Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Pradip -ładne porządki
    A ja wczoraj uszkodziłam modem czy pendriva od internetu -spadł mi z pufy i mi nie działa siedzę w kuchni z laptopem bo tam mi sciąga internet radiowy szkolny
    Bezpośrednio do plusa chyba musimy iść po nowy
    Jakoś wszystko pod górkę mamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      W dzień dziecka :/ a Twoja pannica?



      Co w tym tygodniu redakcja dała do testowania? czy jeszcze czekacie?
      to córka moja młodsza o z tygodnie jest Już pamiątam, w jakimś wątku o tym pisałaś Dziękuję za przypomnienie
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Marzena to trzymamy kciuki aby oszacowali szkody po waszej myśli - eh to macie perypetie też, my mamy dziś problem z mostkiem prowadzącym do naszej działki i złości ehh szkoda słów =/
      Też mam nadzieję, że wszytsko będzie w porządku i na waszą korzyść wycenione

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dobra telefon odzyskany Wczoraj niby była bateria zepsuta a dziś okazało się że to wina ładowarki i telefon ma fiu bździu Zobaczymy nic nie usuneli, mówił że podłączył pod ładowarkę i od razu bez problemu załapał a mi niby ładowało i naładowało i telefon się wyłączął wiec nie wiem :P

        A co do zalanego mieszkania musze teraz czekać około półtra tygodnia na decyzję czy wypłaca czy nie haha

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          czesc Dziewczyny ja nie spie juz bo męża musiałam wyprawić do warsztatu i piłam kawę z nim i chłopkami (pomocnikami męża) bo przyleźli aby kawki im zrobić u nas coś dziś pochmurno, Patrycja pamiętam o słoni ale mąż nie wziął z montażu aparatu został w skrzynce ;/ ale na osłodę dziś będą dwa zdjęcia słoni bo robi się drugi wybacz ,

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Dzień dobry moje zazdrośnice
            to sobie wczoraj z nas Redakcja zażartowała, co? ja tu długo czekałam na testy

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              Dzień dobry moje zazdrośnice
              to sobie wczoraj z nas Redakcja zażartowała, co? ja tu długo czekałam na testy
              zazdrośnice? chyba ja nie w temacie nio ciekawe co się stało ze nie było testów ani zadnej informacji

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                No 'koleżanka' uważa że nie pogratulowałyśmy wygranej bo jesteśmy zazdrosne, nie czytałaś?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Oj dziewczyny nie było mnie przez jakiś czas i tak siedzę i czytam i nie żle się tu dzieje.
                  Ja jestem troszeczkę zalatana bo działamy w sprawie tych spotkań o których kiedyś pisałam, do tago dzisiaj telewizja regionalna do wioski przyjeżdża i trochę szykowania było i jeszcze teście mi wyjechali na 2 tygodnie i wszystko na mojej głowie.
                  I jeszcze ten konkurs na ebobas ciągle zbieram punkty i zajmuje mi to wszystki wolny czas który mam na siedzenie przed kompem.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    A tak przy okazji proszę o głosiki już tylko tydzień został do głosowania i mam nadzieje ze mi się uda. Bardzo proszę o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46085/#flash

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dzień dobry:-) no to faktycznie straszne jesteście/jesteśmy bo nie wiem czy już mnie przyjelyscie do grona babyonlineowych mam :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                        Dzień dobry:-) no to faktycznie straszne jesteście/jesteśmy bo nie wiem czy już mnie przyjelyscie do grona babyonlineowych mam :-)
                        No cóż tak czasem bywa
                        Ciekawe co by było gdybyśmy spotkały się w realu

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          czesc Dziewczyny ja nie spie juz bo męża musiałam wyprawić do warsztatu i piłam kawę z nim i chłopkami (pomocnikami męża) bo przyleźli aby kawki im zrobić u nas coś dziś pochmurno, Patrycja pamiętam o słoni ale mąż nie wziął z montażu aparatu został w skrzynce ;/ ale na osłodę dziś będą dwa zdjęcia słoni bo robi się drugi wybacz ,
                          spokojnie, jak nie dziś to jutro ja nigdzie się nie wybieram
                          fajnie tak kawkę z mężem wypić-mój mąż nie lubi kawki, a ja bardzo, czekam jak minie 20 lat-wtedy może choć z córka się napiję kawki

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            No 'koleżanka' uważa że nie pogratulowałyśmy wygranej bo jesteśmy zazdrosne, nie czytałaś?
                            a czytałam czytałam nie nie będę gratulować komuś kto nazywa mnie panienkom siedzącą tu dzień i noc, no sorry cwaniaków nie potrafię lubić

                            Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                            Dzień dobry:-) no to faktycznie straszne jesteście/jesteśmy bo nie wiem czy już mnie przyjelyscie do grona babyonlineowych mam :-)
                            masz co do tego jakieś wątpliwości koleżanko nasza

                            Teresa o to dzieje sie u Ciebie trzymam kciuki aby sie udało
                            i głosik oddany powodzenia

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              A tak przy okazji proszę o głosiki już tylko tydzień został do głosowania i mam nadzieje ze mi się uda. Bardzo proszę o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46085/#flash
                              wieczorkiem zagłosuje, bo musze odczekac 24h
                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Dzień dobry moje zazdrośnice
                              to sobie wczoraj z nas Redakcja zażartowała, co? ja tu długo czekałam na testy
                              to moja wina! Bo jak czekam to nigdy nie ma, a jak zapomne to zawsze jest

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                                Dzień dobry:-) no to faktycznie straszne jesteście/jesteśmy bo nie wiem czy już mnie przyjelyscie do grona babyonlineowych mam :-)
                                Wstrzymuje się od głosu

                                P.s. Wielocytat coś mi nawala, nie chce mi cytować kilka postów na raz Musiałam rozbić wypowiedź

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X