Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Dziewczyny jak myslicie będzie to testowanie dziś czy nie? Ja akurat w drodze powrotnej z Warszawy i tak wyczekuje, bo w końcu chciałabym coś przetestować, ale mnie już normalnie laptop w nogi grzeje
    jjmkai nie było testowania hehe - a Ty chyba jeżdzisz jakos pasażer a nie kierowca z tym laptopem na kolanach cio

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      dobry dzień
      dziś znowu pięknie się zapowiada Plan dnia jak zawsze taki sam Rutyna ...

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam się i ja
        u mnie dziś też piekne słoneczko za oknem

        27otsifem pewnie że jako pasażer jeszcze trochę chcę pożyć

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam,
          u nas tez słoneczko i o dziwo mąż w domu, córka ma święto.
          Dziś muszę ruszyć się i ogranać wreszcie z PIT-em i aż mi się nie chce bo kolejki teraz straszne u nas.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
            witam,
            u nas tez słoneczko i o dziwo mąż w domu, córka ma święto.
            Dziś muszę ruszyć się i ogranać wreszcie z PIT-em i aż mi się nie chce bo kolejki teraz straszne u nas.
            perpetua88 a nie chcesz rozliczyć PIT-a przez internet, jest dużo szybciej i nie musisz stać w kolejkach, ja tak rozliczam już od 3 lat i jest ok.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              cześć Dziewczyny u mnie też dziś słonko porządki robimy z Zosią kuszą mnie okna aby je w końcu umyć bo przed świetami nie myłam ich ehh a dziś może znajdę chwilkę, choć ma przyjść filc i takie różne więc możę mnie szycie wchłonąć

              Patrycjazycze abys sie w mig rozliczyla i nie stala w kolejkach, ja juz rozliczona jestem i nawet zwrot mam na koncie - ale ja składałam pit na początku jakos marca albo nawet wczesniej

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Rozliczanie elektroniczne jest na prawdę bardzo proste i przede wszystkim zaoszczędzi Ci cenny czas

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  perpetua88 jakbyś się jednak zdecydowała na rozliczenie elektroniczne to wrzucam Ci link do stonki, tam musisz tylko zainstalować sobie wtyczkę,ale to jest bardzo proste, jest to zaufana i bezpieczna strona bo z Ministerstwa Finansów, polecam

                  http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-de...21B071F644E268

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Jestem wykończona
                    Mi koleżanka rozlicza pity
                    Wspominałam wam o kredycie że chcieliśmy wziąć a dziś do sklepu przyszła koleżanka i tak o tym rozmawiamy i mówi że teściowa mogłaby nam wziąć (akurat nie było jej w sklepie ) i tak rozmawiałam z mężem może ją o to poprosimy ale czy się zgodzi ???

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Jestem wykończona
                      Mi koleżanka rozlicza pity
                      Wspominałam wam o kredycie że chcieliśmy wziąć a dziś do sklepu przyszła koleżanka i tak o tym rozmawiamy i mówi że teściowa mogłaby nam wziąć (akurat nie było jej w sklepie ) i tak rozmawiałam z mężem może ją o to poprosimy ale czy się zgodzi ???
                      Larawarto zapytać moze sie zgodzi i Wy szybciej wejdziecie do domku a bedziecie jej splacac te raty pytanie nie boli a nuż będzie Wam w stanie pomoc

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Też bym zapytała, chyba w twarz za to nie da :P a to będzie dla Was super rozwiązanie i tak jak Justyna pisze raty już będą lecieć.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Od niej w sumie nie chcemy takiej pomocy aby tylko wzieła to na siebie my normalnie będziemy spłacać jak my Tak to koleżanka tłumaczyła że to takie proste
                          Bo znowu zacznę marzyć a jak nic z tego nie wyjdzie to nie wiem Może mój tata weźmie Ale chodzi o to że teściowa pod swoją działalność sklepową weźmie Jakoś już nawet tego nie przetłumaczę ale oby wyszło tylko Jak w niedziele pojedziemy to na spokojnie porozmawiamy

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Nie, nie ja nie miałam na myśli że ma raty spłacać, wzięcie tylko na siebie takiego kredytu to duża odpowiedzialność i ryzyko więc ciężko od niej byłoby wymagać jeszcze czegoś więcej.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Larajak nic spytajcie a my bedziemy zaciskac tutaj kciuki aby sie zgodzila i aby Wasze marzenie szybko sie spelnilo i wejsciu do domku

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                A tak w ogóle to cieszę się że w końcu się pojawiłyście dziewczyny, jest z kim pogadać bo już naczytałam się TU tyle cennych rad że aż mnie głowa rozbolała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X