Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    oooo to super, tak właśnie sobie o niej dziś myślałam, bo od 2-3 dni jej nie było
    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Maja nienajgorzej od 10 bez kupki więc jest radość właśnie się opiła, tylo z jedzeniem jeszcze nie bardzo.
    to trzymam kciuki aby bylo tak dalej , wazne ze pije a na jedzonko przyjdzie ochota z czasem - brzuszek powoli bedzie sie regenerowac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Wiecie co na jelitka kupcie w aptece probiotyk dla małej Floractin krople. Bez recepty, odbudowuje jelitka tzn regeneruje je itd itd . Moje po jelitówce kazali by dawać by znów ich nie dopadło.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Wiecie co na jelitka kupcie w aptece probiotyk dla małej Floractin krople. Bez recepty, odbudowuje jelitka tzn regeneruje je itd itd . Moje po jelitówce kazali by dawać by znów ich nie dopadło.
        Szkoda że wcześniej nie wiedziałam, bo bym to kupiła zamiast saszetek Orsalitu których Majka pic nie chce, a tak by dostała kropelki i bez problemu. Tak czy inaczej dziś musze je kupić, bo wczoraj już było dobrze, nawet miała isć dziś do żłobka i znowu 2 kroki w tył. Od rana dwie rzadkie kupki i znowu jeść nie chce, a wczoraj już sama się domagała

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam Dziewczyny , my własnie wstałyśmy chwilke temu,jjmka zdrówka dla Mai, ja nie slyszałam o kropelkach dobrze wiedziec na przyszłosc, ale kup bo to w takiej formie lepiej jej podać bedzie na pewno, jeszcze raz zdrowka

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            dziewczyny dla zainteresowanych testowaniem Bioderma obchodzi 15 lecie i ogłosiła wielkie testowanie tutaj link http://www.bioderma-urodziny.pl/ , jest az 8 etapów akcji więc jest duża szansa ze sie na którąś załapiecie

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              jjmka- pozdrów córcię od cioć. mam nadzieję, że będzie tylko lepiej!

              Wspaniale, że madzia może już tulić swoje maleństwo

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                dziewczyny dla zainteresowanych testowaniem Bioderma obchodzi 15 lecie i ogłosiła wielkie testowanie tutaj link http://www.bioderma-urodziny.pl/ , jest az 8 etapów akcji więc jest duża szansa ze sie na którąś załapiecie
                dziękujemy za informację nigdy nie brałam udziału w czymś takim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  jjmka wiesz co, to smecte muisz podać. Ja małemu dałam w 1 dniu 2 saszetki. 1 na 50 ml wody i strzykawką na siłe bo mi też tego nie pije. Jak dobrze nie wyleczysz to zaraz z powrotem załapie . Młoda mi też tego Orsalitu nie chce , dostanie ze 20 - 30 ml a powinna wypić 400 :/ A to znów ma sole mineralne które dziecko traci przy wymiotach. Twoja jeśli dołem robi to nie musi tego pić, grunt by piła ogólnie herbatke czy jakieś inne płyn. W sumie do żłobka też jej z tydzień nie puszczaj jeszcze bo dzieciaki będą się zarażać na wzajem i od nowa załapie.

                  Wiem sama po sobie jak byłam w szkole jeszcze w podstawówce chyba jeszcze nawet to co tydzień miałam jelitówkę. Łapała mnie w czwartek przez weekend a w poniedzałek do szokły, trwało to 2 miesiace aż trafiłam do szpitala już odwodniona w cięzkim stanie. Niesttey ale jak dobrze się nie wyleczy to powraca.


                  Zdrówka życzę dla Malutkiej !

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    dziękujemy za informację nigdy nie brałam udziału w czymś takim.
                    ja raz testowałam z biodermy krem dla atopowców - moja panna ma AZS - i krem od momentu testowania jest u nas na stałe bo naprawde jest swietny , na fb nestle jest do testowania 50 sztuk silancu kaszki bezglutenowej wiec jesli ktoras z Was ma ochote to wejdzicie sobe tutaj https://www.facebook.com/zdrowystart...92172427468737

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej
                      Nie mogłam wcześniej dopisać ale teraz mam chwilę
                      Justyna super dom wasz Śliczny Ja kiedyś fotki zrobię naszego ...
                      Zdrówka dla chorowitków I już nie pamiętam co miałam odpisywać ...
                      Widzę muszę jeszcze poczytać te posty nowe twórcze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        też spojrzałam na projekt. dom przecudny!

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dziękujemy ciocom za troskę, niby znowu widac poprawę

                          Lara a pochwal się co mąż u teściowej wczoraj załatwił, no chyba że pisałaś już wcześniej a przegapiłam post.

                          27otsifem dzieki za link do testów, też skorzystałam, fajnie że nie było trzeba nic wymyślać, tylko taka ankieta, 8 etapów może faktycznie sie nam poszczęści

                          marzena ja mojej jakoś Smectę daję radę przemyciś w piciu, Orsanit próbowałam strzykawką ale jak tylko zobaczyła to na sam jej widok zaczynała pluć, więc nie wpychałam na siłę, bo bałam się żeby mi się nie zakrztusiła, rozrobiłam w b.małej ilości wody i po troszku dadaję jej do picia tak żeby tego smaku nie wyczuła, więc 1 saszetkę w ciągu dnia wypije. Szczerze mówiąc to myślałam że nie ma znaczenia czy górą czy dołem, że elektrolity tak czy inaczej trzeba uzupełnić?? Ale nie jest źle, dziś dużo sika, a jak płącze to ma łezki więc chyba do odwodnienia to daleko, co? Już jakieś - 600 ml płynów wypiła jak do tej pory to chyba wystarczająco.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Larajesli mzesz to pochwal sie co u tesciowej? domek nam tez sie podoba mąz po wykopaniu pod fundamenty - stwierdził ze mały jest ale ja mowie ze jest wystarczający dla nas, male ale wlasne o ile kiedys uda sie nam go wykonczyc, Lara czekamy na zdjecia,jjmka jesli sika Mała i ma łezki to do odwodnienia daleko i do tego pije - trzyam kciuki aby było juz tylko lepiej, pradip cos sie do nas nie odzywa mam nadzieje ze u niej okiej cos smutna byla ostatnio - licze ze sie odezwie co u niej

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Własnie nie mam się jeszcze niczym chwalić bo mój mąż się bardzo z tym cyka (jak to on ma w zwyczaju mawiać ) Ciągle ma jakieś wymówi jak nie praca to musi gdzieś jechać to znowu coś tam A mówię im tak będzie zwlekał tym bardziej będzie miał opory i się będzie wahał pytać czy nie ...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Własnie nie mam się jeszcze niczym chwalić bo mój mąż się bardzo z tym cyka (jak to on ma w zwyczaju mawiać ) Ciągle ma jakieś wymówi jak nie praca to musi gdzieś jechać to znowu coś tam A mówię im tak będzie zwlekał tym bardziej będzie miał opory i się będzie wahał pytać czy nie ...
                                a to cykor z niego, hehe własnej mamy się boi szkoda bo mogłoby się już coś dalej ruszyć a tak to stoicie w miejscu. zaproponowałabym Ci żebyś sama zapytała teściowej, ale ja też bym tego nie zrobiła :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X