Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    majowa mamoprzesyłam Ci pozytywną energię u nas na działce koparka wiec kopią się ławy i humor lepszy mamy z mężem zachwilkę powinno konczyć ,wczoraj chciałam cos do Was napisać wieczorem ale jak zobaczyłam posty koleżanki to zrezygnowałam,

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dziękuję za energię przyda się bo ledwo ciągnę. A które wczorajsze posty tak Cię odstraszyły? te o moim picie? wiem, że to aż wstyd się nie znać na takich rzeczach

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dobra, właśnie zrozumiałam Twoją wypowiedź ( zmęczenie się odbija) mówisz o TEJ koleżance. Ja to czytałam rano i aż mi się śmiać chce, że tacy ludzie żyją. Chce zostać polubiana, a wszystkich obraża... Nie rozumiem

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          chodzi mi o posty w wątku najaktywniejszej fanki, a Twoje posty z zaden sposob mnie nie odstraszają - zadałaś pytanie normalne jak dla mnie i jeśli ktoś dał Ci dobre rady a z tego co czytałam w jakimś stopniu jjmkaCi cos podpowiedziala to dobrze, po to jest to forum

          Patrycja możesz zostac moją szwagierkom

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            szczerze to już mnie nie spieszą jej posty - mam nadzieje, ze Redakcja zareaguje na jej nas obrażanie, było tutaj naprawdę kulturalnie, nikt nigdy sie nie obrażał a teraz hmmm wiecie same co się wyprawia, mi szkoda lubie to miejsce i też nie rozumiem skąd tyle w człowieku złości, flustracji i jadu bo inaczej tego nie umiem nazwać,pradipswoim postem chciala ja w moim odczuciu zaprosić do dialogu z nami a "koleżanka" ją zjechała - miałam odpisać coś na ten post ale stwierdziłam iz szkoda mojego czasu i nerwów, aby sie uspokoić zaczełam robić kartkę dla córci Madzi

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Kartkę też zaczęłam robić w poniedziałek chyba, ale wykonywałam pewną czynność ze złamaniem wszystkich zasad bhp i nóż mi się omsknął i rozcioł kciuka i teraz nie wiem czy dam rade skończyć bo nie jestem w stanie utrzymać nożyczek w ręku

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                Dzień dobry wszystkim U nas pogoda też do , no do niczego, ale przynajmniej nie pada.
                Z PITem się poddałam i uznałam, że pojadę w poniedziałek do skarbówki, nasz urząd jest nawet spoko i pracują tam strasznie mili ludzie ( wiem, że brzmi to niewiarygodnie ) to ktoś mi na pewno pomoże, taki mają chyba obowiązek nawet, nie wiem pojadę to zobaczę.
                A pozatym to jestem na skraju wyczerpania, bo od dwóch dni Majucha wstaje w środku nocy nie dlatego, że jest głodna, nie dlatego, że ma mokro ,a dlatego, że chce się bawić. Dzisiaj siedziałam z nią od 3 do 4 aż małą padła, bo jak wkładałam ją do łóżeczka to był straszny ryk i nic nie pomagało. Może bym ją spróbowała przetrzymać, ale mąż dzisiaj do pracy musiał pójść i szkoda mi go było. I już nie wiem co mam zrobić, bo ona chodzi spać o 22, wstaje w nocy i do tego rano budzi się po 6 gotowa do dalszej zabawy. Jest dopiero 10 a ja już nie mam sił i padam, a mąż dopiero o 15 wróci
                Łącze się w bólu tragicznych nocek i sam nas sam z maluchem przez całe dnie
                Powodzenia z pitem i uważaj na paluchy :*
                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                majowa mamoprzesyłam Ci pozytywną energię u nas na działce koparka wiec kopią się ławy i humor lepszy mamy z mężem zachwilkę powinno konczyć ,wczoraj chciałam cos do Was napisać wieczorem ale jak zobaczyłam posty koleżanki to zrezygnowałam,
                wykazała się koleżanka prawda przyznaje, że kilkakrotnie zaczynałam jej odpisywać ale udało mi się przekonać, że nie warto bo i tak nie zrozumie.

                Perpetua o będziecie robić w stolicy? Dziś tyle atrakcji w Parku Bródnowskim ale pogoda straszna i chyba odpuszczę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Aż weszłam na post najbardziej aktywnych fanek i mnie zatkalo. Jak można mieć tyle jadu w sobie? "Kolezanka" ma się za ofiarę, a my to straszne wredne smoki....szkoda klawiatury:-) lepiej zająć sie przyjemną rozmowa z Wami

                  Dzis jedziemy do znajomych w odwiedziny na noc.

                  Majowa mamo mam nadzieję ze dzis pociecha ładnie będzie spac;-) i w każdym urzedzie powinien byc konsultant od pitow

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    U Nas tez pogoda do.kitu, deszcz pada, brzydko, zimno ale bylam w interesach z dynkiem dzis obiad juz zjedzony i ledwo sie ruszam.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Aż weszłam na post najbardziej aktywnych fanek i mnie zatkalo. Jak można mieć tyle jadu w sobie? "Kolezanka" ma się za ofiarę, a my to straszne wredne smoki....szkoda klawiatury:-) lepiej zająć sie przyjemną rozmowa z Wami

                      Dzis jedziemy do znajomych w odwiedziny na noc.

                      Majowa mamo mam nadzieję ze dzis pociecha ładnie będzie spac;-) i w każdym urzedzie powinien byc konsultant od pitow
                      Też mam nadzieję, że będzie spałą, ale wiecie jak to mówią, nadzieja matką głupich

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Ja poczytałam jak sie wykłoca i jakim jadem ona rzuca to aż nie mogę sobie tego wyobrazic. Kurcze ciekawe czy taka cwana byłaby w realu ? Nawet nie zanjac się każdy powinien zachować jakiś szacunek do drugiej osoby, ale z jej strony widzę tylko pyskowanie dobrze idzie... O radyjko też zagra Matko mam nadzieje, ze redakcja nie da sie nabrać, tym bardziej, ze ona to pisze już w beszczelny sposób :/

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dziewczyny u mnie pada snieg ;/, maz walczy na działce - uparciuch prosilam go aby przyszedl do domku odpoczął ale stwierdził ze sie sniegu ne boi, moja pralka wariuje i nie moze odwirowac mi prania eh jak zwykle pod gorek mam,

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ja tydzień temu miałam ten sam problem z pralką, wyłaczyłam ją i włączyłam samo wirowanie ale dopiero po 20-30 minutach. Miałam wrażenie że się przegrzała i nie dawała rady.
                            A gdzie wy mieszkacie ? Kurde śnieg jeszcze masakra :/

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              ja jestem z okolic Krakowa na polu brrrrr zimno i wogole nie przyjemnie, ale maz ostro pracuje na działce mam nadzieje, ze nie bedzie tylko chory, nie wiem co tej mojej pralce jest a drugie pranie czeka w kolejce, ja robię kolejnego słonia a Zosia spi jeszcze

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                To mezowi profilaktycznie goraca herbate z miodem i cytryna ;-wcale mu sie bie dziwie, kazdy chce miec takie prace juz zglowy, vo jest przy tym.roboty. to od nas daleko moze snieg nie dojdzie. U nas grad sypal.ostro po.poludniu.
                                Te sloniki jako przytulanki ? Czy bedziesz cos kombinowala z nimi ? Fajne Ci wychodza . Ja nie umiem takich rzeczy, kiedys cos zrobilam z takich mniejszych i w kosz dalam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X