Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam niedzielnie
    Patrycja ale pyszności u ciebie ja zrobiłam kruche ciasto z jagodami tylko
    a co do spania to minie każdy bunt mija
    My się spodziewamy gości i domek ogarniamy Mąż nie chciał na obiad makaronu więc mu muszę jeszcze rosołek gotować ...FAceci
    ale ma wybaczone bo chory i nie pojechał na zawody strażackie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      uuuu Lara chory facet w domu to współczuję lekko nie masz, mam nadzieję że to nic poważnego??
      My właśnie wróciłyśmy od mojej mamy, trochę się wczoraj z Majką opaliłyśmy bo piękne słneczko było i Majka się wyszalała z kuzynaczkami swoimi
      a jutro szara rzeczywistość - powrót do pracy po długim weekendzie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam Was u nas tez uff gorąco - zaliczylismy kraków, później obiadek na polku, Zosiek ciaptala sie w basenie a teraz spi, poźniej jedziemy do moich rodzicow bo przyjechali z wczasów, Lara zdrowka dla męza, jjmkajeszcze jest chwilka niedzieli wiec korzystaj z odpoczynku, a o fakt ze po takim wolnym ciezko sie wraca, Lara pytalasw wczesnijszym poscie o budowe nasza powolutku u nas sie muruja sciany - niestety wolno bo maz ma mało czasu, czekamy na Twoje foto milego Wam zycze

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          a u nas było dziś deczczowo i burzowo, ale dobrze że troche popadało bo susza wszędzie była.
          To Zosia pewnie się cieszyła z basenu? Ja jeszcze nie rozkładałam Majce.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Dzień dobry,
            u mnie znów jakieś chmury nad głową, słońca brak

            Justyna-Zosia z basenu musi mieć ogromna frajdę pewnie uwielbia go Jak po wizycie dziadków?

            Lara- dla małżonka szybkiego powrotu do zdrowia. chory mężczyzna to tragedia rodzinna, więc niech szybko zdrowieje

            Jjmka- oj nie łatwo po fajnym weekendzie wrócić do pracy. dlatego życzę przyjemnego bezstresowego poniedziałku.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witam Was - u nas dzis mniej pogodnie niestety i jakos slonko za chmur nie moze wyjsc, my wczoraj posiedzielismy u dziadkow troche - dziadki po wczasach opaleni i wypoczeci , Zosia sie wybawila z Gabii - inne zabawki niz u siebie i radosc , wieczorkiem wrocilismy i poszlismy zbierac truskawki na dzilke - Zosia skosztowala - zbaczymy czy nadal ja uczulaja, musze ogarac domek i moze uda sie wyjsc na spacer milego Dziewczyny

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej dziewczyny u nas też pogoda siadła ale mimo wszystko i mimo nieudanego weekendu majowego jest mi dobrze
                Na weekend przyjechała moja przyszła bratowa z moim bratem i przywieźli Majsi cały kosz zabawek od każdego z mojej rodziny z okazji dnia dziecka, oczywiście mała wszytko olała ...
                Też rozłożyłam Majsi basenik i oczywiście mała nie chce w nim siedzieć, nawet przyszła do niej córka naszej sąsiadki, Julka ma 4 lata i uwielbia małą. Myślałam, żę we dwie posiedzą, a skończyło się na tym, że Julka siedziała w basenie a Majucha mi na kolanach koło basenu
                Ale najszczęśliwsza jestem, bo chyba Wam kiedyś pisałam, że najfajniejsze nagrody w konkursach to dla mnie pieluchy i jedzenie dla małej ( zwłaszcza, że Majucha jest słoiczkowa a to swoje kosztuje) i właśnie wczoraj się dowiedziałam, że wygrałam pieluchy, a dzisiaj, że będziemy testować obiadki bobovita. No normalnie radość mnie przepełnia a i portfel trochę odetchnie
                Lara zdrówka dla męża
                JJmka wytrwałoci w pracy, pamiętaj, że po poniedziałku jest wtorek, a później środna, a zaraz weekend
                27otsifem to miałyście świetną niedzielę i truskawki pewnie pycha, bo taki z działki najlepsze
                Zmykam na pocztę, miłego dnia kobietki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Dziewczyny widzę że wasze słonko dziś przyszło do mnie, bo jest pięknie dziś, podobno tak ma być cały tydzień

                  Asia to gratuluję tych wygranych, fajnie że praktyczne rzeczy i się przydadzą. A ta Twoja Majka to niezła aparatka, że zabawki olała, raczej na nowe to dzieci się rzucają no i basen...
                  Justyna a moja Majka nie chce jeść truskawek.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Joanna - super ci sie udało gratuluję Oby tak dalej
                    Justyna - muszę sobie to w końcu zapisać czy co bo zaominam o tych zdjęciach aby zrobić
                    Dzieki za zdrówko dla męża ale nadal go trzyma Pojechaliśmy dzis do lekarza ale taka kolejka była że powiedział że nie będzie czekał Poszliśmy do apteki i do biedronki szybko i po drodze jeszcze truskawki

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Asiu gratuluję wygranej.
                      Ja dzisiaj jak zawsze mam tylko chwilkę na pisanie, bo zaraz lecę na salę posprzątać po festynie, a później jak się uda i nie będzie późno to jeszcze muszę do chirurga skoczyć umówić się na zabieg.
                      A jeśli chodzi o pogodę to u nas troszkę popadało, ale już robi się ciepło i Zuzia zawiedziona bo kałuże znikają a ona tak je kocha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        U nas tak się zanosi na deszcz i tak się czaję aby pranie nie zamokło
                        teresa - a co to za zabieg u chirurga bo sobie nie przypominam ? Dzwoniłam do przychodni zapytać się czy teraz jest mniejsza kolejka ale nie jest dużo ludzi nadal :/ Mam nadzieję ze się przemęczy i już jutro będzie miał siły

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          u nas tez dziwnie na tym polku niestety,Lara zdrwka dla męża - teraz ponoc plaga chorob i ludzie choruja na potegę, Teresa Ty oczywisce w biegu -podziwiam ze ogarniasz, majowa mamo widzialas akcje dla mam naszej Madzi - pisalas o tej swojej kolezance ciazy w trudne sytuacji moze cs sie uda ,gratuluje testowania

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            u nas tez dziwnie na tym polku niestety,Lara zdrwka dla męża - teraz ponoc plaga chorob i ludzie choruja na potegę, Teresa Ty oczywisce w biegu -podziwiam ze ogarniasz, majowa mamo widzialas akcje dla mam naszej Madzi - pisalas o tej swojej kolezance ciazy w trudne sytuacji moze cs sie uda ,gratuluje testowania
                            Widziałam, ale niestety moja Kasia w środę straciła dzidziusia
                            niemniej teraz sama siedzę i zastanawiam się czy miałabym coś do oddania

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              pradip Z KUbą to idzie dwa razy dłużej Ale dasz radę U mnie z psikaniem do nosa to różnie bywa Kuba się kiedyś wzbraniał a potem sam sobie psikał A mała to już kompletnie sobie nie da
                              Dziś mam jeszcze odwiedziny koleżanki a jutro wieczorem ja wychodzę Przynajmniej się dzieje Lato w końcu i wychodne nie to co w zimie siedziało się w tym domu i zero rozrywek było
                              czemu idzie Wam dłużej? mój raz leży jako tako a innym razem boję się że ktoś opiekę społeczną wezwie
                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              ja już po zakupach, trochę rzeczy kuipłam i zaliczam zakupy do udanych tym razem tera szybciutko obiad i po Majke do żłobka zmykam
                              o to ładnie się obkupiłaś i fajnie że za niewielkie pieniądze
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              u mnie byla siostra - pojechaly bo Gabii nie usnęła jej, ja zrobilam obiadek i Zosia wymeczna spi juz chwilke :jjmkapochwal sie co kupilas? u nas powiem Wam ze odpukac Zosia nie chorowala nam tak naprawde - raz miala katar mocny jak miala 10 tyg. wiec nawet nie wiem jak ona sie zachowuje w czasie choroby, boje sie tylko jak bedzie trach i zaczniemy chorowac
                              i oby nie chorowała jak najdłużej :*
                              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                              Pradip, ja nie miałam wyjścia, bo Majucha mi się aż dusiła od kataru więc kroplom mówię tak
                              A zalando już zamawiałam, miałam kupić sukienkę Majsi, ale mąż mi kazał kupić co sobie i kupiłam spodnie z materiału i 3 podkoszulki i muszę dopłacić jedynie 10,5, bo zrobiłam oszukaństwo i nabiłam sobie jeszcze 20% rabatu
                              jak Ty to zrobiłaś że tyle rzeczy znalazłaś i zmieściłaś się w bonie i rabacie? mnie tam nic co widziałam nie urzekło więc wrzucaj linki do ładnych rzeczy
                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              To ładne zakupy zrobłaś Asia, dużo zamówiłaś
                              Ja nie wiem czy znowu nie będę miała anginy, bo mnie tak lewy migdał boli, nie mogę przełykać,normalnie jestem załamana na samą myśl że znów miała bym to przchodzić
                              oj nie chorobo idź precz... jak się czujesz teraz?
                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              Zapraszam Do prasowania tartę czekoladowo bananową dorzucam gratis

                              Moje dziecko jakiegoś spida dostała od tygodnia. Dotąd śpioch, teraz kłaść mi się chce o 23, wcześniej ryk jest jak próbuję kłaść, wstaje o 6. A w dzień jedną drzemkę półgodzinną ma i cały czas jak mały motorek wszędzie lata. Mam nadzieję że to przejściowe i zacznie znów sypiać dłużej. Bo to chyba mało 7-8 godzin dla roczniaka, prawda?
                              Ja niby za prasowaniem też nie przesadzam ale za taką tartę to jeszcze odkurzę :P podziel się przepisem...

                              Pamiętasz jak niedawno pisałam że mój pędziwiatr nie chce spać? po tygodniu z kawałkiem drzemki powróciły ale noce się popsuły...
                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Patrycja ale pyszności u ciebie ja zrobiłam kruche ciasto z jagodami tylko
                              a co do spania to minie każdy bunt mija
                              My się spodziewamy gości i domek ogarniamy Mąż nie chciał na obiad makaronu więc mu muszę jeszcze rosołek gotować ...FAceci
                              ale ma wybaczone bo chory i nie pojechał na zawody strażackie
                              oj chory facet... ale śmiać mi się chciało bo makaronu to nie chciał a rosołek to z ziemniakami je?
                              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                              Hej dziewczyny u nas też pogoda siadła ale mimo wszystko i mimo nieudanego weekendu majowego jest mi dobrze
                              Na weekend przyjechała moja przyszła bratowa z moim bratem i przywieźli Majsi cały kosz zabawek od każdego z mojej rodziny z okazji dnia dziecka, oczywiście mała wszytko olała ...
                              Też rozłożyłam Majsi basenik i oczywiście mała nie chce w nim siedzieć, nawet przyszła do niej córka naszej sąsiadki, Julka ma 4 lata i uwielbia małą. Myślałam, żę we dwie posiedzą, a skończyło się na tym, że Julka siedziała w basenie a Majucha mi na kolanach koło basenu
                              Ale najszczęśliwsza jestem, bo chyba Wam kiedyś pisałam, że najfajniejsze nagrody w konkursach to dla mnie pieluchy i jedzenie dla małej ( zwłaszcza, że Majucha jest słoiczkowa a to swoje kosztuje) i właśnie wczoraj się dowiedziałam, że wygrałam pieluchy, a dzisiaj, że będziemy testować obiadki bobovita. No normalnie radość mnie przepełnia a i portfel trochę odetchnie
                              Lara zdrówka dla męża
                              JJmka wytrwałoci w pracy, pamiętaj, że po poniedziałku jest wtorek, a później środna, a zaraz weekend
                              27otsifem to miałyście świetną niedzielę i truskawki pewnie pycha, bo taki z działki najlepsze
                              Zmykam na pocztę, miłego dnia kobietki
                              Majucha pogardziła basenikiem? jeszcze się przekona
                              Gratki za pampersy i obiadki i dobrze że piszesz że to będą obiadki bo ja tez się załapałam szkoda że z pampersami znów lipa ale nie można mieć wszystkiego
                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              Asiu gratuluję wygranej.
                              Ja dzisiaj jak zawsze mam tylko chwilkę na pisanie, bo zaraz lecę na salę posprzątać po festynie, a później jak się uda i nie będzie późno to jeszcze muszę do chirurga skoczyć umówić się na zabieg.
                              A jeśli chodzi o pogodę to u nas troszkę popadało, ale już robi się ciepło i Zuzia zawiedziona bo kałuże znikają a ona tak je kocha
                              jaki zabieg?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                                Widziałam, ale niestety moja Kasia w środę straciła dzidziusia
                                niemniej teraz sama siedzę i zastanawiam się czy miałabym coś do oddania
                                Asiu bardzo mi przykro z powodu dzidziusia i Twojej znajomej ehh jako to życie jest niesprawiedliwe,

                                pradip zycze by nocki tez wrocili do normy jak najszybciej, majowa mamo chwal sie linkami co zamowilas bo ja jakos nie moge sie na nic zdecydowac z tego zalando ehh nie zdecydowana jestem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X