Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    mi sie tez nie udało niestety, choc wczoraj przyszła do mnie pachnąca paczka Le Petit Marselliane któraś w Was załapała się może jeszcze? A tak to szczęscie mnie opuściło w konkursach niestety ehh. Moja panna jeszcze spi - na mnie i mi ciężko pisać - mam nadzieje, ze raczy sie obudzić. U mnie jakoś zimno na polku a tak liczyłam na słonko.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      hej1
      jimka bardzo mi przykro, my w rodzinie tez mieliśmy 3 miesiace taką sytuację ido dziś jak o tym myślę, to łapie mnie przygnębienie. Wiele pytań, mało odpowiedzi i najgorsze, że rodzina pogrążona w żałobie zostaje.

      Też lubie kosmetyki Le Petit Marselliane Zgłaszałam się, ale sie nie załapałam. Ale mąż wypełnił dane do loteriady dada i wygrał Chyb jego zaczne sadzać do konkursów

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja to męża zaangazuj i bedziesz wygrywac , cio u Was drogie Panie? jak przygotowania do majówki? - bo ja mam jakis ciezki dzien, wybawiłysmy sie z Zofijkom na polku i dziecię spi juz dluszy czas, mąz skonczył wczesniej i kosi trawe na działce

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          jak nic zaangażować męża muszę :-)
          Justynko chyba zalapalas się do testowania :-) My nigdzie nie jedziemy, mąż pracuje niestety. Okna umylam dzis więc mam nadzieję ze nie wywołam deszczu:-)

          Udanej pogodnej majowki!

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Justyna -gratuluję Nie widziałm tego pachnącego testowania :/ A wziełabym udział
            Dziś odwiedziła mnie koleżanka i dostałam od niej dużo ciuszków dla małej i bucików ale się stroiła modelka ależ dziewczynkę to można ubrać cudownie
            Miłego weekendu wszystkim życzę

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              my tez w domku jestesmy , a w kwestii testowania to się okaze jak Redakcja napisze wyniki, ja nie wiedziałam ze bedzie testowanie jakos nie spojrzała na fb, pisze sobie w jakims watku i przechodze do strony dzisiejsze posty a tam post Redakcji z zaskoczeni - powiem Wam ze jestem ciekawa tego szamponu, nigdy takieg czegos nie stosowałam

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                hej dziewczyny Jestem strasznie roztrzęśiona moja siostra urodziła w nocy w 26 tyg Łożysko zaczeło się jej odklejać krwawiła i do szpitala ledwo ich uratowali Normalnie jestem w szoku wszystko było dobrze a tu nagle dziedziuś waży1300 takie maleństwo Rodzina właśnie do niej pojechała A ja jeszcze piszę do innej siostry powiadomić bo dodzwonić nsię nie można do niej
                Narazie Odezwę się jak sama dojdę do siebie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Lara aż mi serce zarżało jak przeczytałam post - trzymajcie się, ja mocno trzymam kciuki za Siostrę Twoją i Maluszka - przepraszam ale nie dam rady sklecić nic więcej sensownego - jestem myślami z Tobą, jak będziesz w stanie to napisz nam co z siostrą i dziudziusiem proszę

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Lara, też jestem z Wami myślami, z całego serca wierzę, że wszystko będzie dobrze!!! 26 tydzień to na standardy wcześniactwa powinno dawać dobre rokowania. Koleżanka miesiąc temu w 27 tygodniu urodziła bliźniaczki, ale teraz cała trójka ma się dobrze. Mam nadzieje, wierzę, że u Siostry i maleństwa też wszytsko pomyślnie się skończy! trzymajcie się!

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej mamusie
                      Nie odzywam się bo ograniczam kompa przez oczy które wciąż mnie bolą do tego mąż wszystko ode mnie podłapał i tak jak ja ma anginę i zapalenie spojówek czyli ja muszę już być zdrowa bo trzeba się nim zająć ehh
                      Lara trzymam mocne kciuki za maleństwo i siostrę i gratuluję bo oczywiście będzie dobrze :*
                      Justyna i Ty piszesz że Cię szczęście opuściło a szampon znów będziesz testować zdradź sekret jak Ty to robisz że zawsze wiesz kiedy się odezwać a produkty rozchodzą się w 2 minuty
                      Przeczytałam tylko 2 ostatnie strony i widziałam że o rodzinkach rozmawiałyście. Dla mnie to też kiepski temat przez teściową która do tego jutro przylatuje więc ja już się denerwuje...

                      Mam jeszcze do Was prośbę bo Wy zdolne bestie jesteście podrzućcie jakieś fajne pomysły na dekoracje urodzinowe dla tego mojego smyka plaseeee

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        pradipzdrowka dla Was zycze? jak synuś? teściową się nie przejmuj na długo Was odwiedza? a w kwestii dekoracji tutaj na blogu wronka są fajne pompony http://wronek.pl/sesja-zdjeciowa-cake-smash-roczek/ mzna je zrobic samemu a fajnie to wygląda , jak sobie przypomne na ktorym blogu widzialam fajne dekoracje to dam znac , pradip ostatnio Redakcja robi rozdania kiedy jestem na forum i jaks sie udało ale czy bede testowc to sie dopiero okaze, - milego dnia zycze Wam, Lara ja od rana mysle o Twojej siostrze i dzieciątku i wierze ze bedzie wszystko dobrze

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witajcie!
                          słoneczko mi świeci, jest nadzieja na ładny dzień.
                          Lara, mam nadzieję, że mama i maleństwo mają sie dobrze.
                          Pradip, też zdrówka dla całej rodzinki Widzę, że już zaczynasz działać urodzinowo Planujesz duże urodzinki? Sama chętnie podpatrzę jakieś pomysły Te pompony, które Justynka proponuje cudne są. Mnie do głowy przychodzi jeszcze np. imię z literek synka na ścianie.

                          Mąż pracuje, mała śpi a ja się lenię
                          miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie - u nas pogoda do bani ;/, Lara jesli bedziesz moga to sie odezwij do nas mam nadzieje, ze u Twojej Rodziny dobrze, jakos wogole nie czuje ze jest maj, mąż działa na działce choc zimno i deszcz kapie lekki ;/ ale uparciuch jest i tyle, w kwestii urodzin to na blogu góralka mama jest inspiracja urodzin z pszczółka w tle zagladnijcie sobie ja zycze Wam milego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej dziewczyny, zaglądam tu po paru dniach przerwy i wiedzę że nieciekawie się dzieje, Lara się nie odzywa co u siostry, Marzena tak samo nic nie napisała od kilku dni, mam nadzieję dziewczyny że wszystko u Was dobrze??

                              I jak mija weekend majowy? U nas niby słoneczko cały dzień świeciło, ale i tak zimno i nieprzyjemnie, mam wrażenie że z roku na rok ta majówka coraz zimniejsza jest.
                              Justyna gatuluję tych nowo wygranych kosmetków, Ty to normalanie łowca nagród jestes

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                pradipzdrowka dla Was zycze? jak synuś? teściową się nie przejmuj na długo Was odwiedza? a w kwestii dekoracji tutaj na blogu wronka są fajne pompony http://wronek.pl/sesja-zdjeciowa-cake-smash-roczek/ mzna je zrobic samemu a fajnie to wygląda , jak sobie przypomne na ktorym blogu widzialam fajne dekoracje to dam znac , pradip ostatnio Redakcja robi rozdania kiedy jestem na forum i jaks sie udało ale czy bede testowc to sie dopiero okaze, - milego dnia zycze Wam, Lara ja od rana mysle o Twojej siostrze i dzieciątku i wierze ze bedzie wszystko dobrze
                                dzięki za słowa otuchy :*
                                Kubal chyba najlepiej z nas wszystkich choć marudek się zrobił i straszny uparciuch
                                Podobają mi się te pompony ale jakieś bardziej dziewczęce mi się one wydają :/
                                Jesteś moim guru w temacie organizacji czasu tzn że mając malucha i będąc z nim sama tak jesteś w stanie zorganizować sobie czas żeby tyle razy tu zaglądać
                                A jak Zosia?
                                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                                Witajcie!
                                słoneczko mi świeci, jest nadzieja na ładny dzień.
                                Lara, mam nadzieję, że mama i maleństwo mają sie dobrze.
                                Pradip, też zdrówka dla całej rodzinki Widzę, że już zaczynasz działać urodzinowo Planujesz duże urodzinki? Sama chętnie podpatrzę jakieś pomysł Te pompony, które Justynka proponuje cudne są. Mnie do głowy przychodzi jeszcze np. imię z literek synka na ścianie.

                                Mąż pracuje, mała śpi a ja się lenię
                                miłego dnia
                                Dziękuję :*
                                Zaczęłam myśleć o urodzinach bo nie wiem co robić... Planujemy zrobić tort i kolację na działce na dworze (tam więc proszę o kciuki za pogodę) no i nie dość że mam problem co założyć temu mojemu brudaskowi to jeszcze nie mam możliwości zawiesić jakichkolwiek dekoracji :/
                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczyny, zaglądam tu po paru dniach przerwy i wiedzę że nieciekawie się dzieje, Lara się nie odzywa co u siostry, Marzena tak samo nic nie napisała od kilku dni, mam nadzieję dziewczyny że wszystko u Was dobrze??

                                I jak mija weekend majowy? U nas niby słoneczko cały dzień świeciło, ale i tak zimno i nieprzyjemnie, mam wrażenie że z roku na rok ta majówka coraz zimniejsza jest.
                                Justyna gatuluję tych nowo wygranych kosmetków, Ty to normalanie łowca nagród jestes
                                Dokładnie to samo powiedziałam że z każdym rokiem majówka jest coraz bardziej zimna

                                Też myślę co u dziewczyn...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X