Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Zosia chora choć jest lepiej (pije dużo wody więc narazie wizja szpitala nam nie grozi) plus małżonek więc tak jakbym miała dwójkę dzieciaczków - teraz śpią i sie regenerują, a na dodatek córcia mojej siostry bo dziewczynki miały z sobą styczność przed tym jak wirus zaatakował Zosie i mam wyrzuty sumienia bo Gabi ciężko znosi choroby =/ normalnie masakra jakaś chyba lepiej jakby przyszła prawdziwa zima i wymroziła te wirusy i bakterie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      mikaa997 a z czego Ty chcesz gubić te kg??- widziałam Twoje foto w galerii
      u nas chyba zagościł jakiś wirus bo Zosia bidula taka zwymiotowała nam i ma biegunkę - martwie sie o nią bo już raz byliśmy z tego powodu w szpitalu i nie chciałabym powtórki
      No właśnie jeszcze kilku kg brakuje mi do wagi ze starych czasów :P

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Zosia chora choć jest lepiej (pije dużo wody więc narazie wizja szpitala nam nie grozi) plus małżonek więc tak jakbym miała dwójkę dzieciaczków - teraz śpią i sie regenerują, a na dodatek córcia mojej siostry bo dziewczynki miały z sobą styczność przed tym jak wirus zaatakował Zosie i mam wyrzuty sumienia bo Gabi ciężko znosi choroby =/ normalnie masakra jakaś chyba lepiej jakby przyszła prawdziwa zima i wymroziła te wirusy i bakterie
        I jak malutka juz lepiej?
        No te wirusy mnożą sie przez ta niezdecydowana pogode i niestety zapowiadaja że już takie zimy będą...

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        No właśnie jeszcze kilku kg brakuje mi do wagi ze starych czasów :P
        Oj tam ja juz swojej dawnej wagi nie odzyskam napewno ale cieszę sie tym co mam bo niestety pochodze z rodziny zagrożonej otyłością i muszę się pilnować.


        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam
          też chciałabym trochę mrozu nas już gardła zaczynają boleć i zaczną się choroby ://// Oby jednak nie było
          Co do wagi ja tylko brzuchacza chciałabym się pozbyć :/
          Wczoraj od rana bardzo mi się nogi trzęsły Czy to brak magnezu może być ???

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            I jak malutka juz lepiej?
            No te wirusy mnożą sie przez ta niezdecydowana pogode i niestety zapowiadaja że już takie zimy będą...
            na szczęscie lepiej i coś zaczęła jeść innego poza mlekiem matki - tylko mąż chory jeszcze a wiecie jak to jest z mężczyznami jak dzieci gdy chorują

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Facet przechodzi jak dziecko dosłownie Wiem coś o tym Póki co ja i tak na razie męża nie mam będzie za tydzień to cieszę się jeszcze tą wolnośćią

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Poranną kawą cieszę się niestety tylko w weekendy, bo w tygodniu robię zazwyczaj wszystko w biegu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
                  Poranną kawą cieszę się niestety tylko w weekendy, bo w tygodniu robię zazwyczaj wszystko w biegu.
                  U mnie jest tak samo ale niestety taki jest juz los matki polki.
                  Piszcie co u Was bo jakos tak wątek zamilkł...


                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    U nas dzien jak co dzień Codziennie to samo praktycznie Każdy dzień podobny do siebie monotonność ...
                    Rozmawiałam wczoraj z mężem przez telefon o wyjeździe na ferie (synek był przy tym ) A później miał koszmary w nocy że wyjechaliśmy a on nie chce bo chce być tu w domu i budził się i sprawdzał że jesteśmy u siebie Tak to przeżywał :/

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Duzo czytałam gazet na temat dzieci, ale jakoś przestałam. A z neta to codziennie facebook musi być, fbl, wp, poczta i jeszcze kilka innych ;D

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Ja kawy nie pije Poranna herbatka z dzieciakami w kuchni i nerwówka czy zdrazę zjeść śniadanie nim mała zrobi raban. Potem cóż zabawy, gotowanie sprzatanie i zajmowanie sie cały czas dziecmi.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                          Ja kawy nie pije Poranna herbatka z dzieciakami w kuchni i nerwówka czy zdrazę zjeść śniadanie nim mała zrobi raban. Potem cóż zabawy, gotowanie sprzatanie i zajmowanie sie cały czas dziecmi.
                          Ja czasem wolałam wstać wcześniej aby tylko w spokoju kawę wypić ale nie zawsze tak się udawało;/

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Mi się tak nie udaje, bo ja teraz jak zgon się czuje... Jak bym mogła to bym spała i cały dzień , no ale dzieci nie pozwolą aż tak poszaleć. Czasem jak do 7 maks 8 dadza spać to jest święto.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              mnie już od 3 dni boli głowa i to kawa nawet nie pomaga
                              O do 8 jakby moje spały Normalnie wstają ok 7 Przyjdzie weekend to akurat muszą wstać o 6 lub 6 :30

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Lara zdrowka zycze chyba ta pogoda tak wplywa na ludzi cieplo, zimno, ciepło zimno i organizmy wariuja moja tesciowa tez od kilku dni narzeka na głowe, w kwestii wstawania panna moja wstaje po 8 a czasem dluzej posci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X