Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Ja chyba jeszcze dalej nie w temacie z fanką miesiaca Pogratulowałam, a potem przeczytałam, ze będę jedyna i nie bardzo wiem o co chodzi ... Ale wnoskujac z tego co napisała, że zrobiła tysiąc komentarzy w 2 dni to jestem w szoku. Przy dzieciach cieżko jest wejsć i napisać kilka a co dopiero tyle :/ Fakt faktem wkurzajace to jest, jeśli Wy sie produkujecie, udzielacie a ktoś 2 dni przed końcem wchodzi i napiernicza :/


    U Nas za oknem widzę słoneczko próbuje się przebić, mój jeszcze śpi bo poszedł spać o 4 bo młody nie chciał spać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Marzena ale nam nie chodzi o te 100o postów tylko o to iz pierwsze jakis 300 postow kolezanka witała sie z wszystkimi na forum, nawet z osobami sprzed 8 lat ktorzy napisali tylko post hej witam, mam na imie tak i tak, potem był wątek ogród kolezanka napisała x postów o tresci tez marze o ogrodzie, ale mam narazie balkon, potem skladala nam zycznia swiateczne w dwa tyg. po świetach i takie różne - i co o Ty o tym sadzisz?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Tak Justynko dzieje się. Jeszce jeden pomysł nie zrealizowany do końca a już następne mamy. W maju robimy majówkę, później festyn rodzinny a 13 września po raz kolejny dzień grzyba leśnego- największa impreza w gminie.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Najpierw się zaśmiałam ... po czym powiem Wam, ze nie byłam w temacie :/ Czyli redakcji to nie przeszkadzało i inni mają przykład.
          Ale to akurat nienormalne, bo to chyba nie należy do porad, do cennych rad, które pomogą w czymś innym osobą :/ To nawet nie jest dyskusja , w sumie nawet nie wiem jak to nazwać. Zakombinowała dobrze i miała farta, że redakcja na to prztakneła

          Kurcze ja Wam muszę życzenia złożyć jeszcze Wesołego jajka

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Tak Justynko dzieje się. Jeszce jeden pomysł nie zrealizowany do końca a już następne mamy. W maju robimy majówkę, później festyn rodzinny a 13 września po raz kolejny dzień grzyba leśnego- największa impreza w gminie.
            To naprawdę dzieje się u Was To wspaniale, że jesteście aktywni i realizujecie swoje pomysły A dzieci ile radochy mieć będą Super

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              hejo
              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Pradip -ładne porządki
              A ja wczoraj uszkodziłam modem czy pendriva od internetu -spadł mi z pufy i mi nie działa siedzę w kuchni z laptopem bo tam mi sciąga internet radiowy szkolny
              Bezpośrednio do plusa chyba musimy iść po nowy
              Jakoś wszystko pod górkę mamy
              Ładnie to dopiero będzie za kilka lat...
              Oby z modemem nic poważnego się nie stało
              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              to córka moja młodsza o z tygodnie jest Już pamiątam, w jakimś wątku o tym pisałaś Dziękuję za przypomnienie
              A myślałaś już o pierwszych urodzinkach ?
              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
              Dobra telefon odzyskany Wczoraj niby była bateria zepsuta a dziś okazało się że to wina ładowarki i telefon ma fiu bździu Zobaczymy nic nie usuneli, mówił że podłączył pod ładowarkę i od razu bez problemu załapał a mi niby ładowało i naładowało i telefon się wyłączął wiec nie wiem

              A co do zalanego mieszkania musze teraz czekać około półtra tygodnia na decyzję czy wypłaca czy nie haha
              Super że dane zostały w telefonie oby już dobrze działał i żeby dużo kasy z odszkodowania przyszło
              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              zazdrośnice? chyba ja nie w temacie nio ciekawe co się stało ze nie było testów ani zadnej informacji
              Wczoraj w nocy weszłam na fb jeszcze i przeczytałam komentarze w stylu " mają nas gdzieś", "to niepoważne", "wystawię im odpowiedni komentarz" i tak się zaczęłam zastanawiać skąd w ludziach tyle złośliwości? mają możliwość coś dostać za darmo ale czemu traktują to jak obowiązek redakcji?
              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              No 'koleżanka' uważa że nie pogratulowałyśmy wygranej bo jesteśmy zazdrosne, nie czytałaś?
              Ooo to znowu jest wesoło
              Tylko tym razem jestem zawiedziona, że Redakcja pozwoliła na to w ogóle to przydały się taki przyciska jak "zgłoś do moderatora"
              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Oj dziewczyny nie było mnie przez jakiś czas i tak siedzę i czytam i nie żle się tu dzieje.
              Ja jestem troszeczkę zalatana bo działamy w sprawie tych spotkań o których kiedyś pisałam, do tago dzisiaj telewizja regionalna do wioski przyjeżdża i trochę szykowania było i jeszcze teście mi wyjechali na 2 tygodnie i wszystko na mojej głowie.
              I jeszcze ten konkurs na ebobas ciągle zbieram punkty i zajmuje mi to wszystki wolny czas który mam na siedzenie przed kompem.
              Ty to się nalatasz
              A jak idzie z organizacją spotkań?
              Trzymam kciuki żeby wszystko się udało i oddaje głosik

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                oj przydałoby się, maż już farby kupił teraz tylko czekamy na kase i pomalujemy jak będzie ciepło. A jak kasa bgy została to kafelki byśmy jeszcze kupili do kuchni i położyli pod oknem bo ściana wygląda strasznie, dzieciaki stemple zostawiają :/ A jak np robie placek i miksuje to też tam często coś chlapnie :P Fakt myjemy sciane chusteczkami do pupy i jest czysta ale ile można latać i myć ? Położymy kafelki i będzie Święty spokój.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Patrycja obiecane słonie filcowe zaraz będą załączone w wątku szycie brakuje im jeszcze zawieszek ale niem wie jaki kolor bedzie chciała szwagierka

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej wiem, że pewnie się ośmieszam, ale mam do Was ogromną prośbę/pytanie. Czy któraś z Was wypełniała PITa przez internet? Gdzie ja to znajdę te stronkę aby to wypełnić? Piszę tutaj bo wydaje mi się że w tym wątku jest największy ruch

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                      Hej wiem, że pewnie się ośmieszam, ale mam do Was ogromną prośbę/pytanie. Czy któraś z Was wypełniała PITa przez internet? Gdzie ja to znajdę te stronkę aby to wypełnić? Piszę tutaj bo wydaje mi się że w tym wątku jest największy ruch

                      jjmka
                      pare stron wczesbuej w tym watku podawala link do strony z rozliczeniami zaraz poszukam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        to szukam w takim razie dziękuję

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          perpetua88 jakbyś się jednak zdecydowała na rozliczenie elektroniczne to wrzucam Ci link do stonki, tam musisz tylko zainstalować sobie wtyczkę,ale to jest bardzo proste, jest to zaufana i bezpieczna strona bo z Ministerstwa Finansów, polecam

                          http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-de...21B071F644E268
                          majowa mamatutaj jest link

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Te stronę już znalazłam ale nie wiem co dalej bo nie widzę nigdzie odnośnika do do złożenia deklaracji. Bosze ja jestem mega nie ogarnięta w takich sprawach, a u mnie na wsi nikt nie rozlicza pitów i nie ma mi kto pomóc

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                              Te stronę już znalazłam ale nie wiem co dalej bo nie widzę nigdzie odnośnika do do złożenia deklaracji. Bosze ja jestem mega nie ogarnięta w takich sprawach, a u mnie na wsi nikt nie rozlicza pitów i nie ma mi kto pomóc
                              A jakiego typu masz problemy, ja sama sobie rozliczam więc jeśli masz jakiś prosty to mogę pomóc - prosty tzn. zarobki z pracy, ulga na dziecko i internet.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Ja mam milion problemów, chciałabym rozliczyć z mężem ( po raz pierwszy) ulga na Majuchę ( po raz pierwszy) wypłacone dywidendy za akcję, a ulga na internet nadal funkcjonuje? Nie wiedziałam, jak się to rozlicza? Może skorzystam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X