Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja spódniczki sobie uszyję sama, już sobie dwie wymyśliłam, muszę tylko pomyśleć jak je wykroić coraz bardziej mi się to szycie podoba

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
      Ja spódniczki sobie uszyję sama, już sobie dwie wymyśliłam, muszę tylko pomyśleć jak je wykroić coraz bardziej mi się to szycie podoba
      Wiesz co a ja mam już dość łażenia za tymi spódniczkami, kupię materiał i poproszę moją mamę żeby mi uszyła. Te sodniczki w sklepach są na dwa kopyta albo strasznie rozkloszowane na gumce albo zwężane do dołu, nie dobrze mi w takich!! Wezmę moje stare sodniczki na miarę i udam się do mamki. A możesz zdradzić jakie Ty wzory wymysliłaś?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        majowa mamo wciągło Cie to szycie - fajnie tak wymyslec sobie i uszyc, u nas tez zaczął padac deszcz choc do 18 było ciepło tylko duszno cos wlasnie,

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          czesc Dziewczyny - ja oczywiscie nie spie słonko swieci zaraz robie mezowi kawe i zaczynamy dzien - ide cos poszyc dopoki Zofijak spi

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Justyna - to ja zazdroszczę innym że już się pobudowali i zamieszkali ale to też nie taka zawistna zazdrość
            Strasznie mnie w nocy szyja bolała tak okropnie że spać nie mogłam
            ale ja już zmykam bo dziś do teściowej jadę
            Miłego dnia !

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              a nie zaiło Ci tej szyji, albo jakis stan zapalny moze - smarujesz to czyms? milego Lara, mam nadzieje ze u Marzeny lepiej z córciom i ze sie do nas odezwie jak sytaucja wyglada

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej dziewczyny, a ja już w pracy siedzę pogoda za oknem piękna nie wiem jak ja się na tej robocie skupie, a trochę tego dziś mam, miłego dnia życzę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Wiesz co a ja mam już dość łażenia za tymi spódniczkami, kupię materiał i poproszę moją mamę żeby mi uszyła. Te sodniczki w sklepach są na dwa kopyta albo strasznie rozkloszowane na gumce albo zwężane do dołu, nie dobrze mi w takich!! Wezmę moje stare sodniczki na miarę i udam się do mamki. A możesz zdradzić jakie Ty wzory wymysliłaś?
                  Jedną chcę sobie uszyć z pianki, a drugą na szerokim pasku, marszczoną przy tym paski i trochę rozkloszowaną ( mi akurat w takich dobrze ) i myślałam żeby ją uszyć z takiej miękkiej i lejącej się flaneli w kolorze pudrowym.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Justyna - to ja zazdroszczę innym że już się pobudowali i zamieszkali ale to też nie taka zawistna zazdrość
                    Strasznie mnie w nocy szyja bolała tak okropnie że spać nie mogłam
                    ale ja już zmykam bo dziś do teściowej jadę
                    Miłego dnia !
                    Lara my praktycznie dopiero co skończyliśmy nasze mieszkanie, a mój mąż od wczoraj mówi tylko o tym, żeby je sprzedać i kupić domek. Chyba go to słoneczko troszeczkę przegrzało... chociaż fajnie by było, nie powiem

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witajcie!
                      Widać, że słoneczko świeci, bo z postów waszych aż tryska pozytywna energia super
                      Macie rację, że wszytsko na jedno kopyto. Więc wspaniały pomysł z uszyciem.

                      Lara zdrowia! Może jakiś masaż?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Nie wiem czy coś masaż da a może W sklepie tak sztywna byłam że coś wróciłam to się voltarenem wysmarowałam trochę jeszcze łapie ból ale okropne uczucie :/
                        majowa mama - to się mąż tak szybko znudził ale pewnie to chwilowe zdanie
                        Już mnie dzieci ciągną na dwór potem wpadnę

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Lara zdrówka zycze i aby ból opsuścił szybko, u nas na polko ciepło spedziłysmy z Zosia popołudnie na spacerze i na działce w cieniu, teraz dziecko spi bo zmeczone

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Lara zmieniło mu się, ponieważ w ubiegłym roku współpracował z firmą, która stawia domy z bali i nam się taki dom strasznie marzy, a okazało się, że te domy są strasznie tanie. I taki dom plus działka kosztowałby nas tyle co nasze mieszkanie a to jednak zawsze na swoim
                            U nas pogoda też piękna, Majucha cały dzień siedzi na tarasie, bo w sobotę nauczyła się sama wyraczkowywać z mieszkania właśnie na taras i z powrotem i to jest teraz najlepsza zabawa jutro, albo pojutrze jadę jej kupić piaskownicę i mam nadzieję, że w końcu na tym tarasie wysiedzi sama bo już nie mam siły tak za nią ganiać w kółko

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              majowa mamo a Ty jak jestes nastawiona do tego pomysłu? my wpewnym momencie myslelismy o domku szkieletowym bo maż tez w okolicach Rzeszowa meblował takie szkieletowe domki ale postawilismy na tradycyjne budownictwo bo za duzo papieologi u nas w starostwie z tym związane jest

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dziewczyny na ofeminin nowe testowanie lakierów do paznokci Astor wiec moze ktoras z Was jest zainteresowana, a na fb NUK moza sie zgłaszacc do testowania kubeczków dla dzieci od 6 do 20 miesiaca i tutaj moga sie zglaszac osoby prywatne lub blogi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X