Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Laratak to juz jest z facetami, daj mu czas przełamie sie i spyta - ja tez bym sie swojej nie dała rady spytac o cos takiego :P, trzymam kciuki za męża aby zrobił krok do przodu i porozmawiał z mamą

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Jak byłam u pediatry to mówiła że jak synek ma biegunki nie ma konieczoności mu dawać tego picia. Dała mu jakiś też probiotych w tabletkach to też tylko na łyżeczke proszek i woda na to i dajemy. Ale ten co mała dostała jest ddużo lepszy w kropelkach.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Jak byłam u pediatry to mówiła że jak synek ma biegunki nie ma konieczoności mu dawać tego picia. Dała mu jakiś też probiotych w tabletkach to też tylko na łyżeczke proszek i woda na to i dajemy. Ale ten co mała dostała jest ddużo lepszy w kropelkach.
        Pewnie kropelki zawsze lepsze, bo to łatwiej podać małemu dziecku.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          no tak cykor z niego ale jakby nie patrzeć to poważna sprawa i to dlatego pewnie
          Pewnie kropelki lepsze Dziś ja małej próbowałam dać syrop od gorączki i tej strzykawki nie miała więc na łyżkę a syropy zawsze z chęcią piła a dziś jak na złość nie chciała ale w końcu wzięła

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            no tak cykor z niego ale jakby nie patrzeć to poważna sprawa i to dlatego pewnie
            Pewnie kropelki lepsze Dziś ja małej próbowałam dać syrop od gorączki i tej strzykawki nie miała więc na łyżkę a syropy zawsze z chęcią piła a dziś jak na złość nie chciała ale w końcu wzięła
            przełamie się tylko potrzebuje czasu - to ciężki temat więc nie dziwie się, u nas taki zimny wiatr na polku iz nie nie było dzis spacerku, widziałyscie dziewczyny post kolezanki w wątku najaktywniejszej fanki?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Widziałam ten post ale nawet już nie chce m się pisać bo chyba nie warto juz tym zawracać sobię głowę Chociaż wiem że to irytujące ale cóż poradzić

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                hehe ja chyba nie do końca w temacie o co chodzi z tym postem... Niby czytam , ale w sumie nie wiem o kogo konkretnie chodzi, ale nie piszcie bo nie ma co publicznie wywoływac osób. Choć coś zrozumiałam, ze ktoś kopiował i wklejał komentarze , troche śmieszne - ale czy ta osoba wygrała ? Czy wyników jeszcze nie było ?

                U mnie z podawaniem leków też tylko strzykawka, choć mały zrobił postęp z dnia na dzień bo jedną strzykawkę mi ładnie bierze jak mu bajere sprzedaje Gorzej ze smectą było bo 6 strzykawek wyszło i musiliśmy go trzymać i dac.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  czesc ja dzis jade do mamy i mojej siostry wiec raczej dzis bede ale pozno, Zofija jeszcze spi a ja szyje filcowego słonia

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    czesc ja dzis jade do mamy i mojej siostry wiec raczej dzis bede ale pozno, Zofija jeszcze spi a ja szyje filcowego słonia
                    hej!
                    Moje dziecię też jeszcze śpi Proszę o zdjęcia słonika po skończonej pracy
                    Gdzie to słońce ja się pytam?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      aaaa i miałam się zapytać; Jjmka jak córcia? P.s.A może smakowe elektrolity bardziej przypadną do gustu? np.bananowe?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        aaaa i miałam się zapytać; Jjmka jak córcia? P.s.A może smakowe elektrolity bardziej przypadną do gustu? np.bananowe?
                        Dziękuję, jest już dobrze, od wczoraj już kupek nie robi, ładnie je. Elektrolity kupiłam jej malinowe i nie smakowały, to chyba nie była kwestia smaku tylko same w sobie są takie dziwne.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          Dziękuję, jest już dobrze, od wczoraj już kupek nie robi, ładnie je. Elektrolity kupiłam jej malinowe i nie smakowały, to chyba nie była kwestia smaku tylko same w sobie są takie dziwne.
                          to trzymam kciuki aby taki stan pozostał Patrycja ale tylko taki malusi słonik bedzie brelokiem do kluczy dla mojej szwagierki bedzie prezentem bo zaczyna pierwsza swoja prace milego dnia dziewczyny my sie zbieramy do mojego domku rodzinnego

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            Dziękuję, jest już dobrze, od wczoraj już kupek nie robi, ładnie je. Elektrolity kupiłam jej malinowe i nie smakowały, to chyba nie była kwestia smaku tylko same w sobie są takie dziwne.
                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            to trzymam kciuki aby taki stan pozostał Patrycja ale tylko taki malusi słonik bedzie brelokiem do kluczy dla mojej szwagierki bedzie prezentem bo zaczyna pierwsza swoja prace milego dnia dziewczyny my sie zbieramy do mojego domku rodzinnego
                            cieszę się, że lepiej i niech już tak zostanie

                            Justynko, dla Ciebie to TYLKO malutki słonik, a dla mnie AŻ słonik Naprawdę, jestem pod wrażeniem i talentu i kreatywności Twojej Ja mam dwie lewe ręce do szycia. Jak mężusiowi zaproponowałam, że mu zszyje kurtkę to zbladł, złapał ją kurczowo i zwiał

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              One nawet te smakowe są słodkie. Wiecie sama się źle czułamw szpitalu i mnie brało więc wypiłam i po tym jak to wypiłam od razu zwymiotowałam Wiec ja tam wcale się nie dziwie że dzieci tego nie chcą.

                              Miłego dnia zatem życzę i super że z córką już lepiej.,

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dzień dobry Te jelitówki to okropna sprawa Nikomu nie życzę tego
                                Pogoda różna ,zarazki się rozwijają i dzieci szybko łapią jedno od drugiego Ja wczoraj kolację ledwo zrobiłam dzieciom nawet na jedzenie patrzeć nie mogłam sama nie zjadłam a w nocy strasznie głodna byłam Teraz nadrobiłam
                                jjmka -dobrze że z córką już lepiej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X