Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    No i po obiedzie.

    Ciekawe jak tam Madzia , czytałam, ze pisałyście że urodziła Fajnie już ma jedno z głowy teraz nieprzespane noce i płacz.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Dzień Dobry A ja nawet nie wiedziałam, że tutaj jest taki wątek i można pogadać o wszystkim Do tej pory siedziałam jedynie w tym o testowaniach i konkursach, tyle straciłam

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        majowa mama -tak myślałam kiedyś TYle z nami piszesz a tu nie zaglądasz CHyba chciałaś zobaczyć o co takie wielkie halo i przeglądałaś forum
        Teraz częściej wpadaj na pogaduchy
        marzena -ja obiadu zjeść nie mogłam jakiś jadłowstręt mam ostatnio najadłam się rano ...

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Madzia wróciła wczoraj do domku z tego co wiem z fb, w jej słowach czuć ze jest szczęśliwa =), Madzia jest pełna energii wiec myślę Marzena iż nie przesłane noce jej nie straszne, ja u mamy jestem moja panna śpi bo się wybawila z Gabrysia, Patrycja to załączeniu foto, wiesz ja też mam dwie lewe rączki ale zabawa z film wciąga mocno, ostatnio robiłam pompony tiul owe dla siostry i to też fajna zabawa

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Madzia wróciła wczoraj do domku z tego co wiem z fb, w jej słowach czuć ze jest szczęśliwa =), Madzia jest pełna energii wiec myślę Marzena iż nie przesłane noce jej nie straszne, ja u mamy jestem moja panna śpi bo się wybawila z Gabrysia, Patrycja to załączeniu foto, wiesz ja też mam dwie lewe rączki ale zabawa z film wciąga mocno, ostatnio robiłam pompony tiul owe dla siostry i to też fajna zabawa
            A jak się robi te takie pompony tiulowe, bo mi się to strasznie podoba a nie wiem od czego zacząć?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
              A jak się robi te takie pompony tiulowe, bo mi się to strasznie podoba a nie wiem od czego zacząć?
              https://www.youtube.com/watch?v=tpK87hmjMbo tutaj jest fajny film jak zrobić pompon - ja korzystałam z metody tej kobitki i wychodzą bardzo ladnie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Zerknęłam na filmik. piękne te pompony, a tiul nie taki drogi w sumie.Dziewczyny jesteście bardzo pomysłowe Super A ile się przy was nauczę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  haha tylko mieć zapał i robić \


                  Szczęśliwa mama to i szczęśliwa dzidzia - super - to teraz Czekamy jak nabierze sił i chwile znajdze by napisac i do Nas


                  Pompony też mi się marzą u córeczkiw pokoju wiec też jak znajdę na to wszytsko vzas to coś moze stworze.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    https://www.youtube.com/watch?v=tpK87hmjMbo tutaj jest fajny film jak zrobić pompon - ja korzystałam z metody tej kobitki i wychodzą bardzo ladnie
                    Bardzo dziękuję za filmik, bo próbowałam na własną rękę robić i nic z tego nie wyszło, ale ja to tak ze wszystkim mam, ostatnio coś mnie wzięło o 23 i zaczęłam szyć spodnie dla Majuchy, bez przymiarki, bez mierzenia, a następnego dnia prawie wszystko musiałam spruć i zaprojektować i uszyć od nowa bo wyglądała jak strach na wróble i ubogi budda w jednym

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                      haha tylko mieć zapał i robić \


                      Szczęśliwa mama to i szczęśliwa dzidzia - super - to teraz Czekamy jak nabierze sił i chwile znajdze by napisac i do Nas
                      mysle ze Madzia sie odezwie do nas za jakis czas

                      Pompony też mi się marzą u córeczkiw pokoju wiec też jak znajdę na to wszytsko vzas to coś moze stworze.
                      z pomponami idzie bardzo szybciutko

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Zerknęłam na filmik. piękne te pompony, a tiul nie taki drogi w sumie.Dziewczyny jesteście bardzo pomysłowe Super A ile się przy was nauczę
                      nio piękne moja panna ma zrobione, teraz robiłam dla Gabii, mozna kupic ale niektore ceny są powalające wmoim odczuciu zwazajac na cene tiuli

                      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                      Bardzo dziękuję za filmik, bo próbowałam na własną rękę robić i nic z tego nie wyszło, ale ja to tak ze wszystkim mam, ostatnio coś mnie wzięło o 23 i zaczęłam szyć spodnie dla Majuchy, bez przymiarki, bez mierzenia, a następnego dnia prawie wszystko musiałam spruć i zaprojektować i uszyć od nowa bo wyglądała jak strach na wróble i ubogi budda w jednym
                      proszę, zamierzasz robić Córci? alez Ty masz zapal do tego szycia super

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        I w sumie nawet nie trzeba umieć szyć by zrobić takie tiulowe pompony, więc jest nadzieja, że nawet takiemu antytalentowi krawieckiemu jak ja może wyjdzie

                        Też widział zdjęcia malutkiej i madzi- bije aż szczęściem super Miłość uskrzydla

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                          I w sumie nawet nie trzeba umieć szyć by zrobić takie tiulowe pompony, więc jest nadzieja, że nawet takiemu antytalentowi krawieckiemu jak ja może wyjdzie

                          Też widział zdjęcia malutkiej i madzi- bije aż szczęściem super Miłość uskrzydla
                          Nie trzeba własnie umiec i szybciutko sie je robi a wygladają ładnie i są fajna ozdobą pokoju - Patrycja wyjdą Ci napewno - pochwal sie efektem, ja zrobiłam słonika załacze foto ale poźniej bo mąż zabrał aparat a nie zgrałam zdjęć ;/

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Na słoniowe zdjęcia czekać będę cierpliwie bo bardzo mnie ciekawią chciałabym być chyba twoją córką- robiłabys mi takie fajne, piekne rzeczy

                            a wiesz, że spróbuje:P Zaraziłyście mnie jak nie wyjdzie, to kot będzie miał czym się bawić najwyżej

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              Na słoniowe zdjęcia czekać będę cierpliwie bo bardzo mnie ciekawią chciałabym być chyba twoją córką- robiłabys mi takie fajne, piekne rzeczy

                              a wiesz, że spróbuje:P Zaraziłyście mnie jak nie wyjdzie, to kot będzie miał czym się bawić najwyżej
                              Patrycja ale to taki malutki słonik zawieszka do kluczy - maz wroci z montazu to przywiezie aparat i załącze foto obiecuje, wesz filc wciaga i jest super do obróbki, spróbuj z tymi pomponami i na pewno wyjdą

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa


                                A tiul bardziej sie opłaca kupić przez internet (plus wysyłka) czy w stacjonarnym sklepie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X