Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Lara zdrówka zycze, ehh najgorzej jak dziecko w szpitalu i chore ja tez do tej pory mam w pamieci wzrok Zosi blagalny b o ja zabrac i nie kłoć jak bylysmy w tamtym roku w szpitalu, ja wlasnie wstalam bo usnelam z Zosia na drzemce ale jakos dzis senny dzien jest

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Lara zdrówka zycze, ehh najgorzej jak dziecko w szpitalu i chore ja tez do tej pory mam w pamieci wzrok Zosi blagalny b o ja zabrac i nie kłoć jak bylysmy w tamtym roku w szpitalu, ja wlasnie wstalam bo usnelam z Zosia na drzemce ale jakos dzis senny dzien jest
      dzięki Chociaż bym chciała ale w dzień to nie potrafię spać nie mogę usnąć :/
      W pierwszej ciąży to spałam ale po tym czasie to już nigdy więcej

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        to mnie zmogło z Zosią, byłysmy przed spankiem na dlugim spacerze i jakos chyba cisnienie spadlo, chyba kawe od nie pamietnych czasow musze wypic by sie jakos doprowadzic do ladu i skladu

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          bez porannej kawy nie ma codziennej z życiem przeprawy. Uwielbiam mój poranny rytuał: najpierw mielenie kawy, potem jej zalewanie, czekanie aż się zaparzy, odsączanie z fusów, potem siadam na wygodnym fotelu i przez kwadrans jesteśmy tylko we dwie: ja i moja kawa :-)

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez marycha36 Pokaż wiadomość
            bez porannej kawy nie ma codziennej z życiem przeprawy. Uwielbiam mój poranny rytuał: najpierw mielenie kawy, potem jej zalewanie, czekanie aż się zaparzy, odsączanie z fusów, potem siadam na wygodnym fotelu i przez kwadrans jesteśmy tylko we dwie: ja i moja kawa :-)
            Dokładnie tak!! Ja muszę śniadanko popiś kawą, i to najlepiej z ekspresu z mleczkiem. Zazwyczaj piję jedną dziennie, no chyba że jest taka beznadziejna pogoda jak dziś szaro, buro i deszczowo, dziś się przyznam wypiłam dwie

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie!
              Marzena absolutnie nie miej takich myśli! jesteś cudowna, kochającą, wspaniałą mamą, która kocha i jest kochana! Dużo sił życzę! Zdrówka całej rodzinki!

              Lara, mam nadzieję, że lekarze szybko zdiagnozuje co się dzieje i ze to nie jest nic poważnego.


              Udanego dnia dla wszystkich! sobie też życzę, bo wczorajszy dzień nie był za ciekawy. Mąż z bratem pokłócili się o sprawy zawodowe, teść z teściową dodali swe trzy grosze,dołączyli i jesteśmy teraz jedną wielką pokłóconą rodziną. Oby dziś było lepiej.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam Was moje Drogie Panie u nas słonko świeci ale wczoraj wieczorem była burza oj burza wielka, ale zimno z tego co mówił mi mąż - ale mam nadzieje ze wyjdziemy z Zosia na jakiś spacer,

                Patrycja zycze poprawy relacji z rodzinkom, u nas tez małe wojny z bratem mojego B. ale o sprawy wjazdu na działkę bo mamy współny i sytuacja napięta od kilku dni, ehh najgorzej jak człowiek kłoci sie z rodzinkom ;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Oj dziewczyny wiem, o czym mówicie... ja nie rozmawiam z siostrą od półtora roku i raczej nic nie zapowiada zmiany
                  A poza tym to mam już dość tej pogody, u nas słońce świeci, ale tak wieje, że aż boję się z małą na spacer wyjść, bo ona jest taki kręcioch, że zaraz się cała w wózku rozkopie i choroba gotowa. A ponadto to smutno mi, że majówka ma być zimna bo planowaliśmy wyjazd do Książa na wystawę kwiatów, ale jak będzie tak jak teraz to nie wiem czy mi się chce

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    hej
                    Z rodziną to pięknie tylko na zdjęciu Też u nas pięknie nie jest wiadomo jak to czasem bywa :/
                    Pojechaliśmy na to rtg Mała całą drogę kaszel miała więc w drodzie powrotnej znowu do lekarza :/ Ale nawet syropu nie zalecił dawać tylko aby wszystko wykaszlała i się na oskrzelach czysto było Jeszcze do tego znowu mam katar :/
                    nie wiem kiedy te choroby się skończą ile dzieci w przychodni było ://

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Lara zdróweczka dla Was, a cio z Tobą jak sie czujesz? Ja mysle o Marzenie mam nadzieje, ze lepiej z Gosią i nią samą bo wczoraj była tak przybita tym wszystkim. My z Zosią byłysmy w Wieliczce na małych zakupach - niby miałam nie korzystac z promocji w rossmanie -49% na kosmetyki do twarzy ale jak to kobita sie skusiłam :P, jjmka cos sie nie odzywa - mam nadzieje, ze okiej u nich ale cos wspominała o ciezkim tygodniu w pracy i pradip tez dlugo sie nie odzywałam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        taki jakiś czas teraz jak nie choroby to brak czasu bo wciąż się coś dzieje :/
                        Też ciekawa jestem co tam u dziewczyn i tak o was myślę

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dziewczyny pisalam Wam o wielkim testowaniu z Bioderma - sa juz wyniki - udalo Wam sie moze w tym etapie - bo mi niestety nie ale czekam na start kolejnego etapu moze sie uda ehh

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Cześć dziewczyny, faktycznie ciężki tydzień w pracy mam, dziś byłam w delegacji w Warszawie i jestem zmęczona. Zresztą nie mam jakoś nastroju udzielać się na forum, wczoraj brat mojej przyjaciółki zabił się, nie znałam go zbyt dobrze ale fakt że spotkało to moją przyjaciółkę jest dla mnie dobijający, w patek wybieram się na pogrzeb zresztą na forum trwa druga edycja oczarowania nagrodą i nie mam ochoty brać w tym udział, przeczekam do poniedziałku.

                            A nawiązując do pogody w majówkę to słyszłam że ma być 30 stopni....
                            w piatek 10, w sobotę 10 i niedzielę 10

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              jjmka trzymaj sie dzielnie jeszcze jutro i odpoczniesz, dobrej nocy Dziewczyny ja cos jeszcze musze zrobić wiec wiec łóżko jeszcze nie dla mnie choc reszta mojej famili juz smacznie spi

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Hej Witam
                                jjmka - bardzo mi przykro Co jak co ale człowiek później się też zastanawia nad swoim życiem
                                Justyna - mi się nie udało ale za to z Loreala dostałam ostatnio próbkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X