowania czy cio goni mnie pranie za praniem :P, milego dnia Wam zycze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      dzień dobry
      27otsifem ja po prostu nie prasuję, tzn prasuję jeśli gdzieś idziemy ale tak na co dzień to nie bo mi się nie chce moja koleżanka mówi, że do perfekcji opanowałam takie rozwieszanie prania aby wyglądało dobrze po wyschnięciu
      A moja mała dzisiaj całą noc szalała tzn nie mogła spać, co chwilę się budziła, koło 3 wzięłam ją do nas do łóżka bo już nie miałam siły co chwilę chodzić do niej aby ją usypiać, ale nawet to nie pomogło

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Asiu to ja znow musze miec wyprasowane i koniec dziwna jestem wiem, a Tobie gratuluje perfekcji w rozwieszaniu prania, wspolczuje nocki - ząbki męcza Maje?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Asiu to ja znow musze miec wyprasowane i koniec dziwna jestem wiem, a Tobie gratuluje perfekcji w rozwieszaniu prania, wspolczuje nocki - ząbki męcza Maje?
          no właśnie nie wiem co to, ponieważ jedynka wyszła jej w niedzielę, może to te dwójki które już widać. wiedziałam, że nocka będzie ciężka bo mała co prawda poszła pać szybko ale do 11 dwa razy się budziła. No cóż już nie śpimy teraz czekam aż mała utnie sobie drzemkę żeby zmywarkę rozpakować, bo jak ona widzi, że drzwiczki się otwierają to próbuje do niej wejść

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Joanna może teraz tak dzieci źle śpią bo i upał dokucza Moja to się strasznie rozkopuje nogi na mnie rozrzuci i kręci się całą noc
            jjmka - dziś mąż wyszedł z domu Prze to i zapalić nie mógł i nerwy mu puszczają ale może przez to się nałogu pozbędzie
            Justyna - ja też z prasowaniem tak muszę mieć Zresztą musi mieć swoje koszule zawsze wyprasowane

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              witam ja wczoraj padlam z Zosia przy usypianiu , my wczoraj u siostry i dziadków dzien spedzilysmy, był tez fryzjer - mocno wycieniowane wlosy i lzej mi na głowie i w koncu moge chodzic w rozpuszczonych i nie ciaza mi , moja panna spi a ja wyorawiłam meza do warsztatu, ja mam dzis zamiar cos bardziej posprzatac w domku i mam jakies prasowanie znow - ehh czy tylko ja mam tyle prasowania czy cio goni mnie pranie za praniem , milego dnia Wam zycze
              super że dobrze się czujesz w nowej fryzurze ja kiedy nie pójdę do fryzjera to wycodze z taką samą tylko krótszą
              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
              dzień dobry
              27otsifem ja po prostu nie prasuję, tzn prasuję jeśli gdzieś idziemy ale tak na co dzień to nie bo mi się nie chce moja koleżanka mówi, że do perfekcji opanowałam takie rozwieszanie prania aby wyglądało dobrze po wyschnięciu
              A moja mała dzisiaj całą noc szalała tzn nie mogła spać, co chwilę się budziła, koło 3 wzięłam ją do nas do łóżka bo już nie miałam siły co chwilę chodzić do niej aby ją usypiać, ale nawet to nie pomogło
              współczuję nocki dla nas Kubal był dziś bardzo łaskawy ale aż boję się cieszyć :/
              Maja wskakuje do zmywarki a ja nie mogę otworzyć przy swoim zamrażalnika bo z jęzorem leci

              Miłego dnia :*

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Rano było chłodno a teraz aż gorąco A na niedzielę kolejna impreza się szykuje i torta robię oby się mi nie roztopił bo ma być upalnie tak
                pradip Zmień fryzjera to będziesz bardziej zadowolona

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Lara imprezowo u Was ostatnio - fajnie, ja tortow piec nie umiem ani robic zazdroszcze zdolnosci, pradipdokladnie zmien fryzjera ja miala kiedys super babke obcinala swietnie ale wyjechala za mezem, teraz poszukuje tego ktory zrozumie o co mi chodzi, mnie kusi aby krocej sie obciac ale to wymaga zdolnosci ukladania wlosow ktorych ja nie posiadam wiec zmuszona jestem chodzic w poldlugich u nas tez uff goraco teraz strasznie

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Justyna siedzę jeszcze i szukam inspiracji na dekorację Ulepiłam już 4 róże i napis 80 lat ale nie wiem co jeszcze by się zdało do tego Może później mi wena przyjdzie bo oglądam to co na tych stronach tortowych to takie piękne a tu nie pomyślałam o listkach zielonych i te będę musiała dokupić

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Przez Was zrobiło mi się głupio i wyprasowałam bluzkę
                      A poza tym przyszły mi ciuchy z zalando, ale mąż mi zrobił psikusa zabrał pieniądze które odłożyłam żeby dopłacić do zamówienia ( twierdzi, że nie ma bankomatu po drodze a potrzebował, skoda tylko, że mi o tym nie powiedział ) i w konsekwencji nadal nie widziała moich łupów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                        Przez Was zrobiło mi się głupio i wyprasowałam bluzkę
                        A poza tym przyszły mi ciuchy z zalando, ale mąż mi zrobił psikusa zabrał pieniądze które odłożyłam żeby dopłacić do zamówienia ( twierdzi, że nie ma bankomatu po drodze a potrzebował, skoda tylko, że mi o tym nie powiedział ) i w konsekwencji nadal nie widziała moich łupów
                        A co tam głupio Szkoda że tak wyszło z zamówieniem i teraz kiedy się spodziewasz przesyłki w takim razie ?
                        Kiedyś na emaila mi przyszło że miałam przesyłkę ale nie było nikogo w domu i coś tam A przypomniało mi się że jedna koleżanka mówiła żeby uważać na takie maile i nie odpisywać a u nas zawsze ktoś jest w domu czy mama czy siostra więc niemożliwe wydawało mi się a na pewną przesyłkę nadal czekam

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Pan był na tyle miły, że przyjechał ponownie i był właśnie kilka minut temu. Ciuszki super, tylko jedna bluzka mnie delikatnie rozczarowała, ale to nie ważne

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Lara pochwalisz sie zdjeciem tortu jak zrobisz obiecaj chetnie pooogladamy - zrobisz nam smaka przy okazji - prosze, Asiu a ktora bluzka jesli moge spytac bo tez chce zamowic cos prostego i ktoras z z tych bluzek co pokazywalas tez mi sie podobala

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Rano było chłodno a teraz aż gorąco A na niedzielę kolejna impreza się szykuje i torta robię oby się mi nie roztopił bo ma być upalnie tak
                              pradip Zmień fryzjera to będziesz bardziej zadowolona
                              u nas było tak gorąco że godzinę imprezy przesuwaliśmy a tort i balony wystawiłam dopiero przed 19 bo by popłyną i postrzelały by
                              Jaki tort będziesz piekła?
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Lara imprezowo u Was ostatnio - fajnie, ja tortow piec nie umiem ani robic zazdroszcze zdolnosci, pradipdokladnie zmien fryzjera ja miala kiedys super babke obcinala swietnie ale wyjechala za mezem, teraz poszukuje tego ktory zrozumie o co mi chodzi, mnie kusi aby krocej sie obciac ale to wymaga zdolnosci ukladania wlosow ktorych ja nie posiadam wiec zmuszona jestem chodzic w poldlugich u nas tez uff goraco teraz strasznie
                              Ale ja właśnie nie mam swojego fryzjera i chodzę gdzie popadnie a że mi zawsze szkoda włosów to jak fryzjer bierze nożyczki do ręki to mam łzy w oczach i wychodzę z podciętymi końcówkami
                              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                              Przez Was zrobiło mi się głupio i wyprasowałam bluzkę
                              A poza tym przyszły mi ciuchy z zalando, ale mąż mi zrobił psikusa zabrał pieniądze które odłożyłam żeby dopłacić do zamówienia ( twierdzi, że nie ma bankomatu po drodze a potrzebował, skoda tylko, że mi o tym nie powiedział ) i w konsekwencji nadal nie widziała moich łupów
                              Ale Cię mąż załatwił z pieniędzmi ale dobrze że miły kurier Ci się trafił. Która bluzka Cię rozczarowała?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Rozczarowała mnie ta czarna bluzka na ramiączkach, bo na zdjęciach wyglądała jakby była krótsza z przodu i dłuższa z tyłu a okazało się, że to zwykły top jest. Ale spoko takie też lubię, tylko liczyłam na coś innego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X