Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    eh dom to studia bez dna, Lara trzymam kciuki abyscie cos wymyslili co by Was satysfakcjonowało, u mnie mąż zrobi sobie wszystko oprocz polozenia dachu - do tego bedzie ekipa, moj tata to tez budowlaniec wiec pomoze, a Wy moze macie kogos w rodzinie aby zrobic cos po koszach - ja trzymam za Was kciuki abyscie weszli jak najszybciej sie tylko da

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Jak Wam dobrze , że gotować możecie . Mój piekarnik padł a następnego dopiero szukam Znalazłam tu http://www.mixmedia.pl/piekarniki-do-zabudowy taki jak chcę - z Samsunga. I może jak mój mąż zatęskni za moimi domowymi ciastami to da się namówić na zakup? Bo niestety jak na razie wystarczają mu ciasta z piekarni.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Lara bardzo mi przykro że tak wyszło ale walczcie dalej, na pewno jakieś rozwiązanie jest, a teściowa nie mogłaby Ci dać fikcyjnej umowy żeby zwiększyć wasze dochody?? bo nie pamiętem dokładnie co było powodem odmowy wam kredytu, dochody czy krótki staż pracy Twojego męża??
        również uwazam jak majowa_mama że powinniście skorzytsać z doradcy, możesz to nawet zrobić sama bez udziału męża, tylko musisz mieć przy sobie wszystkie potrzebne informacje. Taki doradca ma mozliwość srawdzenia zdolności kredytowej w bardzo wielu bankach, a Wy tylko byliście w jednym tak??

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Do hipoteki banki wymagają minimum 3do 6 miesięcy zatrudnienia u danego pracodawcy. Więc fikcyjna umowa nic nie da tak na szybko. Ponadto bank może podważyć te pracę u tesciowej i zarządać dodatkowego zabezpieczenia. Z tą umową od tesciowej też może być ciężko niestety. Dlatego znajdzcie dobrego doradcę który zna kruczki kredytowe, to chyba najlepsze rozwiązanie dla Was :-(

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam Was drogie Panie ja już po kawce w Mężem Zosia spi sobie spokojnie - u mnie za oknem słonko tylko zero stopni na termometrze brrr zimno, mam nadzieje ze bedzie ciepełko bo mamy z Zosią plan aby wybrać się do Wieliczki na poczte i na spacer długi , połazić - chce jechać z nią busikiem nigdy Zosia nie jeżdziła busem a panowie jeżdzący tutaj zawsze do niej machają wiec zawsze cos innego - ale nie wiem czy wypali nam pomysl musi byc ciepełko na takie cos

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej hej
              No to widzę że czeka Zosię dzień pełen wrażeń u nas też ładne słoneczko jest, ale tylko 1,5 stopnia. Czyli nocki już znowu ładnie przesypia?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Dzień dobry
                Widzę, że moje czary w końcu zadziałały i słoneczko pokazało się już u wszystkich U nas dzisiaj Majucha po raz pierwszy ( z wyłączeniem pierwszych kilku dni po porodzie) spała z nami, ale się nie wyspałam ale ta pogoda sprawia, że mimo to chce mi się żyć

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  majowa_mama a wracając już w tym wątku do tematu ciąż, to wczoraj w jakimś wątku napisałam, że chciałabym byc w ciąży i mi się śniło że jestem, normalnie pamiętam jak dotykałam ten brzuszek, był 14 maja a ja sobie ustaliłam że 15go urodzę piękny sen i jaki realistyczny

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Ja miałam takie sny kilka tygodni po porodzie. Też strasznie tęsknie za byciem w ciąży, u mnie jest taka sytuacja, że prawie każda z moich najbliższych koleżanek zaraz po mnie zaszła w ciąże ale niestety ja urodziłam pierwsza i po porodzie jak patrzyłam na brzuszki dziewczyn to strasznie im zazdrościłam

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      Witam Was drogie Panie ja już po kawce w Mężem Zosia spi sobie spokojnie - u mnie za oknem słonko tylko zero stopni na termometrze brrr zimno, mam nadzieje ze bedzie ciepełko bo mamy z Zosią plan aby wybrać się do Wieliczki na poczte i na spacer długi , połazić - chce jechać z nią busikiem nigdy Zosia nie jeżdziła busem a panowie jeżdzący tutaj zawsze do niej machają wiec zawsze cos innego - ale nie wiem czy wypali nam pomysl musi byc ciepełko na takie cos
                      Wspaniała wycieczka się szykuje Zosi to kopali też się wybierzecie? To tam na rynku chyba jest taka super grafika 3d? Udanej podróży
                      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                      Dzień dobry
                      Widzę, że moje czary w końcu zadziałały i słoneczko pokazało się już u wszystkich U nas dzisiaj Majucha po raz pierwszy ( z wyłączeniem pierwszych kilku dni po porodzie) spała z nami, ale się nie wyspałam ale ta pogoda sprawia, że mimo to chce mi się żyć
                      Oj tak, jak słoneczko się świeci od razu większy power

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        jjmkasen piękny miałaś, tak Zosia spała spokojnie , Patrycja wybieramy sie na kopalnie do cioci bo ona tam pracuje ale nie bedziemy zjeźdzać w dól hehe bedziemy raczyc sie słonkiem na powierzchni wyberamy sie do solnego miasta to jest takie centrum gdzie jest pełno atrakcji dla dzieciaków, tak na rynku jest duża grafika 3d a skąd Ty jesteś wogóle moja Droga? trzymaje sie Dziewczyny ciepło my się zbieramy powoli

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          jjmkasen piękny miałaś, tak Zosia spała spokojnie , Patrycja wybieramy sie na kopalnie do cioci bo ona tam pracuje ale nie bedziemy zjeźdzać w dól hehe bedziemy raczyc sie słonkiem na powierzchni wyberamy sie do solnego miasta to jest takie centrum gdzie jest pełno atrakcji dla dzieciaków, tak na rynku jest duża grafika 3d a skąd Ty jesteś wogóle moja Droga? trzymaje sie Dziewczyny ciepło my się zbieramy powoli
                          To miłej zabawy dziewczyny! u nas dzisiaj atrakcje średnie, przyjeżdża teściowa... ale przynajmniej jest słonecznie

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            jjmkasen piękny miałaś, tak Zosia spała spokojnie , Patrycja wybieramy sie na kopalnie do cioci bo ona tam pracuje ale nie bedziemy zjeźdzać w dól hehe bedziemy raczyc sie słonkiem na powierzchni wyberamy sie do solnego miasta to jest takie centrum gdzie jest pełno atrakcji dla dzieciaków, tak na rynku jest duża grafika 3d a skąd Ty jesteś wogóle moja Droga? trzymaje sie Dziewczyny ciepło my się zbieramy powoli
                            Ja mazowieckie, Radom. napisze niestety, bo akurat u nas nic ciekawego nie ma. To udanego wypadu życzę
                            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                            To miłej zabawy dziewczyny! u nas dzisiaj atrakcje średnie, przyjeżdża teściowa... ale przynajmniej jest słonecznie
                            Skąd ja to znam U mnie też teściowa i spokój ducha nie idą ze sobą w parze

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam !
                              Nie wiem czy nadal będziemy się z kredem starać To nie takie proste Ale oszczędzać też się tak nie da bo dużo minie zanim oszczędzimy ALe tak sobie myślę że może i dobrze że z tego nic nie wyszło bo z rodziną nigdy nie wiadomo co będzie później może mieć jakieś pretensje że ona tak pomaga czy coś
                              Dziś szwagierka też była więc długo w sklepie nie siedziałam Teraz ona sobie postoi Takie miałam wrażenie że może za dużo od niej wymagamy a ona przecież ma też inne dzieci (tak mi się wydaje że szwagierki to źle sobie o nas pomyślały Że tak chcemy wykorzystać )
                              Takie mam wrażenie że teraz nic mi się nie udaje :/ Przeczekam aż ten czas się poprawi i coś dobrego zacznie się dziać !

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Ponarzekałam sobie ale nie zwracajcie już na to uwagi
                                Tyle dobrze że dziś słoneczko świeci to już inaczej człowieka nastraja
                                jjmka - ja miałam sny też tak po porodzie i to że jeszcze w ciąży bliźniaczej byłam
                                majowa mama- to trzymamy kciuki aby i u ciebie rodzinka się powiększyła
                                Justyna - udanej zabawy
                                Patrycja u nas też nic ciekawego nie ma ale są takie zakątki niedaleko gdzieś ukryte co na pewno warto zwiedzić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X