Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Dziewczyny bioderma ogłosiła wielkie testowanie dermokosmetyków jesli borykacie sie z AZS lub sucha skóra warto się zgłosic http://www.wiecejnizemolient.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dzięki za info, oni jakoś przed świętami robili już takie testy i udało mi się załapać, te kosmetyki są super, ja mam AZS i od czasu tych testów stosuję atoderm, bo jest jednym z lepszych kosmetyków jakie miałam więc polecam

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Właśnie przeczytałam mój post i wygląda co najmniej jak spam przepraszam, ale wszystko święta prawda

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Mam jeszcze jedną sprawę, trochę mi głupio i może mi coś poradzicie bo nie wiem co robić. Jakiś czas temu na fb na stronce nestle było testowanie Sinlac, że było mało sztuk dostępne to postanowiłam się zgłosić z mojego konta i męża ( przyrzekam, że pierwszy raz takie coś zrobiłam, ale dużo o tym Sinlacu słyszałam i chciałąm sprawdzić jak działa ) no i okazało się, że i mnie i męża wybrali do testów. I nie wiem czy pisać do firmy o tym fakcie czy olać sytuację. Trochę mnie to gryzie.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            Mam jeszcze jedną sprawę, trochę mi głupio i może mi coś poradzicie bo nie wiem co robić. Jakiś czas temu na fb na stronce nestle było testowanie Sinlac, że było mało sztuk dostępne to postanowiłam się zgłosić z mojego konta i męża ( przyrzekam, że pierwszy raz takie coś zrobiłam, ale dużo o tym Sinlacu słyszałam i chciałąm sprawdzić jak działa ) no i okazało się, że i mnie i męża wybrali do testów. I nie wiem czy pisać do firmy o tym fakcie czy olać sytuację. Trochę mnie to gryzie.
            Ale dostałaś już od nich paczkę? Ja bym chyba przemilczala choc rozumiem że Cie to gryzie ;P Majucha będzie miała dwie kaszki i .... smacznego

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej Poszłam Kubie zrobić kanapkę to w tym czacie pół strony uśmieszków powciskał
              Asia a nie skojarzą sobie waszych adresów czy nazwisk ? Czy już dostałaś Nie przejmuj się bo gorsze przekręty robią

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                Mam jeszcze jedną sprawę, trochę mi głupio i może mi coś poradzicie bo nie wiem co robić. Jakiś czas temu na fb na stronce nestle było testowanie Sinlac, że było mało sztuk dostępne to postanowiłam się zgłosić z mojego konta i męża ( przyrzekam, że pierwszy raz takie coś zrobiłam, ale dużo o tym Sinlacu słyszałam i chciałąm sprawdzić jak działa ) no i okazało się, że i mnie i męża wybrali do testów. I nie wiem czy pisać do firmy o tym fakcie czy olać sytuację. Trochę mnie to gryzie.
                Ja myślę że nie zgłaszaj, bo tak samo jak Lara uważam że ludzie z konkursami robią większe oszustwa, nawet u nas na forum się zdarza a tak w ogóle to gratulacje że się załapałaś

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  majowa mamo gratulacje , nie zgłaszaj raczej masz nasze "rozgrzeszenie" i niech Cie sumienie tak nie gryzie dziewczyny dobrze mowia ze wieksze rzeczy ludzie robia by cos wygrac - mialysmy tutaj przykłady tez

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    No może i tak. Najwyżej dam jedno pudełko moje przyjaciółce, niech jej córcia spróbuje i tak będzie sprawiedliwie, bo wiem, że ona też zgłoszenie wysłała.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      No i dobrze że czujesz się rozgrzeszona ja się przyznam że czasem też wysyłam na męża, jak jakieś próbki czy coś i powiem Wam że często dostajemy oboje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                        No może i tak. Najwyżej dam jedno pudełko moje przyjaciółce, niech jej córcia spróbuje i tak będzie sprawiedliwie, bo wiem, że ona też zgłoszenie wysłała.
                        i spokojna głowa Dobrze że ci się udało wygrać i to podwójnie a ze dasz koleżance to też dobrze Ja tam czasem też rozdaję
                        Patrzyłam ostatnio na konkurs gdzie do wygrania pralka była ( zmyślą o urządzeniu domu ) ale czytam regulamin a od takich opłat to się podatki płaci 10% wartosći wygranej trzeba zapłacić i już odechciało mi się CHyba wszystkie tak Mają ??? Większe wygrane znaczy się ???

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Laratak powyzej 760 zł jesli kosztuje nagroda to płaci sie podatek z tego co kojarze - moja panna spi a mi cos strzeliło go głowy i szyje aparat foto z filcu :P bo dzis jak robilam zdjecia to panna obrazona ze jej aparatu nie dam to bedzie miec swoj jak sie uszyje

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Tak, za wygraną powyżej siedmiuset ileś złoty ( nie pamiętam dokładnie) trzeba zapłacić podatek, ale zazwyczaj w regulaminie konkursu jest info, że nagrodą w konkursie jest taka np pralka, o wartości 1000 zł plus nagroda pieniężna w wysokości tych 10% na pokrycie podatku, więc warto to sprawdzić

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Laratak powyzej 760 zł jesli kosztuje nagroda to płaci sie podatek z tego co kojarze - moja panna spi a mi cos strzeliło go głowy i szyje aparat foto z filcu :P bo dzis jak robilam zdjecia to panna obrazona ze jej aparatu nie dam to bedzie miec swoj jak sie uszyje
                              Ale super pomysł Małą na pewno będzie zachwycona, tylko pamiętaj, aby był wierną kopią Twojego aparatu, a nie że mama ma lepszy

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                                Ale super pomysł Małą na pewno będzie zachwycona, tylko pamiętaj, aby był wierną kopią Twojego aparatu, a nie że mama ma lepszy
                                i koniecznie musi byc lampa błyskowa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X