Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    ja zamawialam bo jakos nigdy mi nie po drodze po sklepach stacjonarnych, tiul jest taniutki tylko koszta wysylki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Właśnie patrzyłam na allegro, np. 9 metrów za 4 złote to rozsądna chyba cena?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        nio ja tez w takiej cenie zamawiłam nie wiem jak wygląda cena w sklepie stancjonarnym bo szczerze nie rozgladałam sie, mi jakos zawsze łatwiej zamowic przez neta niz biegac po sklepach

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          plus 10 zł wysyłka, jeśli weźniemy najtańszą opcję, tylko 14 złoty....mhm.. chyba jednak taniej wyjdzie w stacjonarnym sklepie. A z jakiego sklepu zamawiasz?

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Masz rację, że łatwiej zamówić raczej też nie będę latać z olką po sklepach i szukać. szczególnie, że samochód w naprawie. to moja oszczędność się włączyła i przelicza co taniej

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              plus 10 zł wysyłka, jeśli weźniemy najtańszą opcję, tylko 14 złoty....mhm.. chyba jednak taniej wyjdzie w stacjonarnym sklepie. A z jakiego sklepu zamawiasz?
              z tej strony zamawiałam http://allegro.pl/tiul-na-szpulce-15...066258619.html

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                super! dziękuję Ci bardzo serdecznie Piękne kolory

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Hej dziewczyny !
                  Dziś nie idę do teściowej do sklepu słabo się jeszcze czuje Ale ze mnie pracownik :/// Kuba w przedszkolu a mała ze mną chociaż ona już ma się lepiej
                  Piękne te tiulowe pompony i jak prosto się je robi

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Hej dziewczyny !
                    Dziś nie idę do teściowej do sklepu słabo się jeszcze czuje Ale ze mnie pracownik :/// Kuba w przedszkolu a mała ze mną chociaż ona już ma się lepiej
                    Piękne te tiulowe pompony i jak prosto się je robi
                    Hej
                    Zdrowiej, nabieraj sił. Z chorego pracownika i tak nie ma pożytku, więc sie nie przejmuj. Cieszę się, że mała ma się lepiej.

                    niby proste tiulowe pompony, ale ja mam zdolność sknocić to co wydaje się proste

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Ja również życzę zdrówka bo szkoda takiej pięknej pogody na chorowanie

                      A tak poza tym to ratujcie bo wyjdę z siebie z tym moim dzieckiem!!! Jakiś czas temu mała postanowiła że nie będzie leżała na plecach wtedy kiedy ja jej karzę, więc każda zmiana pieluchy to istny horror... Miałyście tak? Co robiłyście? Od razu powiem że dawanie jej różnych rzeczy typu telefon, pilot od telewizora żeby się czymś zajęła nic nie pomaga

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Lara zdróweczka dla Was Dziewczyny, majowa mamazmiana pampersa w biegu hehe pamietam te czasy - moją dało sie zająć różnymi przedmiotami akuratnie, wiec nie bardzo pomoge ale na pocieszenie powiem przejdzie jej to

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          To dopiero musi być wyczyn- złapać takiego małego uciekiniera u na tylko córcia nam się turla zawsze na brzuch jak chcemy pieluszke zmienic, ale to wersja light przy małym biegaczu

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            No właśnie w biegu zmieniam, ale jak jest grubsza sprawa to Majucha nie daję sobie dupska wyczyścić ja już jej nawet pampersa na ziemi zmieniam, bo jak raz próbowałam na narożniku to mi taką zakupkaną usiadła, a mamy białą tapicerkę. Mam nadzieję, że przejdzie szybko bo jestem na skraju załamania :P

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Nie myślałam że to kiedyś powiem ale czekam na deszcz żeby choć na chwilę usiąść na forum i z Wami pogadać... Muszę ogarnąć te pompony bo zbliża się roczek małego i szukam inspiracji na dekoracje

                              Majowa mama łączę się w bólu zapasów przy przebieraniu :/

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                My też to przechodziłyśmy, był taki moment że też szybko się obracała na plecy i nie pozwalała sobie założyć pampersa, kiedy nie szło po dobroci, to ją na siłę przytrzymałam i stanowczym lekko podniesionym głosem mówiłam że ma spokojnie leżeć, jak widziała że moja cierpliwość się już skończyła i koniec zabawy to zaczynała płakać, ale leżała przynajmniej spokojnie a ja mogłam zrobic swoje. No trudno musiałam jej pokazać że jestem stanowcza a nie że może robić co chce a ja będę się naginać i biegać za nią żeby zmienić pieluchę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X