Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
    To świetny dzień Was czeka, aż zazdrosze Ja okien myć nie będę bo nie, powiedziałam mężowi, że skoro łapami po nich paćka to niech sobie sam myje Za to jadę dzisiaj złożyć papiero do żłobka Majsi i nie wiem czemu ale jest mi tak jakby smutno
    Asia głowa do góry będzie dobrze ja z perspektywy czasu mogę powiedzieć że posłanie Majki do żłobka było jedną z lepszych decyzji i chyba z jej punktu widzenia jedną z lepszych rzeczy jaka ją spotkała

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Pewnie tak, zwłaszcza, że wszyscy mi ten żłobek strasznie chwalą
      A ja się pochwalę, moją stronką, na której postanowiłam sprzedawać moje wyroby szwalnicze ( koleżanka mnie namówiła, abym zaczęła się reklamować ) http://majowegadzety.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        majowa mamosuper widzę, ze rozkwitasz i działasz działasz - super , my z Zosią posprzątałyśmy - umyłysmy okna, poprałyśmy fierany, wyczyściłyśmy dywany, byłysmy na działce też Zosia kopała w ziemi - zmęczyłyśmy się porządkami i dziecię padło spać

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Hejka
          Dziewczyny ja nie wspomnę o swoich oknach Jak je dzieci obmacują Jeszcze jak deszcze pada siedzą przy oknie i wiadomo jaki efekt
          majowamama - chyba już cię bierze na myśl o rozłace Jakoś ten początek przebrniesz dasz radę ,córeczka też się przyzwyczai Te początki bywają trudne ale dacie dziewczyny radę !

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            i jak tam majowa_mama byłas złozyc te papery w żłobku? bo jestem ciekawa co się dowiedziałaś.
            jak dobrze że już jutro piątek i w końcu wilny weekend, tak mi się nie chce pracować, jakis urlop by mi sie przydał, ale oszczędzam wolne dni na ewentulane chorby Majki żeby zostać z nia w domu

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Nie byłam bo zapomniałam dać wczoraj mężowi papiery do podpisania a nie miał jak wyjść z pracy. Jutro pojadę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                Nie byłam bo zapomniałam dać wczoraj mężowi papiery do podpisania a nie miał jak wyjść z pracy. Jutro pojadę
                oj oj chyba nie dzialasz na zwłokę co ??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Nie bardzo mogę bo termin składania wniosków mija 30 kwietnia ale dobrze, że napisałaś bo dzisiaj też nie dałam mężowi papierów, przygotuję sobie na stole w kuchni i dam mu rano

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    hej Dziewczyny - ja juz na nozkach bo mąż wczesniej dzis wychodzil z domku bo przyjechał kierowca po meble i jadą na montaż, majowa mamatez zastanawialam sie wczorajczy bylas w tym złobku , jjmkanie dziwie Ci sie ze marzysz o urlopie a teraz nawet ten weekend majowy tak dziwnie wypada, ja wczoraj wieczorkiem oczywiscie padłam z Zosią nawet kazałam sie mezowi obudzić w razie jak usnę z Młodą - budził mnie jak wrócił z działki ale hmm spanie wygrało :P

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Aż nie chce mi się nawet myśleć o majowym weekendzie Niby tak człowiek na to czeka a tu tylko lenistwo będzie chyba że się gdzieś wybierzemy ale to zawsze taka niewiadoma co będzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        My nie pojedziemy nigdzie niestety przez tą nową pracę męża, który został poproszony aby 2 przyjść do pracy bo jakiś mega kontrakt kończą i czas ich goni, a że mój mąż pracoholik to nie odmówiła, pozatym nie bardzo było jak odmawiać skoro pracuje w tej firmie od 2 tyg ale przynajmniej mieszkamy na wsi to będziemy mogli pojechać na piknik albo z sąsiadami grilla zrobić, zawsze to jakaś odskocznia od codzienności ( malutka)

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          my wybieramy sie do rodzicow bo maja rocznice slubu 29 juz , a 2 maja maz ma lac ławy jesli nie uda im sie zalac jutro wiec zapowiada sie pracowicie jak to u nas, ale tez bedzie chwila odpoczynku tylko niewiadomo oczywiscie jak z pogoda bedzie

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            No ja Ci powiem, że pogody pewnie nie będzie jedyna nadzieja w tym, że pod wrocławiem mieszkam a tu zawsze najcieplej

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Cześć dziewczyny
                              ja nic na majówkę nie planuję raczej, oprócz leniuchowania
                              raczej nigdzie się nie wybieramy, bo ta majówka w tym roku to taka krótka jest, że moment minie, chociaż zeby ciepło było to chociaż na placu zabaw posiedzimy

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                dzień dobry
                                My też nie szalejmy nigdzie w weekend majowy, będzie raczej pracowicie bardziej niż leniuszkowo, ale i tak i nie mogę doczekać, bo może choć trochć więcej z córą mężem i tatą się nacieszymy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X