Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
    Ja mam milion problemów, chciałabym rozliczyć z mężem ( po raz pierwszy) ulga na Majuchę ( po raz pierwszy) wypłacone dywidendy za akcję, a ulga na internet nadal funkcjonuje? Nie wiedziałam, jak się to rozlicza? Może skorzystam
    Funkcjonuje ale z pewnym ograniczeniem. Może odliczyć jedno z małżonków jeśli do tej pory jeszcze nie rozliczało i tylko przez dwa lata. Taki przykład, wcześniej umowa na neta była na mnie i ja sobie odliczałam, w zeszłym roku podpisywaliśmy nową umowę i celowo zrobiliśmy na męża więc on w tym i przyszłym roku może sobie neta odliczyć.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      O to super, bo u mnie jest podobnie, zawsze internet był na mnie, a teraz jest na męża to sobie również odliczymy dziękuję za podpowiedź

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
        O to super, bo u mnie jest podobnie, zawsze internet był na mnie, a teraz jest na męża to sobie również odliczymy dziękuję za podpowiedź
        Tylko pamiętaj możesz odliczyć na męża przez 2 lata, później już nie, no chyba że znów sie przepisy zmienią. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Jak odliczyć ulgę na dziecko wiesz?

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Ja nie wiem w co ja w ogóle mam wejść żeby to rozliczyć, co bym nie klikała to wyskakują mi jakieś porady, jak wchodzę w formularze to wyskakuje mi błąd... ja się chyba z ogromną niechęcią ale w pn przejadę do skarbówki

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
            Ja chyba jeszcze dalej nie w temacie z fanką miesiaca Pogratulowałam, a potem przeczytałam, ze będę jedyna i nie bardzo wiem o co chodzi ... Ale wnoskujac z tego co napisała, że zrobiła tysiąc komentarzy w 2 dni to jestem w szoku. Przy dzieciach cieżko jest wejsć i napisać kilka a co dopiero tyle :/ Fakt faktem wkurzajace to jest, jeśli Wy sie produkujecie, udzielacie a ktoś 2 dni przed końcem wchodzi i napiernicza :/
            też mnie to dziwi bo niestety trzeba na to czas poświęcić ... Ja myślałam aby upolować firankę dla małej tą z sówką ale nie wiem czy dam radę bo ja 2 tyś postów to mam przez dłuższy okres nabitych

            U Nas za oknem widzę słoneczko próbuje się przebić, mój jeszcze śpi bo poszedł spać o 4 bo młody nie chciał spać
            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            Hej wiem, że pewnie się ośmieszam, ale mam do Was ogromną prośbę/pytanie. Czy któraś z Was wypełniała PITa przez internet? Gdzie ja to znajdę te stronkę aby to wypełnić? Piszę tutaj bo wydaje mi się że w tym wątku jest największy ruch
            Mi koleżanka wypełniała bo ja też jestem lewa do tego

            Dziewczyny dopiero teraz doszłam do tego jak kilka postów można cytować nAwet miałam się was tego pytać jak to robicie Fakt że po tak długim czasie ale cóż długo się uczymy

            I mam dobrą nowinę MĄŻ się zapytał I teściowa sie zgodziła bez problemów teraz po niedzieli w tóryś dzień przejedziemy do banku aby sprawdzić czy ma zdolność kredytową Oby się udało !!!!

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Laraciesze sie ze pierwsze koty za płoty teraz trzymamy kciuki za to aby bank sie zgodził bedzie dobrze jak zdrówko?

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Lara i ja życzę powodzenia bo jakkolwiek głupio to zabrzmi jestem zwolenniczką kredytów. Ja za mój kredyt i opłaty płacę mniej niż płaciłam za wynajem o połowe mniejszego mieszkania, więc nie widzę nic złego w zadłużaniu się na taki cel

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Ja płaciłam w tym roku podatek do starbowki 1600 zł dzięki temu że mieliśmy 1800 zł zwrotu na dzieciaki bo tak wyszło by około 3800 zł :/
                  Mam pit 8c i lipa .

                  Teraz musze komletowac dokumenty by iśc na kuroniówkę, a troche tego potrzebuje bo pracowałam na umowe zlecenie i musze załatwić z zakładu jakieś zaśwadczenie z 2 lat co miesiac wykaz moich zarobków


                  Powiem Ci , że my też wolimy też mieć ten kredyt niż np bulić odstępne, znajomi wynajmowali i tysiaka bulili za czynsz wodę i mieszkani a mieli kuchnie pokój i łazienke to my płacimy za opłaty 1300 zł to woda prąc czynsz i rata kredytu no i mamy 4 pokoje kuchnie i łazienke.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Ty to się nalatasz
                    A jak idzie z organizacją spotkań?
                    Trzymam kciuki żeby wszystko się udało i oddaje głosik [/QUOTE]

                    Mam nadzieję ze wszystko wypali i w końcu dzieciaczki będą mogły się spotykać i razem bawić szkoda tylko że plac zabaw zrobią nam dopiero w październiku ale póki co Zuza ma swój prywatny na który zapraszamy dzieciaczki

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Mi koleżanka wypełniała bo ja też jestem lewa do tego

                      Dziewczyny dopiero teraz doszłam do tego jak kilka postów można cytować nAwet miałam się was tego pytać jak to robicie Fakt że po tak długim czasie ale cóż długo się uczymy

                      I mam dobrą nowinę MĄŻ się zapytał I teściowa sie zgodziła bez problemów teraz po niedzieli w tóryś dzień przejedziemy do banku aby sprawdzić czy ma zdolność kredytową Oby się udało !!!!
                      To super Lara że się udało, kurcze tyle o tym pisałaś że aż się cieszę razem z Tobą

                      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                      Lara i ja życzę powodzenia bo jakkolwiek głupio to zabrzmi jestem zwolenniczką kredytów. Ja za mój kredyt i opłaty płacę mniej niż płaciłam za wynajem o połowe mniejszego mieszkania, więc nie widzę nic złego w zadłużaniu się na taki cel
                      ja również jestem zwolenniczką kredytów, bo też nie jedno mieszkanie wybajmowałam, wię wiem jak to jest płacić nie za swoje, jednak mój entuzjazm słabnie jak patrzę na raty i widzę stosunek raty kapitałowej do odsetkowej wrrrrrr

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        u Nas to samo z tym kredytem też trochę nas przeraża ta różnica ciągła :/ Ale co zrobisz całe życie płacic komuś bez sensu

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Cześć dziewczyny co tam u Was słychać w sobotni poranek??
                          U nas pogoda fatalna, zimno i pada, a szkoda bo wybieramy się na weekend do mojej mamy i planowaliśmy grila. Majka już przebiera nogami i nie może się doczekać spotkania z kuzynkami.
                          Tak więc życze miłego weekendu

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość


                            A myślałaś już o pierwszych urodzinkach ?
                            Myslalam i mam zamiar jakoś zaszaleć, a niech pierworodna na wypasione urodzinki;P
                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            I teściowa sie zgodziła bez problemów teraz po niedzieli w tóryś dzień przejedziemy do banku aby sprawdzić czy ma zdolność kredytową Oby się udało !!!!
                            Trzymak kciuki by się wszytsko po waszej myśli odbyło! Powodzenia!

                            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                            Ja nie wiem w co ja w ogóle mam wejść żeby to rozliczyć, co bym nie klikała to wyskakują mi jakieś porady, jak wchodzę w formularze to wyskakuje mi błąd... ja się chyba z ogromną niechęcią ale w pn przejadę do skarbówki
                            Skąd ja to znam ja męża posadziłam do rozliczania, bo mnie wyszło (błędnie), że oddać musimy państwu 6 tysięcy Mało z krzesłą nie spadłam...Dobrze, że ten mąż ogranięty we wszytskim

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Patrycja obiecane słonie filcowe zaraz będą załączone w wątku szycie brakuje im jeszcze zawieszek ale niem wie jaki kolor bedzie chciała szwagierka
                              zostań moją szwagierką słoniki...pompony tiulowe ach.... ale byłoby mi dobrze
                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Cześć dziewczyny co tam u Was słychać w sobotni poranek??
                              U nas pogoda fatalna, zimno i pada, a szkoda bo wybieramy się na weekend do mojej mamy i planowaliśmy grila. Majka już przebiera nogami i nie może się doczekać spotkania z kuzynkami.
                              Tak więc życze miłego weekendu
                              Hej! u nas taka sama nędzna pogoda. Też licze na słońce. Wybieramy się na weekednd do Wawy. miłego, słonecznego weekendu!

                              majowa mamo i jak walka z pitem?

                              P.s.A jak robicie, że aż tyle wypowiedzi na raz możecie cytować? jak ja tak robie np. z 5 wypowiedziami to mi zawsze błąd wyskakuje?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dzień dobry wszystkim U nas pogoda też do , no do niczego, ale przynajmniej nie pada.
                                Z PITem się poddałam i uznałam, że pojadę w poniedziałek do skarbówki, nasz urząd jest nawet spoko i pracują tam strasznie mili ludzie ( wiem, że brzmi to niewiarygodnie ) to ktoś mi na pewno pomoże, taki mają chyba obowiązek nawet, nie wiem pojadę to zobaczę.
                                A pozatym to jestem na skraju wyczerpania, bo od dwóch dni Majucha wstaje w środku nocy nie dlatego, że jest głodna, nie dlatego, że ma mokro ,a dlatego, że chce się bawić. Dzisiaj siedziałam z nią od 3 do 4 aż małą padła, bo jak wkładałam ją do łóżeczka to był straszny ryk i nic nie pomagało. Może bym ją spróbowała przetrzymać, ale mąż dzisiaj do pracy musiał pójść i szkoda mi go było. I już nie wiem co mam zrobić, bo ona chodzi spać o 22, wstaje w nocy i do tego rano budzi się po 6 gotowa do dalszej zabawy. Jest dopiero 10 a ja już nie mam sił i padam, a mąż dopiero o 15 wróci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X