Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Nie poddawajcie się Lara jeśli skończenie domu to Wasze marzenie to walczcie o nie! ale z teściową może faktycznie lepiej w układy nie wchodzić, ja bym z moją nie weszła na pewno...
    Mam nadzieję, że mąż się na drugie zgodzi, będę musiała go chyba wykorzystywać za każdym razem jak akurat będzie na tak i przy odrobinie szczęścia się uda

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Larakarta musi sie odwrócić na Wasze i uda sie Wam wejśc do domku - wiesz my tu wszystkie trzymamy kciuki za Was, my wróciłyśmy do domku Zosia zmeczona ale szczesliwa - wybawiła się, wychodziła, uśmiechnieta padła i spi sobie słodko

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Uff przeżyliśmy... była to jednodniówka ale wczoraj byłam jeszcze bardzo słaba.
        No ale dziś już dobrze, choć jeszcze staram się nie obciążać żołądka.

        Synusia nie dopadło ale za to widzę, że od rana ma katarek... ehhh... wiecznie coś.
        Za to jutro przyjeżdża do nas moja Mama i do niedzieli trochę mnie wspomoże, bo ciężko mi przy Szymku załatwiać ślubne sprawy ;/
        Także trzymajcie kciuki

        Pozdrawiamy )))

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Mika - dobrze że tak szybko przeszło i powodzeniu w załatwianiu spraw Pamiętam to przejęcie z tym związane
          Justyna -dzięki To Zosia dzień pełen wrażeń miała
          Mąż poszedł kolację robić Chyba chce się pogodzić

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Mika - dobrze że tak szybko przeszło i powodzeniu w załatwianiu spraw Pamiętam to przejęcie z tym związane
            Justyna -dzięki To Zosia dzień pełen wrażeń miała
            Mąż poszedł kolację robić Chyba chce się pogodzić
            No to sie gódź kochana bo życie za krótkie jest żeby sie na siebie obrażać
            pamietam ten ból jak też chcieliśmy kupić swoje mieszkanie, ale ja nie miałam jeszcze pracy i nie moglismy

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam Was dziewczyny - u mnie słonko swieci i dziś będą wielkie porządki - chce uprać dywany i umyć w końcu okna Zosia pewno będzie mi pomagać, mialam wczoraj tutaj wieczor zaglądnąć ale padłam z Zosią szybciutko

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Justyna to sił ci życzę bo męczący dzień cię czeka
                jjmka - jeszcze princessę od niego dostałam dawno nie dostałam od niego czekoladek więc nawet ten mały drobiazg mnie ucieszył
                Miłego dnia dziewczyny U nas też słoneczko więc ładny dzień się zapowiada

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Laraczyli pogodzenie było to najważniejsze
                  jak słonko jest to siły są do pracy i energia a Wy umyłyscie wszystkie okna tylko ja mam brudne :P wiec czas je okiełznać
                  Tobie tez milego dnia

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Nie nie Justynko jeszcze ja mam brudne okna, może w weekend się zmuszę i umyję jak będzie pogoda.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      uff to nie jestem sama ja nie myłam bo ciągle praktycznie padało i nie było sensu - hehe kazde wytłumaczenie jest dobre, firany juz mi sie moczą zaraz je wypiorę i rozwiesze na polku, Zosi spi i czekam az wstanie i zje sniadanko i bedziemy pracowac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Moje okna są tak brudne że ostatnio jak siedziałam z Majką na placu zabaw to widziałam te smugi kurzu, tak mi sie głupio zrobiło ale ciągle coś i tak się to zawsze odkładało.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          jjmkaumyjesz na spokojnie a tak naprawdę to pogoda była kiepska do mycia i w większosci padało, my mamy zaraz koło domku skład budowlany to sobie wyobraż jakie moje są brudne dopiero i Twoje nie przebiją moich gwarantuje Ci

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            jjmkaumyjesz na spokojnie a tak naprawdę to pogoda była kiepska do mycia i w większosci padało, my mamy zaraz koło domku skład budowlany to sobie wyobraż jakie moje są brudne dopiero i Twoje nie przebiją moich gwarantuje Ci
                            No nie wiem, być może ehh te okna to są odwiecznym problemem wszystkich, chyba nie znam osoby która lubi je myć. Dobrze że to się robi raz na jakiś czas tylko.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ja też tak usiadłam wczoraj i naszło mnie pytanie: "Być czy nie być dziś szyścicielem okien". Wyszło mi "nie być" Dziś idziemy w świat z naszej pipidowy mamy w planach spacer z 'narzeczonym' córci i potem kawka u cioci, w międzyczasie stołujemy się u babci i niech tylko mi słońce spróbuje się schować to ja mu pokazę

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                To świetny dzień Was czeka, aż zazdrosze Ja okien myć nie będę bo nie, powiedziałam mężowi, że skoro łapami po nich paćka to niech sobie sam myje Za to jadę dzisiaj złożyć papiero do żłobka Majsi i nie wiem czemu ale jest mi tak jakby smutno

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X